Věčná vášeň

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nelehký úkol. Tragická nehoda ji připravila o rodiče a ona se teď musí postarat o své dva mladší sourozence. Věnuje jim všechen svůj čas i energii a doufá, že tím alespoň trochu vynahradí jejich ztrátu. Ve svých čtyřiadvaceti nemá na chlapy ani pomyšlení… a už vůbec ne na krasavce, kteří by jí mohli zlomit srdce. Baseballista Trent Fox je jedním z nejlepších pálkařů na světě. Nedávné zranění ho ale přivádí do Lotosu, centra jógy, kde poznává okouzlující Genevieve – hnědookou útlou blondýnku, kterou okamžitě zatouží políbit. Domluví si s Genevieve soukromé hodiny a velmi rychle se přesvědčí o tom, jak dokáže být jóga smyslná…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399511/big_vecna-vasen-11w-399511.jpg 3.8272
Série:

Lotus House 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Resisting Roots, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (60)

Kniha Věčná vášeň

Makyt
26. července

Taková ta klasická pohádka, kterou přečtete za jeden večer a budete si slibovat, že zase začnete chodit na jógu, protože co kdyby... a když si uvědomíte, že tohle stejně s největší pravděpodobností stejně nezažijete, popustíte alespoň uzdu své fantazie. A věřte, že v mé fantazii ze mě najednou byla rekordmanka v různých asánách a výdrži v nich... :-D

dooky
19. května

Taková klasická sexem nabitá romanťárna. Nějak zvlášť mě neuchvátila, na druhou stranu jsem četla o dost horší kousky. Vadilo mi hlavně to, že jsem postrádala takové to prvotní jiskření. Tady se potkali a v podstatě na to hned skočili. Škoda, ten začátek bych trochu natáhla.


renulkam
26. dubna

Knížku jsem měla přečtenou rychle, sexualni sceny neuveritelne. Asi nemam, co vytknout, ale knížka me nijak zvlast nenadchla, ale jako pohodove cteni fajn.

happy19
19. března

Odpočinková nenáročná...četla se pěkně...
Hezky popsané téma jógy..relax♡

Mír pramení z vnitřku, nehledejte ho mimo sebe.“

petulik330
14. března

Taková oddychovka. To je přesně to, co jsem hledala. Kniha se četla dobře. Hlavní hrdinové byli sympatičtí. Musela jsem obdivovat Viv jak se dokázala v tak mladém věku postarat o vše po smrti jejich rodičů.
Co se týká Trenta. Že začátku se mi jevil jako namachrovany frajer, ale pak jsem si o něm opravila mínění.

Alieen
16. února

Takové hodně jednoduché čtení. Na můj vkus příliš zatížené jógou, což bylo vlastně i místami celkem zajímavé, ale to duchovno, které to doprovázelo, bylo na mě už moc. Příběh byl naprosto předvídatelny a jednoduchý. Některé ty rozhovory ale byly tak šílené, nevím, zda byl špatný překlad, ale některé věci, co tady zazněly, by z pusy normální, pricetny člověk nikdy nevypustil. Přesto to hodnotím jako fajn, oddechové čtení.

Eva P.
30. ledna

Tak tohle bylo opravdu špatné, nechápu, že jsem to dočetla. Hlavní hrdina buran a pitomec, hlavní hrdinka neslaná nemastná, nahlédnout těm dvěma do hlavy bylo za trest.

1moniccka
28. ledna

Ta se teda povedla takova nenáročná a clovek se uni uklidnil

1