Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen

Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317275/bmid_leden-unor-brezen-Yp9-317275.jpg 3 552 552

Calendar Girl série

První díl nové erotické série, která vám zvýší tep každý měsíc v roce Mia potřebuje peníze. Hodně peněz. Protože když je nezíská, bude to stát jejího otce život. Zapletl se s nebezpečným člověkem, který je shodou okolností její expřítel. Když jste postaveni před podobné ultimátum, nemůžete si vybírat. A tak Mia udělá, co musí – přijme nabídku své bohaté tety, která vlastní eskortní službu, a na rok se stane luxusní společnicí. Každý měsíc bude mít jiného klienta v jiném městě. Sex není podmínkou. Snadno vydělané peníze, že? Aspoň to si Mia myslí, dokud v lednu nepotká Wese. Přitažlivost a vášeň mezi nimi je skutečná a Mia se uvědomuje, že tohle je muž, o kterém vždycky snila. Jenže na konci měsíce ji v Seattlu čeká smyslný malíř Alec a v březnu bude předstírat, že je snoubenkou bohatého Antonyho... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika

Audrey Carlan - Calendar Girl 1 - Január, Február, Marec

Počet strán: 323
Vydavateľstvo: @vydavatelstvo_ikar
Žáner: #erotika

Rozhodne zaujímavá kniha s este zaujímavejším nápadom.

Mia, ktora ma koli otcovi problemy a potrebuje bývalému splatiť jeho dlh milion dolarov sa upíše svojej tete na rok ako luxusná spoločníčka.

Ma prísne podmienky, obrovský honorár, za sex sa platí navyše.

Jej prvý muž je úspešný scenárista Wes, ktorý potrebuje doprovod any ho neobletovali zlatokopky.

Alec, francúzsky fotograf, ktorý ju potrebuje na fotenie aktov.

A Alex, Ital, ktorý je dedicom reštaurácii.

Každý mal niečo do seba, každý bol úplne iný a s Mii, ktorá predstavu sexu zarputilo zatracovala sa stala totálna nyfmomanka

A aj napriek tomu ma kniha veľmi bavila a teším sa na pokračovanie, kam ju jej život a zamestnanie zavedie.

Koho by ste s tejto trojice brali vy? Mne sa pacil Alec ale držala som palce Wesovy aby sa mu podarilo Miu presvedčiť aby s ním ostala.

Ďakujem za štafetu @knizni_svet_s_jiri

Štafeta č. 200
Kniha č. 192/2024

#recenzieTerka #kniznastafeta #kniznarecenzia #skbookstagram #milujemeknihy2 #audreycarlon #calendargirl1

Obsah:

#spoločníčka #muži #erotika

První díl nové erotické série, která vám zvýší tep každý měsíc v roce… Mia potřebuje peníze. Hodně peněz. Protože když je nezíská, bude to stát jejího otce život. Zapletl se s nebezpečným člověkem, který je shodou okolností její expřítel. Když jste postaveni před podobné ultimátum, nemůžete si vybírat. A tak Mia udělá, co musí – přijme nabídku své bohaté tety, která vlastní eskortní službu, a na rok se stane luxusní společnicí. Každý měsíc bude mít jiného klienta v jiném městě. Sex není podmínkou. Snadno vydělané peníze, že? Aspoň to si Mia myslí, dokud v lednu nepotká Wese. Přitažlivost a vášeň mezi nimi je skutečná a Mia se uvědomuje, že tohle je muž, o kterém vždycky snila. Jenže na konci měsíce ji v Seattlu čeká smyslný malíř Alec a v březnu bude předstírat, že je snoubenkou bohatého Antonyho…

HankaJosefiova
21.02.2024 5 z 5

Dějová linka samozřejmě už z názvu neslibuje nic výjimečného. Ale... Tenhle díl je vážně čtivej. Prostě mě to bavilo. Postavy, náboj a prosté uvolnění.

MollyCornelia
20.12.2023 4 z 5

4*/5*
Kniha mě zaujala a pomohla mi se odreagovat. Má dokomce u hloubku, postavy se někam posouvají, procházejí vývojem. Kolikrát mi lezla na nervy hrdinka, ale jinak jde o fajn počtení plné peprných scén.

MartinkaSl
21.10.2023 3 z 5

Fajn oddechovka, podle recenzí jsem čekala mnohem horší literaturu, ale ve výsledku jsem dostala to, co jsem od knihy potřebovala.

Relax, romantiku, trochu erotiky a i příjemné kamarádské postavy.

katallinka
08.06.2023 4 z 5

Moc příjemné překvapení. Celkem mě překvapuje hodnocení, protože knížka se skvěle četla, byla originální, vtipná, romantická, občas i dojemná a samozřejmě plná pikantních scén.

Dela90
07.03.2023 4 z 5

(SPOILER) Mia je vlivem okolností donucena začít pracovat u své tetičky v eskortní službě. Musí splácet dluhy po taťkovi. Proto bude každých 24 dní v měsíci u jiného klienta. Sex však není v podmínkou. Již první klient Wes, Miu naprosto učaruje a ona ho nemůže dostat z hlavy ani v následujících měsících. Musí splatit dluh a postarat se o sestru a pak může myslet na svou budoucnost, třeba je Wes skutečně ten pan pravý?

Zajímavý námět knihy s eskortní službou. Ačkoliv to, proč to dělá mi malinko připomínalo knížku Cizí dluh. Nicméně, je zajímavé, že každý měsíc je u jiného klienta a vy tak můžete prožívat další a další dobrodružství a není to jen to samé pořád a pořád dokola.

Leden - kdo by se prostě nezamiloval do surfaře? Tohle byla fakt pohádka a já doufám, že se s Wesem ještě uvidíme v dalších dílech.
Únor - přiznám se, že ač byl začátek povedený, tady to sklouzávalo k tomu jednomu pořád dokola a vesměs už jsem se těšila, až bude únor pryč.
Březen - za mě příjemné osvěžení příběhu, upřímně jsem něco podobného čekala. A konec mě totálně dojal k slzám.

Knížka mě velmi mile překvapila, moc se těším na pokračování.

NelaMaty
07.11.2022 5 z 5

Erotické romány nejsou zrovna můj šálek kávy, ale tohle mě prostě bavilo. Každý měsíc jiný příběh plný emocí. Konec dojemný. Asi budu muset přečíst i další díly, protože přeci potřebuju vědět jestli nakonec, po tom všem, použije klíč co dostala od Wese.

romantickaduse
06.11.2022 5 z 5

Tohle byla jízda, přečteno za dva dny. Skvělý nápad, zajímavé postavy, pikantní scény. Hlavní hrdinka mě občas štvala svým chováním a úvahama. Celkově je to neskutečně čtivé .

Digiivca
01.06.2022 5 z 5

Další knížka do sbírky. Chtěla jsem něco podobného jako 50 odstinu . Musím říct, že je opravdu čtivá. Hned jak jsem ji otevřela, šla jsem spát ve 2 hodiny ráno. Sice hlavní hrdinka se chová zvláštně, ale doporučuji si ji přečíst. Je tam sice hodně sex, ale porno to rozhodně není. A určitě půjdu do celého kalendáře

NiniDeVallum
14.04.2021 4 z 5

Je to trosku neco jineho nez ty klasicke eroticke romance. Asi hodne dela ten posledni pribeh, mne se libil nejvic. Prvni byl takova ta klasika a prostredni no neco mezi. Celkem me zajima, co bude dal... jeste ze mam doma vsechny knihy:)

Veveruška320
22.02.2021 3 z 5

Knížka se četla rychle,nejvíc mě zaujal 1 měsíc,ale jinak nic moc.

AAAMarket
02.02.2021 3 z 5

Pohádka pro dospělé. Bohužel je to pořád dokola. Dala bych celý rok do jedné knihy a úplně by mi to stačilo. Tahle knížka jednoduše není můj šálek kávy.

Kristy.Seb
23.07.2020 4 z 5

První díl série mě vtáhnul do děje, ale jen co se týká vývoje vztahu mezi Wesem a Miou.
3 měsíce, 3 různé vztahy a 3 různé životní problémy. Téma zajímavé, jsem zvědavá, jak to bude pokračovat.

Myška43
19.07.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila. Je zajímavě psaná, co měsíc, to příběh. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat s Wesem a jaká další dobrodružství Mia zažije.

Dominika_a
17.07.2020 3 z 5

Věděla jsem do čeho tak nějak jdu, a knihu jsem zahrnula do čtenářské výzvy. Nečekala jsem, že by mě kniha nějak chytla, ale nakonec mě to i překvapilo. Četla se rychle , občas nějaký ten nudnější odstavec, ale hlavně mě zajímá vývoj vztahu Mii a Wese. Později sáhnu po dalším díle, ale asi jen ze zvědavosti, jak vztah dopadne.

Meysy
16.07.2020 5 z 5

Mě se líbila celá série ❤️

be_pa
26.04.2020 2 z 5

Za celou sérii: Přečetla jsem všechny díly, sice místy vynechala celé odstavce, ale zajímal mě vývoj vztahu Mii a Wese. Jejich životní osudy byly poutavé. Kniha má zajímavé téma, ale moc rozvláčné, opakující se: všichni mají zelené oči, stále se opakující pasáže a popisy osob, jako by čtenář už od začátku prvního dílu nevěděl, že se jedná o nejlepší kamarádku, mladší sestru, otce v kómatu a atd. Všichni jsou z Mii naivně nadšení, se všemi je kamarád.

LadyAlena
03.04.2020 5 z 5

nejlepší díl série, pak už to jede z kopce dolů :-) ale tento doporučuji

Nikkinike87
27.03.2020 4 z 5

Opět hodnotím celou sérii. První dva díly se mi líbily příběhem hlavní hrdinky Mii díky tomu, co byla ochotná udělat, aby ochránila sebe, svou sestru a otce, i když jí do této situace vlastně dostal on. A také se mi líbilo, že Mia nemá konfekční velikost modelky, jako většina hlavních hrdinek erotických románů. Další dva díly už jsem s tak velkým nadšením nečetla, i když jsem je chtěla dočíst, protože jsem chtěla vědět, jak to dopadne a jaké budou Miiny příběhy. Popis erotických scén byl velmi výstižný, přes to, že se pak kapitoly se sexem s Wesem, jejím prvním klientem, do kterého se zamilovala, dost často opakovaly. Proto celou sérii hodnotím 4*. I přes to si myslím, že série stojí za přečtení a hodnotím ho jako oddychové čtení.

Mondaika
21.03.2020 2 z 5

Ke knize jsem se dostala díky námětů zdejších čtenářek. Mia jako hrdinka ma sva chyby, ale to prece kazdy člověk. Vychvalovani toho jak je bozsky nadherna a pritom žena s tvary... Hezké. Námět mít nového klienta kazdy měsíc hezké, ale případnout hned tomu prvnímu a pak se hned druhý mesic prosexovat s jinym... Ehm... Nejsem úchvacena, nejsem ani zklamaná...