Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen

První díl nové erotické série, která vám zvýší tep každý měsíc v roce… Mia potřebuje peníze. Hodně peněz. Protože když je nezíská, bude to stát jejího otce život. Zapletl se s nebezpečným člověkem, který je shodou okolností její expřítel. Když jste postaveni před podobné ultimátum, nemůžete si vybírat. A tak Mia udělá, co musí – přijme nabídku své bohaté tety, která vlastní eskortní službu, a na rok se stane luxusní společnicí. Každý měsíc bude mít jiného klienta v jiném městě. Sex není podmínkou. Snadno vydělané peníze, že? Aspoň to si Mia myslí, dokud v lednu nepotká Wese. Přitažlivost a vášeň mezi nimi je skutečná a Mia se uvědomuje, že tohle je muž, o kterém vždycky snila. Jenže na konci měsíce ji v Seattlu čeká smyslný malíř Alec a v březnu bude předstírat, že je snoubenkou bohatého Antonyho…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/317275/leden-unor-brezen-Yp9-317275.jpg 3.5310

Calendar Girl (1.)

Calendar Girl: Volume One ( January, February, March) (2015)

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen

jana89

Kniha přečtena v rámci čtenářské výzvy s tématem kalendářního měsíce v názvu... na mě to bylo dost erotiky, ale když toto přejdu, tak na druhou stranu s každým měsícem a novým klientem se hlavní hrdinka naučila něco nového z pohledu vztahů a to se mi na knize líbilo.

NikDisk

Nooo....???? Jak bych měla začít. Kniha sama o sobě neměla špatný námět. Ale určité pasáže byly velice "sprosté" i na mě. Knihu jsem si kupovala k večerním čtení, aby naladila "atmosféru" doma a to se povedlo. ???? Takže bych měla správně dát ????????

Korsika

Knihu jsem si vybrala kvůli měsíci v názvu do Čtenářské výzvy, ale budu se muset poohlédnout jinde ... knihu jsem na 70. straně odložila.

Asi jsem i při žánru erotický román čekala něco víc, něco trochu originálního ... ale situace do které se hlavní postava dostane by snad ani tuctovější být nemohla, to jsem tomu ale ještě chtěla dát šanci, ale rádoby psychologický boj hlavní postavy samy se sebou, jestli do toho má jít, přičemž je už od začátku jasné, že jako lehká dívka by byla nejspokojenější + nula romantiky a postelové scény za 0 bodů ... a pak jsem zjistila, že mě vůbec nezajímá, jak dopadne tenhle příběh, natož další v knize a už vůbec další knihy ...

Staré Harlequienky měly proti tomuhle romantiku i za 4*, erotiku za 3* a příběh byl stejný, jen byl na pár stran.

Katuska88

Upřímně si nejsem jistá, jak mám tuto knihu hodnotit. Na jednu stranu je to v jednom jediném ohledu poměrně zábavné a absolutně nenáročné čtení, ale na stranu druhou... Něco tak naivního a "popelkovského" jsem dlouho nečetla a neviděla, asi ani nikdy nebudu velkým fanouškem tohoto žánru. Myslím si, že po přečtení tohoto díla vzroste popularita povolání "společnice". Protože pokud je to tak úžasné zaměstnání, že vás muži zaplavují tisíci orgasmů a ještě vám za to platí nehorázné sumy, a navíc jsou to všechno tak úžasní fešáci, že jste lepšího nikdy dříve neviděli, tak je to snad povolání snů.
Kniha si najde jistě spoustu obdivovatelek. Za mne taková moderní "harlequinka", kde je v hlavní roli společnice a místo jednoho chlapa jich tam máte více.

andrea4865

napad dobrý,realizace horsi,strasne mi vadilo jak v knize byli pouze sami nádherní klienti,ze vsech byla hlavni hrdinka hotova a se vsemi se vyspala a pak hlásala ze ona neni kur..,serii sem docetla abych vedela jak dopadne,nektere kapitoly byly nezajimave a me prislo jako by autorka uz nela o cem psat

okeey

Tohle se četlo vážně samo. Místy dost porno teda, ale celý to doplňuje dost hlubokej emocionální příběh, kterej vás chytne za srdce. Pustila jsem se do této série a dobře jsem udělala, stojí to za to, už se těším na díl další.

kaja3190
30.10.2018

Erotické romány většinou nečtu, ale tohle mě zaujalo a dokonce mě to i bavilo. Některé popisy byly sice už trochu moc, ale přežít se to dalo.

postrach
16.10.2018odpad!

Není to můj šálek čaje.Ty erotické scény a popisy.jsou na můj vkus moc.Celkem dobré počtení ale ne pro mě.

Akiko_.chan
13.10.2018

Velmi oddechový příběh. Chvílemi až moc oddechové, takže nemá smysl v tom hledat hlubší zápletku či pointu příběhu. Mia a její chování či rozhodování mi přišlo občas až na ránu. A některé sexuální scény byly až trochu k smíchu. Ale ve finále se mi knížka líbila a romantika a vášeň v ní rozhodně nechyběla. A už se těším na pokračování.

Stephanie92
21.09.2018

Kniha se mi líbila, jelikož za mě byla nevšední. Zajímavý příběh nejen o sexu. Jsem zvědavá na další díl.

Gweny
11.09.2018

První kniha svého druhu, kterou jsem měla kdy v ruce a nesmírně mě upoutala. Zatím jsem se ještě nedostala k tomu, abych přečetla zbývající 4 díly. Tak trochu mám strach, že po tomto úžasném prvním díle už jej další 3 nemohou ničím překonat, ale třeba se mýlím.

Shinju
03.09.2018odpad!

Kniha byla velkým zklamáním. Očekávala jsem něco jiného.

sleepinforest
10.07.2018

Takové knihy mě prostě baví.

Ivetaaa
09.07.2018

Super čtení

Ouninka
29.06.2018

Knížka se četla moc hezky, nenáročné čtení....myslím, že 50 odstínů šedi se může jít tak trošku zahrabat ... toto bylo víc peprné, nebyla to taková červená knihovna...jsem zvědavá na další díly :-).

kvádr
06.06.2018

americká pohádka, kdy krásná žena zohavená svým osudem potká jen ty nekrásnější chlapi....:))))

Elčokča
03.06.2018

Tohle mi vážně nesedlo. Mia věčně nadržená, cítila mravenčení když se na ni podíval jakýkoli chlap, i padesátiletý. A nejvíc mě fascinovalo, jak se bránila a vztekala, že není šlapka, když přesně to byla. Jak už tu někdo psal, s touto hrdinkou nejde sympatizovat.
Škoda, že kniha neskončila Wesem. Sice by to byla kýčovitá napodobenina Pretty woman, ale aspoň by z toho Mia vyšla důstojně... A Wes? Který chlap sklopí uši a čeká rok na ženskou, co se zatím "peleší" s jinýma?
Číst celou serii by pro mě bylo utrpení, dám však asi šanci poslednímu dílu - jsem zvědavá, jak tohle dopadne (i když se to dá lehce předvídat).

Aríka
09.04.2018

Kniha mě zaujala svou anotací, tak jsem si ji půjčila v knihovně a přečetla. Je to klasická červená knihovna jednadvacátého století, ketrá nemá ani hlavu ani patu. Hlavní hrdinka je naprosto úchvatná plnoštíhlá dívčina, jenž má dělat společnici v podniku své tety. Kniha se mi nelíbila (a to jsem si na erotické romány docela zvykla). Byla velmi jednoduše napsaná, popisy chyběly, tedy popis tam byl, ale jenom popis samotného aktu, ten, je pravda, byl velmi barvitý. Knihu nedoporučuji.

Vanilka12
27.03.2018

Musím říct, že mě kniha bavila a příjemně překvapila. Nejedná se o náročné čtení, prostě oddechovka, při které se nemusí přemýšlet. První a třetí část se četla dobře, u druhé děj pokulhával, nudil. Kniha splnila účel - navnadila mě na druhý díl.

katchamccall
11.03.2018

Od této knihy jsem nic neočekávala, takže jsem po přečtení zklamaná nebyla. Prostě další pokus o Greye (jen chybí ta červená mučírna). Hlavní postava je prostě šlapka, protože ač to v popisu práce nemá, tak pokud může, klientům do tý postele vleze a ráda. I když sama tvrdí, že coura není. No, kazdý tomu říkáme jinak. Erotické scény jsou pořád na jedno brdo. A její "klienti" jsou samozřejmě prototypy dokonalosti. Kniha vyloženě pro absolutní vypnutí, bez nutnosti přemýšlení. Sérii jsem dala do konce, jelikož jsem se těšila na ten "kýčovitej happyend", kdy bude všechno růžový a sluníčkový. Btw. Hned v lednu víte, s kym nakonec skončí ;-).

Nomia
02.03.2018

Naprosto zběsile napsaná kniha. Šíleně odvyprávěné, dost hloupé a místy úplná utopie. Tématicky to mohlo být fajn čtení, ale výsledek značně pokulhává.
Už je to v podstatě tradice, že novodobé erotické romány jsou hodně chabé kvality. Největší průser je naprostá nedůvěryhodnost a nereálnost, jak postav, tak i celé knihy. Erotickým scénám chybí jiskra atd. Mohla bych pokračovat do nekonečna...
Hrdinka přílišnou inteligenci nepobrala, bohužel ani sympatie. Navíc si troufám tvrdit, že by se u ní dalo diagnostikovat hned několik psychický poruch najednou. Po pár stránkách mi vysloveně pila už krev.
Všichni muži, které ojede, jsou samozřejmě navíc veskrze dokonalí. Sexuální akty jsou naprosto bombastické, všichni jsou tam úžasní a vše je zalité sluncem. Celá kniha je prostě kýč jak bič!
Přečtěte si raději třeba Lady Fuckingham, přinejmenším je to stylovější a vtipnější čtení.

keselylenka
20.02.2018

Upřímně moc kvalitní četba to není. Vlastně to celé dočtu jen proto, že mě zajímá ten příběh. Erotické pasáže byly podle mě hrozné a přeskakovala jsem je.

Zabka27
11.02.2018

Líbí se mi nápad a jak je kniha zpracována v měsících. Samozřejmě není to nijak náročná kniha, ale jako oddychové čtení doporučuji. Hlavní hrdinka je sympaťačka a jsem zvědavá co jí čeká v dalších měsících.

crazyslunicko
24.01.2018

Velice milé počtení na zimní večery. Hrdinka se dostala do složité životní situace a snaží se dostat rodinu z problémů. Vyřeší to pracováním jako společnice. Možná bych čekala víc dominantnosti mužských postav vůči hrdince, která je za to placená. Naopak mi připadá, že hlavní hrdinka ačkoliv je od toho placená, tak je drzá a taky si dokáže postavit hlavu a naopak ji muži rozmazlují apod. Ale jak říkám je to milé počtení. Navazující knihy si ráda přečtu.

Michelle9191
19.01.2018

Od knihy jsem moc neočekávala, protože podobné knihy jsou vlastně většina na jedno brdo :-) Hrdinka má vlastně jednu obrovskou kliku a celé je to až moc idealistické, ale jak píši, v těchto knihách to vlastně je o ideálu, kráse, erotice a věcech, které musíme brát asi trochu s nadhledem :-)

Chloe12
08.01.2018

Chvilku mi trvalo než jsem se začetla, ale pak mě příběh chytnul. A o lechtivé scény tam není nouze:-)

elfinkaa97
28.12.2017

Zbožňuju tuhle knížku! Sice je to erotický román, ale jde tu o mnohem víc. Jde tu o lásku, o sebepoznání, o rodinu a vše se děje na různých místech Spojených států amerických. Máte rádi erotiku a lásku? Sáhněte po této knize a nedávejte z ruky.

Aaliyan
28.12.2017

Já jsem se knihám tohoto ražení vždy vyhýbala. Ale přiznám se, tady mě natolik učaroval obal, že jsem se do ní pustila. A, světe div se, ono to není zas tak špatné čtení :-) tak kdo chce zabrouzdat i do vod erotického žánru, tímhle klidně můžete začít, aspoň budete mít dobrý nájezd pro případ, že by vás nějaké další knihy zklamaly :-)

Julinka679
25.12.2017

Ale tak proč ne! :-)
Říkala jsem si, že to bude podobná "slátanina" jako 50 odstínů... ale mile mě kniha překvapila. Sice je to chvílemi nereálné a takové věci se dějí jen v knihách ale je to takové milé, oddechové čtení. :-) a kdo říká, že kniha musí být podle reality?! ;-) :D
Jinak hlavní hrdinka je sympatická a já jen doufám, že vážně! ale fakt VÁŽNĚ! bude s Wesem až s tímhle vším skončí! :-)

KaileyBlot
17.12.2017

Mě se to líbilo. Bylo to místy takové snové a vztahy mezi postavami dost nereálné, ale tak komu to vadí. Čtivé to bylo. Nejvíc mi sedl Wes - prostě dokonalost sama a konec března byl fakt krásnej a dojemnej. Určitě se těším na pokračování této série.