Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen

První díl nové erotické série, která vám zvýší tep každý měsíc v roce… Mia potřebuje peníze. Hodně peněz. Protože když je nezíská, bude to stát jejího otce život. Zapletl se s nebezpečným člověkem, který je shodou okolností její expřítel. Když jste postaveni před podobné ultimátum, nemůžete si vybírat. A tak Mia udělá, co musí – přijme nabídku své bohaté tety, která vlastní eskortní službu, a na rok se stane luxusní společnicí. Každý měsíc bude mít jiného klienta v jiném městě. Sex není podmínkou. Snadno vydělané peníze, že? Aspoň to si Mia myslí, dokud v lednu nepotká Wese. Přitažlivost a vášeň mezi nimi je skutečná a Mia se uvědomuje, že tohle je muž, o kterém vždycky snila. Jenže na konci měsíce ji v Seattlu čeká smyslný malíř Alec a v březnu bude předstírat, že je snoubenkou bohatého Antonyho…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317275/big_leden-unor-brezen-Yp9-317275.jpg 3.4495

Calendar Girl 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Ikar (ČR)

Calendar Girl: Volume One ( January, February, March), 2015

Kniha Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen

johana3160

Je to trosku neco jineho nez ty klasicke eroticke romance. Asi hodne dela ten posledni pribeh, mne se libil nejvic. Prvni byl takova ta klasika a prostredni no neco mezi. Celkem me zajima, co bude dal... jeste ze mam doma vsechny knihy:)

Veveruška320

Knížka se četla rychle,nejvíc mě zaujal 1 měsíc,ale jinak nic moc.

AAAMarket

Pohádka pro dospělé. Bohužel je to pořád dokola. Dala bych celý rok do jedné knihy a úplně by mi to stačilo. Tahle knížka jednoduše není můj šálek kávy.

Kristy.Seb
23.07.2020

První díl série mě vtáhnul do děje, ale jen co se týká vývoje vztahu mezi Wesem a Miou.
3 měsíce, 3 různé vztahy a 3 různé životní problémy. Téma zajímavé, jsem zvědavá, jak to bude pokračovat.

Myška43
19.07.2020

Kniha se mi líbila. Je zajímavě psaná, co měsíc, to příběh. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat s Wesem a jaká další dobrodružství Mia zažije.

Dominika_a
17.07.2020

Věděla jsem do čeho tak nějak jdu, a knihu jsem zahrnula do čtenářské výzvy. Nečekala jsem, že by mě kniha nějak chytla, ale nakonec mě to i překvapilo. Četla se rychle , občas nějaký ten nudnější odstavec, ale hlavně mě zajímá vývoj vztahu Mii a Wese. Později sáhnu po dalším díle, ale asi jen ze zvědavosti, jak vztah dopadne.

Meysy
16.07.2020

Mě se líbila celá série ❤️

be_pa
26.04.2020

Za celou sérii: Přečetla jsem všechny díly, sice místy vynechala celé odstavce, ale zajímal mě vývoj vztahu Mii a Wese. Jejich životní osudy byly poutavé. Kniha má zajímavé téma, ale moc rozvláčné, opakující se: všichni mají zelené oči, stále se opakující pasáže a popisy osob, jako by čtenář už od začátku prvního dílu nevěděl, že se jedná o nejlepší kamarádku, mladší sestru, otce v kómatu a atd. Všichni jsou z Mii naivně nadšení, se všemi je kamarád.