Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

První díl nové erotické série, která vám zvýší tep každý měsíc v roce… Mia potřebuje peníze. Hodně peněz. Protože když je nezíská, bude to stát jejího otce život. Zapletl se s nebezpečným člověkem, který je shodou okolností její expřítel. Když jste postaveni před podobné ultimátum, nemůžete si vybírat. A tak Mia udělá, co musí – přijme nabídku své bohaté tety, která vlastní eskortní službu, a na rok se stane luxusní společnicí. Každý měsíc bude mít jiného klienta v jiném městě. Sex není podmínkou. Snadno vydělané peníze, že? Aspoň to si Mia myslí, dokud v lednu nepotká Wese. Přitažlivost a vášeň mezi nimi je skutečná a Mia se uvědomuje, že tohle je muž, o kterém vždycky snila. Jenže na konci měsíce ji v Seattlu čeká smyslný malíř Alec a v březnu bude předstírat, že je snoubenkou bohatého Antonyho…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317275/leden-unor-brezen-Yp9-317275.jpg 3.4449
Série

Calendar Girl 1.

Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Calendar Girl: Volume One ( January, February, March), 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (113)

Kniha Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen

Přidat komentář
Kristy.Seb
23. července

První díl série mě vtáhnul do děje, ale jen co se týká vývoje vztahu mezi Wesem a Miou.
3 měsíce, 3 různé vztahy a 3 různé životní problémy. Téma zajímavé, jsem zvědavá, jak to bude pokračovat.

Myška43
19. července

Kniha se mi líbila. Je zajímavě psaná, co měsíc, to příběh. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat s Wesem a jaká další dobrodružství Mia zažije.


Dominika_a
17. července

Věděla jsem do čeho tak nějak jdu, a knihu jsem zahrnula do čtenářské výzvy. Nečekala jsem, že by mě kniha nějak chytla, ale nakonec mě to i překvapilo. Četla se rychle , občas nějaký ten nudnější odstavec, ale hlavně mě zajímá vývoj vztahu Mii a Wese. Později sáhnu po dalším díle, ale asi jen ze zvědavosti, jak vztah dopadne.

Meysy
16. července

Mě se líbila celá série ❤️

be_pa
26. dubna

Za celou sérii: Přečetla jsem všechny díly, sice místy vynechala celé odstavce, ale zajímal mě vývoj vztahu Mii a Wese. Jejich životní osudy byly poutavé. Kniha má zajímavé téma, ale moc rozvláčné, opakující se: všichni mají zelené oči, stále se opakující pasáže a popisy osob, jako by čtenář už od začátku prvního dílu nevěděl, že se jedná o nejlepší kamarádku, mladší sestru, otce v kómatu a atd. Všichni jsou z Mii naivně nadšení, se všemi je kamarád.

LadyAlena
03. dubna

nejlepší díl série, pak už to jede z kopce dolů :-) ale tento doporučuji

Nikkinike87
27. března

Opět hodnotím celou sérii. První dva díly se mi líbily příběhem hlavní hrdinky Mii díky tomu, co byla ochotná udělat, aby ochránila sebe, svou sestru a otce, i když jí do této situace vlastně dostal on. A také se mi líbilo, že Mia nemá konfekční velikost modelky, jako většina hlavních hrdinek erotických románů. Další dva díly už jsem s tak velkým nadšením nečetla, i když jsem je chtěla dočíst, protože jsem chtěla vědět, jak to dopadne a jaké budou Miiny příběhy. Popis erotických scén byl velmi výstižný, přes to, že se pak kapitoly se sexem s Wesem, jejím prvním klientem, do kterého se zamilovala, dost často opakovaly. Proto celou sérii hodnotím 4*. I přes to si myslím, že série stojí za přečtení a hodnotím ho jako oddychové čtení.

Mondaika
21. března

Ke knize jsem se dostala díky námětů zdejších čtenářek. Mia jako hrdinka ma sva chyby, ale to prece kazdy člověk. Vychvalovani toho jak je bozsky nadherna a pritom žena s tvary... Hezké. Námět mít nového klienta kazdy měsíc hezké, ale případnout hned tomu prvnímu a pak se hned druhý mesic prosexovat s jinym... Ehm... Nejsem úchvacena, nejsem ani zklamaná...

1

Doporučujeme

Vyvolený milenec
Vyvolený milenec
Božský cizinec
Božský cizinec
Božský hráč
Božský hráč
Milenka pout zbavená
Milenka pout zbavená