Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen

Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317275/bmid_leden-unor-brezen-Yp9-317275.jpg 3 549 123

Calendar Girl série

První díl nové erotické série, která vám zvýší tep každý měsíc v roce Mia potřebuje peníze. Hodně peněz. Protože když je nezíská, bude to stát jejího otce život. Zapletl se s nebezpečným člověkem, který je shodou okolností její expřítel. Když jste postaveni před podobné ultimátum, nemůžete si vybírat. A tak Mia udělá, co musí – přijme nabídku své bohaté tety, která vlastní eskortní službu, a na rok se stane luxusní společnicí. Každý měsíc bude mít jiného klienta v jiném městě. Sex není podmínkou. Snadno vydělané peníze, že? Aspoň to si Mia myslí, dokud v lednu nepotká Wese. Přitažlivost a vášeň mezi nimi je skutečná a Mia se uvědomuje, že tohle je muž, o kterém vždycky snila. Jenže na konci měsíce ji v Seattlu čeká smyslný malíř Alec a v březnu bude předstírat, že je snoubenkou bohatého Antonyho... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Calendar Girl: Volume One ( January, February, March) , 2015

veronika6051
25.10.2017 4 z 5

Knihu jsem zakoupila spíše ze zvědavosti a upřímně jsem od ní mnoho neočekávala, ale nakonec mě příběh docela pohltil a potřebovala jsem znát pokračování.
Příběhy každého jednoho měsíce jsou v podstatě na jedno brdo - sexy bohatý svalovec, touha po zábavě, z každého měsíce vznikají doživotní přátelství,... ale prostě "potřebuji vědět", jak to celé vlastně dopadne :-)
Svým způsobem příjemná milostná, erotická oddychovka, u které člověk může vypnout...

Tereziee
17.10.2017 3 z 5

Takže čím začít. Věděla jsem, co začínám číst a taky jsem od knihy nic moc nečekala. Upřímně na příběh hlavní hrdinky by stačila jedna knížka. Nechápu o čem jsou další knihy a další měsíce. Spíš se to celé pořád opakuje akorát s jiným sexy nadrženým chlapem. Příběh opravdu téměř nulový a hlavní hrdinka je spíš na proplesknutí. Popis sexuální scén je ze začátku fajn, pak ale začne nudit, což se dá očekávat. Další díly už číst nebudu. Bylo to fajn oddechový čtení na pobavení ale žádný ocenitelný dílo. Musím ale pochválit lákavou obálku! :)

KlaraJahoda
09.09.2017 odpad!

Četla jsem a četla a před březnem jsem musela přestat. Hlavní hrdinka je na tolik tupé stvoření, že bych jí profackovala. Nikde jsem nenašla pořádnou zápletku. Jistě, otec hrdinky je v nemocnici, ale tím to končí. Jinak je tam změť absurdně okouzlujících mužů, o jejichž inteligenci mám také pochyby. Erotické scény jsou tak mizerně popsané až hanba a netuším kdo to překládal, ale věty vložené hlavní hrdince do úst jen více upozorňují na její debilitu. Takhle nějak mluví moje babička. Kniha má přeci vtáhnout a nabídnou šanci se s hrdinkou ztotožnit. A kdo by se tak asi chtěl s touhle ztotožnovat netuším.

sd1992
03.09.2017 5 z 5

Bombastická knížka!!! Sama jsem byla překvapená, jak mě to okamžitě chytlo. Na to, že se to točí poměrně dost okolo erotického děje, tak je to podle mého názoru napsáno lépe, než třeba Padesát odstínů šedi, temnoty... Rozhodně se těším, až za pár dní vyjde další pokračování! Kdykoliv si ji ráda přečtu znovu. Druhý díl je též super, ale tento první je o chlup lepší :)

Kačík
23.08.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila, takové oddechové čtení. Rozhodně je lepší se nad dějem nezamýšlet. Je to prostě pohádka pro dospělé. Další díly si přečtu ze zvědavosti, jak to bude dál.

Lalina3
19.08.2017 5 z 5

Upřímně se neshoduji s těmi většinou zápornými komentáři pode mnou.
Mně se kniha líbila. A nejspíše i kvůli tomu, že jsem od ní nic závratného nečekala. Jsou prostě knihy, které se nesnaží být nejlepšími a nejkvalitnějšími. Prostě jsou jen tak, na oddych.
Přesto tu ale chyby vytáhnu. Neexistuje kniha bez chyb.
V některých situacích mi neseděl překlad, ale to byl asi jen můj pocit.
O nereálnosti se snad ani nebudu bavit. Všichni, kdo knihu četli samozřejmě ví, že reálnost a vykreslování eskortních služeb a klientů je skoro nulová. Jsem zvědavá, jestli aspoň jednou za těch 12 měsíců zde bude i někdo jiný, než bůh... (Teď už mám všechny díly přečtené a nikdo nebyl ani trošku míň než sexy buh.)
Tato kniha jednoduše nemá hloubku, nemá ani pořádnou zápletku. Přesto se mi líbila, asi proto, že jsem všechny tyhle věci věděla a na knihu neměla žádná velká očekávání.
Další díl si přečtu, na tu mrchu v hlavní roli jsem si zvykla. :D
Nemůžu doporučit, protože s tímto slovem se spojuje i nároky na její kvalitu. Kdo ale nic nečeká a chce si odpočinout u dobře napsané knížky, tak si ji přečtěte. :)

Mimochodem, obálky jsou BOŽSKÉ. Díky ní jsem po téhle knize sáhla.

Aya81
16.08.2017 3 z 5

Pokud čekáte čtivo na úrovni, budete zklamáni, ale to u knihy s tímto názvem a anotací snad ani nelze. Jako oddychovka není špatná, taková harlequinka na pokračování. Nicméně nereálnost z toho opravdu čiší a někdo by si snad mohl myslet, že pracovat jako luxusní společnice je cesta k tomu, jak si nabrnknout milionáře a udělat hory přátel. To asi těžko. Ale kniha evidentně nemá ambice život společnic přiblížit takový, jaký je, ale prostě jen zasadit červenou knihovnu do trochu neotřelejších kulis.

lucie0942
14.08.2017 5 z 5

Mě se Calendar girl líbila....kniha nebyla nijak vulgární, děj byl samozřejmě předvídatelný a jednoduchý.....žel bohu je jasné, že takhle to v eskortních službách moc nechodí a ti sympatičtí, milí, vstřícní boháči jsou asi jen v takovýchto erotických knihách :-D jestli ne, tak si zaplatím plastiku a jedu do Ameriky na lov :-D

Ewerine
30.07.2017 4 z 5

Knihu jsem si koupila na dovolenou jako "oddychovku" a splnila mé očekávání. Je to takové jednoduché někdy dost předvídatelné čtení, ale mě to bavilo. Každý měsíc byl jiný a tak se mi nestalo, že bych se začala nudit. Jediné co mi trochu vadilo byly někdy až moc zdlouhavé či časté erotické pasáže (že jsem měla pocit že jsem se vůbec nedozvěděla co tam dělala celej měsíc) a styl vyjadřování, kterým tyhle sexuální scény byly psané... daly by se napsat trochu kulantněji, ale je možné, že to je už věc překladu :) Jinak kniha se mi líbila a rozhodně sáhnu po dalším dílu.

Skatty
28.07.2017 2 z 5

no já nějak pořád nevím.

janey88
27.07.2017 1 z 5

Kniha se mi nelíbila, v polovině jsem to vzdala. Příběh není nic originálního, spíš mi to přijde jako splácané jiné knihy dohromady.

Chika
26.07.2017

Nebudu hvězdičkovat. Knihu jsem totiž nedočetla. Nelíbila se mi. Začátek zajímavej, ale pak mi to přijde jen jako obdoba 50 odstínů něčeho, že mě přešla chuť to vůbec dočíst. Raději jsem se vrhla na něco jiného. Kniha mi přišla tak nějak strašně jednoduchá.

Lucibuska
03.07.2017 4 z 5

Kniha je čtivá a mě se líbila. Je to taková oddychovka od náročnější literatury, ale mě se romantická zápletka, i sex v knize líbili. Rozhodne sáhnu po dalším díle.

Eorin
01.07.2017 2 z 5

Tohle opravdu není na dlouhé čtení. Přelétla jsem to očima v práci asi během dvou hodin, zvědavá, proč to chodí kupovat mladé slečny i zralejší ženy. Musím uznat, že v porovnání s Odstíny šedi to má ode mě hvězdu navíc za to, že se s tím autorka neroztahává to zbytečných 600 stran na díl a není tam to úděsné "moje vnitřní bohyně tohle a tamto", ale tím to "vyzdvihnutí" končí. Není to reálné ani trochu (každý je dokonalý, sex trvá hodiny a oba aktéři během toho mají o. asi tak desetkrát?? Vážně??) a to si na sympatizaci z mé strany rozhodně nepřidá.
Ne, nejsem cíl, podrobněji to číst nebudu a do dalšího dílu také rozhodně nejdu. Tohle na ukázku stačilo.
Jinak zcela souhlasím s komentářem uživatelky Káča Máča

BarkaS
25.06.2017 1 z 5

Pracovat jako luxusní štětka, to je největší zábava na světě. Zvlášť, když trpíte schizofrenií, blbostí, nymfomanií a alzheimerem zároveň. Každej chlap je nejen bohatej, ale i voňavej a pěknej a navíc vás považuje za nejlepší stvoření na světě, a netouží po ničem jiným, než vás udržovat v luxusu a s nohama do praku. Howgh.

Káča Máča
09.06.2017 2 z 5

No tak jo. Po první čtvrtině knihy jsem měla rozepsanou opravdu drsnou kritiku. Knihu jsem přečetla s docela velkým sebezapřením. A zdaleka to nebylo kvůli tomu, že se na každé páté stránce dělo prakticky to samé (akorát s obměněným prostředím), takže jsem instinktivně vytušila, kdy Mie "vystřelí ruce nahoru", kdy si "olízne ret" a podobné pitomosti, kterých skutečně bylo přehršel a opakovaly se jako v zoufalé smyčce. Nakonec jsem ale zmírnila, jen díky tomu, že jsem to dokázala vůbec dočíst.
Hlavní důvod mých antipatií ke Calendar girl je celé pojetí příběhu. Původně mi to přišlo jako fajn nápad, příběh se jevil tak, že bude popisovat zoufalou ženu, která se snaží vydělat peníze, aby zachránila svého otce tím, že bude dělat společnici. Každý měsíc v jiném americkém velkoměstu. To všechno bylo atraktivní. Dokud jsem se horko těžko neprolouskala prvními stránkami a nedošlo mi, že je to celé tak trochu úlet a nevydařená pohádka o bohatých, dokonalých, prsatých, dobře "vybavených" a já nevím cosi kdesi.
Chybělo mi rodinné pozadí hlavní hrdinky, chtěla jsem se dozvědět víc o její minulosti. Bohužel jsem se dozvěděla jen velmi málo. Možná to autorka napraví v pokračování, ale to já už se bohužel (nebo bohudík) nedozvím, protože druhý díl už bych asi vážně nezvládla.
Po nějaké době mě neskutečně začaly otravovat opálené svalnaté hrudníky "políbené sluncem", všechno vyznívalo tak lacině a kýčovitě a hlavně - nerealisticky. To byl možná kámen úrazu. Ano, bavíme se sice stále o erotickém románu, takže se nedá čekat žádná literární hloubka, ale koho proboha baví číst 300 stran o tom, jak jsou všichni nechutně bohatí a prakticky stejní? Abych pravdu řekla, ten příběh mě chytil jen trochu na konci, což bylo jediné vybočení z toho monotónního příběhu.
A asi největším kamenem úrazu byla samotná Mia, ve které jsem nedokázala najít ani minimální sympatie. Holka, která o sobě tvrdí, že není prodejná šlapka, ale skočí do postele prakticky s každým, kdo se jí dotkne (a samozřejmě vypadá naprosto božsky blablabla…) a ještě považuje ze zoufalosti všechny své klienty za kamarády. Přišlo mi to víceméně dost schizofrenní. Nemluvě o tom, jak se považovala za chudáka, vlastně byla ve strašných depresích čemu se to zaprodala, ale potom si to profesionálně užívala. Takže nakonec místo odpadu alespoň 2 hvězdy, protože například narozdíl od Odstínů jsem tohle aspoň dočetla do konce.
Jedna hvězda za nápad (který se dle mého ale zas tak mistrovsky nepodařilo přenést na papír) a druhá za to, že mi Calendar girl dokázala, že skutečně nejsem cílová skupina podobných "románů" (příznivci tohoto díla prominou uvozovky) a na dlouhou dobu mě odradila od čtení erotické tématiky.

Aurorita
01.06.2017 4 z 5

Od této knihy jsem upřímně nic moc nečekala, asi i proto jsem z ní byla nakonec tolik nadšená. Hlavní hrdinka je příjemná, každý měsíc byl jiný a tak trochu zvláštní. Kniha se četla velmi dobře

Petra17
17.05.2017 5 z 5

Kniha mě bavila, přečetla jsem jí velmi rychle a na čtení se vždy těšila, kromě erotiky, které tam je dost jsou tam i příběhy lidí, ano, všichni jsou dokonalý a krásní, ale nečte se to hezky ? :) :D Nemá to být reálný příběh, ale knížka pro pobavení a odstoupení od dnešního drsného světa, já nemohu hodnotit jinak ;) Těším se na další díly.

andulka1406
15.05.2017 4 z 5

Kniha mne bavila. Bylo to zase něčím jiné než ostatní erotické romány.

Nikamo
15.05.2017 4 z 5

Knihu som začala čítať s tým,že som od nej neočakávala veľa.No hneď po pár stranách ma zaujala a prečítala som ju za jeden deň.Čakala som,že sa dej začne zamotávať no nestalo sa tak.Ale zasa majú byť 4 tak niekde sa niečo hádam stane

sex pro ženy erotika bohatství pornografie erotický byznys

Audrey Carlan
americká