Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec

Mia získá práci snů v televizní show doktora Hoffmana, kde divákům přibližuje osudy obyčejných lidí a ptá se jich, co pro ně znamená štěstí. Wes se vrátil ze zajetí, ale trpí nočními můrami a musí navštěvovat psychologa. Zapojí se do Miiny práce a pomalu se vrací do života. Úspěch show pro Miu znamená, že už nemusí pracovat jako eskortní společnice. Na konci roku se vydá do luxusního horského střediska v Aspenu, kde se dočká toho největšího překvapení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337480/big_calendar-girl-4-rijen-listopad-pros-IJ5-337480.jpg 3.5191

Calendar Girl 4.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Ikar (SK), Ikar (ČR)

Calendar Girl: Volume Four, 2016

Kniha Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec

Marco547

Sakra, já čtu zatím první díl, ale už teď vím, že jestli neskončí s Wesem, nechci číst dál

E.lisabeth

Proc? Proboha proc se do ted zajety rezim musel zmenit a koncept predchozich dilu zrusit... Vzdyt tam delaji furt to samy dokola, vse popisovano porad stejnymi slovy, radoby zapletka s matkou a naprosto nedostacujici ukonceni. Vsechny predchozi dily se dali nejak cist... Samozrejme v ramci toho, co od takoveho zanru clovek ceka... Ale tohle neeeee. Precteno celkem rychle, ale hlavne z duvodu, abych to mela uz za sebou.

johana3160

(+ SPOILER) Chjo, jak pekne to zacalo (1.dil) tak zle to skoncilo:( moc se mi libil ten koncept tri mesicu, kdy se pokazde delo neco noveho. Bohuzel od minuleho dilu to slo od 10 k 5.. tento dil jsem se ukecavala precist, obsahuje az zbytecne moc “vaty” v podobe sexu a zdlouhavych popisu, ktere me uz moc nebraly. Pribehove nevim k cemu se priklonit. Starosti s Wesem byly fajn a da se rict i zajimave, i kdyz “zazracne” uzdraveni bylo o nicem. Problemy s matkou byly trosku zajimavejsi a jsem rada ze v tomhle ohledu Mia nepolevila (aspon zatim). No a to bylo asi tak vsechno co bylo trosku zajimave na této knize. Jo a jeste pak “dodatky” o hrdinech drivejsich pribehu. Vim, ze svatba byla az na Novy rok, ale zajimaly by me treba reakce Wese na Miiny pratele, kdyz se sesli vsichni pokupe a v podstate i Miina reakce na Aleca (pokud by byl zvan jak bylo naznaceno a prijel). Myslim si, ze tohle by byl lepsi epilog nez 100x ohrane Wesovo slintani nad Miou. Ale nejsem autorka...
Z cele serie se mi nejvice libily pribehy s Alecem, Taiem (komu by se nelibil exoticky sexy buh, ale taky napadem s baculatymi modelkami) gay-duem Hectorem a Tonym.
Bohuzel posledni knihu beru skoro jako nutne zlo a hodnoceni 3* je spise z “lasky” k predchozim dilum.

Lucka20

Poslední kniha je trochu jiná než ostatní, Mia už není každý měsíc někde jinde což je fajn, že už se konečně usadila. I tak je v knize stále zajímavý příběh.
Pokud shrnu celou sérii, je pěkná, celkem čtivá, i když já jsem měla cca v půlce 3tí knihy krizi, kdy už mě fakt nebavilo, že je pokaždé někde jinde, ty její úvahy on spí s jinou jak může, ale ona přitom vyspává taky s jinými.. Každopádně jsem ráda, že jsem knihu dočetla, ale asi se k ní už vracet nebudu.

Lucie846
28.12.2020

Pěkná série. I když poslední díl jsem věděla jak to dopadne. Takový moc nezazivny předchozí byly daleko lepší

Myška43
25.11.2020

Trvalo mi celkem dlouho, než jsem se dokopala přečíst si poslední díl, neboť mi bylo jasné, že pro mě bude nejslabší. A ano, je. Co dělalo tuto sérii originální a působivou, byly zážitky Mii, které každý měsíc měla. Takže říjen a listopad byl pro mě celkem nezáživný. Prosinec, epilog a kde jsou dnes? To se mi moc líbilo. Celkově mám z knih dobrý pocit, jsem ráda, že jsem je přečetla, kdo zůstane dlouho v mojí myslí? No přece Tai.

Kristy.Seb
10.08.2020

Na knihu jsem se vrhla jedním dechem, ale bohužel jsem byla zklamaná. Ve třetím díle bylo hezké, jak se našli 3 sourozenci. Ale další díl ze série už byl zbytečně zašmodrchaný.

LadyAlena
03.04.2020

První díl jsem slupla jako malinu, 2 a 3 jsem četla a tento je nedočtený a zůstane tak, ztráta šťávy, ztráta napětí, možná se pletu a za dočtení to stojí, ale už mě to jakoby přestalo zajímat