LenkaGonn LenkaGonn komentáře u knih

Absurdní interview s Václavem Havlem Absurdní interview s Václavem Havlem Pavel Klempera

Hodně zklamaná jsem byla z této knihy. Doufala jsem, že se dozvím něco o panu Havlovi. Neříkám, že tam nebylo pár zajímavých informací, ale žádné Interview. Příběh jsem nepochopila a kdybych nebyla zvědavá, zda nakonec přece jen bude nějaký rozhovor s Václavem Havlem tak bych tuto knihu ani nedočetla.

18.03.2019 1 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Rozhodně krásná a čtivá kniha. Jsem z ní naprosto nadšená. Měla jsem jí za den přečtenou a nemohla jsem se odtrhnout. Byla jsem pyšná na hlavní hrdinku, že nakonec udělala toto statečné rozhodnutí. Na konci to bylo až moc zidealizované. Přesto krásná a super nezapomenutelná kniha.

18.03.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

První kapitola mě totálně dostala a rozesmála. Pak už to bylo malinko slabší, ale stejně moc hezká knížka. Oddychovka, čtivá a vtipná. Prostě Patrik Hartl je skvělý spisovatel. Přesto ubírám jednu hvězdu, protože to občas bylo trochu moc prodlužované, řekla bych až zbytečně.

18.03.2019 4 z 5

Pohodlné lži Pohodlné lži Randy Susan Meyers

Začátek nic moc, ale pak se to docela rozjelo a musím říct, že se mi tato kniha nakonec docela líbila. Námět je rozhodně zajímavý. Občas mě štvala rozhodnutí dospělých, ale pravda je taková, že opravdu hodně z nás takové pocity má jen se je bojí dát najevo. Pro mě ok kniha.

18.03.2019 3 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Perfektni kniha jako vsechny od dana browna

18.03.2019 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Mioc hezká kniha. Knihy od českých autorů moc nečtu,ale kamarádka mě přesvědčila a jsem za to rada. Přečetla jsem ji za den. Pěkné příběhy, propletené a ctive.

22.05.2017 5 z 5