Lea_41 Lea_41 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Toto je první kniha kterou jsem četla na téma válka. Bylo to čtivé, krásné a hlavně moc smutné. Jedna z mála knih u kterých jsem brečela.

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Už po prvních třech stránkách jsem si knihu zamilovala. Krásné prostředí. V Animat jsem se vyděla, snad ve skoro všech směrech. Ta knihovna? Hned bych se s Animat vyměnila. Konec mě mile překvapil.

10.01.2021 5 z 5

Eliza a její nestvůry Eliza a její nestvůry Francesca Zappia

TO BYLO BOŽÍÍÍ!! Už jenom vzhled knihy mě dostal. Kombinace chatu, komixu a textu. Hustý.
Jsem introvert tak jsem se v Elize velmi viděla. Poslední dobou jsem neměla čas na čtení a tohle mi moc pomohlo. Doporučuji

15.08.2020 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Božííí. Hodně jsem o o ní slyšela.. A opravdu překvapila mě. Tak krásné, romantické a smutné. Dala mi hodně a ( i když to zní jako kýč ) má teď úplně jiný pohled na život. Cením. Klobouk dolů.

Všechny stránky Amelie Všechny stránky Amelie Ashley Schumacher

Po DLOUHÉ době knížka, která mne rozplakala. Tohle bylo tak krásné ️

25.12.2021 5 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

To bylo hustý... Na tuto knihu jsem slyšela hodně dobré recenze. Hodně jsem se bála a pořád jsem měla malou špetku naděje že se někde Sára vynoří... Moc pěkné

26.09.2020 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Čekala jsem od této knihy hodně. Nezklamala mě. Sice jsem občas myslela že mi z těch informacích bouchne hlava. A přiznám se na začátku jsem se do toho zamotala ale pak se všechno vyjasnilo. Nezažila jsem tak krvavou ale pravdivou knížku.....

20.06.2020 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

(SPOILER) No do háje. Tohle bylo božíí. Prvních 200 stránek si Feyre zasloužila pár facek. Ale Rhys je má nejoblíbenější postava už od prvního dílu a teď se mi tenhle pocit jen utvrdil. Tihle dva se prostě k sobě hodí. A konec byl jen třešničkou na dortě.

28.07.2021 5 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Božžíí. Už první stránkou si mě získala. Moc mě mrzí že jsem ji přečetla tak rychle a že nemá pokračování. Elisabeth, hlavní hrdinka, byla super její humor a celkově její přemýšlení mi bylo sympatické. A Nathaniel byl úžasný jeho sarkasmem a humer. Oba dva mají místo v mém srdci.

29.05.2021 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Wow. Nedokázala jsem se odtrhnout. Musela jsem to dočíst. Katniss je skvělá, nevím jak bych se chovala na její místě. Mám ji ráda.

29.12.2020 5 z 5

Tato kniha mi velmi pomohla. Přečtu si ji určitě až budu starší znovu. Děkuji

20.12.2020 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Tuto knihu jsem právě teď potřebovala. Po asi 60 stránkách jsem myslela že asi dostanu cukrovku????. To bylo tak krásné a rostomilé, že si ji určitě přečtu znova. A ty narážky na HP? Sakra nechce Nofreeusernames napsat něco dalšího podobně sladkého? Jinak Děkuji.

23.11.2020 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Na knihu jsem čekala strašně dlouho. Nemohla jsem se dočkat až jí dostanu k vánocům. Ta obálka. Příběh boží, tajuplný, špetka romance a hlavně akce a dobrodružství. Už od první kapitolu jsem si zamilovala Kaze a Inej, Ninu, Jespera.. No prostě boží

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

Nuny ️

07.08.2021 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Tohle bylo boží. Četla jsem ji na skautském táboře a o to to byl lepší zážitek. Nádherně napsané, postavy byly opravdu reálné a s podobnými lidmi jsem už měla tu čest. Toto je kniha kterou budu číst každé léto minimálně dvakrát.

14.07.2021 5 z 5

January a Deset tisíc dveří January a Deset tisíc dveří Alix E. Harrow

Čím si mě hned na začátku získala byla obálka. Je nádherná v knihovničce. Příběh je krásně popsaný. Moc se mi líbila a nejspíš půjdu hledat Dveře jinam.

05.04.2021 5 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

Tak to je bomba. Sice stále nechápu proč je Snow tak bezcitný. Ten konec mě dostal.

28.03.2021 5 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha I. Spát v moři hvězd. Kniha I. Christopher Paolini

Toto je moje první sci-fi. Boží. Sice úplně něco jiného než jsem čekala. Moc se mi líbila

29.01.2021 5 z 5

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

Pro mě jako milovníka Kronik prachu toto bylo nutné si opatřit. Boží! Nejvíc se mi líbili ilustrace.

18.01.2021 5 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Nikdy jsem neviděla žádný film ani jsem nečetla knížku o superhrdinech. Byla jsem dost skeptická jestli se mi to bude líbit. Už na prvních 5 stránkách jsem si zamilovala Novu a Anarchisty. A ten Leroyho nápad? Divím se že se Nova neprozradil. Ten konec??? COŽE??? Jako vážně. Nutně potřebuji další díl...

21.10.2020 5 z 5