Srdcerváči. Kniha 2

Nick a Charlie jsou nejlepší kamarádi. Nick ví, že je Charlie gay, a Charlie si je jistý, že Nick není. Ale láska dovede překvapit a Nick tak přijde na spoustu věcí o svých přátelích, o své rodině a i o sobě samotném…

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420221/big_srdcervaci-kniha-druha-epB-420221.jpg 4.3390

Srdcerváči / Motýliky 2.

Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Heartstoppers. Volume Two, 2019

Kniha Srdcerváči. Kniha 2

Berulidemknihy

Krásná kniha, která potěší, zahřeje u srdce a můžete si u ní při náročnějším období plném stresu i odpočinout:)

Karoley

Srdcerváči vás zahřejí u srdce! Roztomilý LGBT komix. Příběh o dvou dospívajících chlapcích, Charliem a Nickovi, a jejich mladé lásce. Nic tak sladkého jsem asi ještě nečetla.. nikdy :))

Lenka2533

I druhý díl byl naprosto skvělý! Strašně mě to bavilo. Kluci jsou úžasní.

DomenicaRisa
29.12.2021

Ne... Tohle prostě ne. Ne proto, že by to bylo až tak špatné - příběh je chodící klišé a míru originality mu dodává jen forma komiksu. Co mi příšerně lezlo na nervy, byly "citoslovce" které nebyly citoslovci. Chápu, že komiksová forma dává jistou míru volnosti, ale toto už bylo přespříliš. A na slovo vyoutovat jsem po přečtení dvou dílů alergická. To samé platí pro třetí díl.

Kika28
28.11.2021

Tento díl se mi líbí poněkud víc než ten první. Příběh je tady zajímavější, sladší a postavy mi více přirostly k srdci. Příběh skvěle doplňují kresby, což je logické když je to komiks, ale ty kresby jsou fakt nádherné.
Hodnocení: 4,5/5* doporučuji

EvikU.
22.11.2021

Je to hezky udělaný komiks. Při téhle knize si uvědomuji, jak je hledání sama sebe důležité a těžké. Milé a jednoduché. Tudíž skvělé.

Medasek
18.10.2021

První díl se mi asi líbil víc. Ale i tak tohle bylo úžasné a strašně cukrkandlové.

s1ombrehimawari
17.09.2021

Strašně mě to uspává tím, jak se tam všechno opakuje. Ale very cute.