Srdcerváči. Kniha 2

Srdcerváči. Kniha 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420221/bmid_srdcervaci-kniha-druha-epB-420221.jpg 4 873 115

Srdcerváči / Motýliky série

Nick a Charlie jsou nejlepší kamarádi. Nick ví, že je Charlie gay, a Charlie si je jistý, že Nick není. Ale láska dovede překvapit a Nick tak přijde na spoustu věcí o svých přátelích, o své rodině a i o sobě samotném…

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Heartstoppers. Volume Two , 2019

tereija
20.02.2021 5 z 5

Roztomilé.

roman9276
16.02.2021 5 z 5

Pokračování se mi líbilo stejně jako první díl, krásně se to čte.

FejKýý
12.02.2021 4 z 5

Opět příjemný oddechový příběh.

LucySmile
04.02.2021 4 z 5

Příjemné pokračování, děj se líp vyvíjel. Taková jednohubka.

Cress
02.02.2021 3 z 5

Tohle bylo asi o trošku lepší než první díl. Opět jsem měla přečteno asi za 30 minut. Komiks byl velmi sladký a zahřál u srdce.

Petkona
30.12.2020 4 z 5

Stejně dobré jako první díl. Hezké, milé, sladké, roztomilé.

Aprilek
29.12.2020 5 z 5

Též super jako první díl

lily_maleckova
27.12.2020 5 z 5

Přečteno v angličtině ❤️ sladký, roztomilý komix, který je rychle přečtený ❤️
Na špatnou náladu je to ideální ????

Arkagas
13.12.2020 4 z 5

Krásné grafické romány o dvou zamilovaných klucích, z nichž jeden byl ve škole šikanovaný a zakoukal se do "heteráka". Tenhle "heterák" ale zjišťuje, že je něco jinak a že se mu nelíbí jen holky, ale i kluci.
Příběh o upřímné a krásné náctileté lásce, která překonává nástrahy školních i všedních dnů. Coming out z pohledu dvou chlapců, z nichž jeden se ke své orientaci hrdě hlásí a druhý ji nejdříve musí zpracovat.
Jednoduchá a upřímná kresba, která pohladí na duši. I když jsou romány určeny náctiletým, mám je moc ráda. Jasně, je to všechno sladké, milé a bezproblémové - i když jeden z hrdinů byl šikanovaný, ale přesto je to ta nejsladší věc, kterou na toto téma budete číst. :)

Jass
25.11.2020 5 z 5

U nás v knihovně otevřeli výdejní okénko! Třikrát sláva!
Tahle knížka je taková utopie, optimální scénář, podle kterého by všechno mělo probíhat. Místy to bylo skoro až moc, na druhou stranu je to příjemná změna oproti knihám, které se vyloženě vyžívají v dramatických zvratech. Moc se mi líbí, jak komiks reaguje na některé mylně rozšířené představy. Skupina vedlejších postav si mě získala a doufám, že z nich v dalších dílech uvidíme víc. Minikomiks o Taře a Darcy je skvělým bonusem, těm dvěma vážně fandím.

Ajda300
26.10.2020 5 z 5

Zase naprosto rozkošný, roztomilý a sladký. Už ani nevím, co víc k tomu říct. Prostě ňuňu.

Akléda_
25.10.2020 5 z 5

Skvělé, skvělé, skvělé! Lepší než první díl, postavy se tu zase více poznávají a my s nimi poznáváme jejich problémy. Knížka se sice odehrává v trochu paralelním vesmíru, kde je každý pár součástí LGBT komunity, ale i přes to to mám hrozně moc ráda a těším se na další díly.

michaella03
28.09.2020 4 z 5

Charlie s Nickem jsou skvělí, co víc napsat :D

lusitta05
21.09.2020 4 z 5

Pokračovanie sladkého príbehu, rýchlo sa to čítalo, bolo to zábavné a veľmi fajn.

Zuzvil
11.09.2020 4 z 5

To je ta nejroztomilejší a nejvíc ťu-ťu četba co snad znám :-) Teď když už jsem věděla, že je komiks černobílý, tak jsem byla s formou i grafikou moc spokojená, parádně sedí i font písma, super. No a příběh je krásný, slaďoučký, mladoučký, prostě ideální pro LGBT komunitu, i když si myslím, že je tam vše až moc jednoduché (teď myslím čistě v rámci příběhu hlavních postav) a to v životě bohužel není, ale na druhou stranu se mi tam líbí, že vidíme pochybnosti, znázornění, že vše není jasně buď bíle nebo černé, atd.Vezme vám to maximálně hodinku času a můžu vřele doporučit.

ondras666
16.08.2020 3 z 5

Můj první komiks v životě. Docela mne bavilo jej číst, ale musím přiznat, že tenhle žánr není úplně pro mě.
Téma je coming out jednoho z hlavních hrdinů, který hledá sám sebe. Podle mě dobře zpracované, ale nijak extra mě to neoslovilo.

LilianaFalcon
16.08.2020 4 z 5

Až na to, že čtení takovýhohle komiksu nezabere ani hodinu... To bylo vážně roztomilé.

ja.knihomolka__
09.08.2020 2 z 5

2⭐️/5⭐️
Druhý díl Srdcerváčů se mi líbil víc, sice jsem z toho měla divný pocit, jako že všech LGBT knížek, ale už se tam neřešily takové blbosti.
Ale asi potřebuju číst něco delšího, ne komiks, který mi zabere hodinu, protože z toho pak nemám takový požitek.
Ale ilustrace i obálky jsou nádherné, tak jako v prvním díle.

anetka.repova
04.08.2020 5 z 5

Druhý díl ještě lepší nez ten první. Opět krásné a milé.

uarda
02.08.2020 5 z 5

Já tyto knihy prostě miluju. Už jednička byla úžasná a dvojka je ještě lepší. Nemůžu se dočkat třetího dílu. Všem vřele doporučuji :-)