Srdcerváči. Kniha 3

Charlie dřív ani ve snu nenapadlo, že by ho Nick mohl taky mít rád, ale teď spolu oficiálně chodí. Nick se dokonce odhodlal a pověděl o tom svojí mámě. Ale coming out není něco, co se stane jen jednou – ještě je tu Nickův starší bratr, ostatní kamarádi a rodina a blíží se školní výlet do Paříže… a život dovede být těžký, i když máte po boku někoho, kdo vás miluje. Čím jsou jejich city hlubší, tím víc Charlie a Nick potřebují jeden druhého....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446669/big_srdcervaci-kniha-treti-CmZ-446669.jpg 4.3258

Srdcerváči / Motýliky 3.

Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Heartstoppers. Volume Three, 2019

Kniha Srdcerváči. Kniha 3

Berulidemknihy

Kniha Vám v podstatě od první stránky přiroste k srdci a už se nemůžete odtrhnout. Čtení bylo krásné a oddechové. Samozřejmě již nejsem cílová skupina, ale i tak mi předala to, co měla:)

Karoley

Srdcerváči vás zahřejí u srdce! Roztomilý LGBT komix. Příběh o dvou dospívajících chlapcích, Charliem a Nickovi, a jejich mladé lásce. Nic tak sladkého jsem asi ještě nečetla.. nikdy :))

Lenka2533

Naprosto jsem se do téhle série zamilovala. Je to hrozně roztomilé a přesně to miluju. Rozhodně si to přečtu ještě několikrát, protože na to stačí hoďka :D

lily_maleckova
26.11.2021

Co mám říct?️ Nick a Charlie jsou prostě sladký pár a čtení o nich člověka pohladí na duši a zlepší mu náladu️ moc se těším na další díl!:)

EvikU.
22.11.2021

(+ SPOILER) Pořád je to dobré. Vyvíjení vztahu Nicka a Charliho je skvělý. Ale tady mi začalo vadit, že je v příběhu a ve škole skoro každý gay nebo lesba. Trenérka rugby, učitelé, kteří s nimi jedou do Paříže, holka, která se Nickovi dříve líbila. Přijde mi to, že těhle párů je málo, právě proto to mají tak těžké s přiznáním. Protože to není něco co je úplně běžné ve společnosti a jsou v menšině. A v tomhle díle už to vypadalo, že naopak hetero páry jsou nějak umenšeny. Čtvrtý díl nemám, tak třeba někdy...

Fortuna7
03.11.2021

Já bohužel musím říct, že to je zatím nejslabší díl série.
Furt je to slaďoučké a člověk se u toho culí, ale to, že v té škole jsou snad všichni LGBT+ nedává úplně smysl... Vždyť to snad vážně není možný, aby se náhodně setkalo tolik LGBT+ osob. Jsem ale už moc zvědavá na 4. díl, protože je zde naznačené vážnější téma ;-)

Medasek
20.10.2021

Není to špatná série, jenom mi vadí, že je to, že trochu moc vychází všem dobře.
Netvrdím, že se to nemůže stát i ve skutečném životě, ale oproti prvnímu dílu mi to přijde mnohem míň realistické.

s1ombrehimawari
19.09.2021

vodka time byl extrémní, schvaluju. akorát mě pěkně štve, že to vůbec není realistický, myslela jsem, že se to má přiblížit a zapůsobit na lidi stejně staré s hlavníma postavama, ale řekněte mi, kolik šestnáctníků by se nechtělo ztřískat, když k tomu mají šanci? kmon. a jakto, že oba dva mají tak hodný maminy? a zas ten stejný nešvar: furt melou o tom samým dokola a dokola.