Lea_41 Lea_41 komentáře u knih

Devátý spolek Devátý spolek Leigh Bardugo

Nevím asi jsem ji četla ve špatný čas, ale byla na mne moc drsná. Zápletka hodně dobrá. No co prostě Bardugo. Konec byl za mne nejlepší.

18.01.2022 4 z 5

Všechny stránky Amelie Všechny stránky Amelie Ashley Schumacher

Po DLOUHÉ době knížka, která mne rozplakala. Tohle bylo tak krásné ️

25.12.2021 5 z 5

Opačno Opačno Hannah Mathewson

Příběh, postavy, zápletka.. To všechno bylo moc hezké. Jen tomu něco chybělo.

23.12.2021 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Tohle bylo boooožžíí. Maasová je prostě královna. Miluju ji, za to jak dobrou sérii vymyslela ️ a Rhyse taky

22.10.2021 5 z 5

Instant karma Instant karma Marissa Meyer

Bylo to milé. S Prudence máme pár společného, ale občas mi vadilo jak se chovala. Ale byla super, hodila se do tohoto příběhu. Celková tématika záchrany přírody mi vyloženě sedla a sama se o ni zajímám.

30.08.2021 4 z 5

Srdcerváči. Kniha 4 Srdcerváči. Kniha 4 Alice Oseman

Tento díl už je trochu vážnější. Charlieho duševní problémi.. Je zajímavé jak autorka dokázala vytvořit slaďoučký komiks tak aby se v něm řešily vážné věci a přesto byl tak nuny.

10.08.2021 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 3 Srdcerváči. Kniha 3 Alice Oseman

Nejlepší je si sednout s hrnkem kakaa a číst. Úžasné.

10.08.2021 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

Nuny ️

07.08.2021 5 z 5

Neviditelné město Neviditelné město Monika Peetz

Svět, který nám autorka zde vykreslila byl pěkný a zajímavý. Popravdě na začátku jsem se musela trochu přemáhat abych četla dál. Konec byl už lepší. Hodně mi připomínala Tisíc kousků tebe.

07.08.2021 4 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Nuny.. Takhle bych shrnula tuhle knížku. Autorčin styl mi vyloženě sedl. Od prvních dvou stránek jsem si Nicka a Charieho zamilovala. Těším se až si přečtu ostatní díly.

31.07.2021 5 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Bravurně napsáno. Nevím co jiného bych k této knize napsala. Možná ještě to, že to všechno chápu.

30.07.2021 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

(SPOILER) No do háje. Tohle bylo božíí. Prvních 200 stránek si Feyre zasloužila pár facek. Ale Rhys je má nejoblíbenější postava už od prvního dílu a teď se mi tenhle pocit jen utvrdil. Tihle dva se prostě k sobě hodí. A konec byl jen třešničkou na dortě.

28.07.2021 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Tohle bylo boží. Četla jsem ji na skautském táboře a o to to byl lepší zážitek. Nádherně napsané, postavy byly opravdu reálné a s podobnými lidmi jsem už měla tu čest. Toto je kniha kterou budu číst každé léto minimálně dvakrát.

14.07.2021 5 z 5

Z kouře a kamene Z kouře a kamene Alžběta Bílková

Na to, že ji napsala česká spisovatelka to bylo hodně dobrý. Byla to jízda. Ani jsem si to nestihla pořádně užít. Bylo to rychlé a svižné. Byla bych ráda za druhý díl.

17.06.2021 5 z 5

Poutník, čarodějnice a červ Poutník, čarodějnice a červ Christopher Paolini

Pěkné. Byla to fajn oddechovka. Ráda jsem se vrátila do Alagaesie. Angela opět nezklamala a pobavila. Přečteno velmi rychle.

13.06.2021 5 z 5

Aurora povstává Aurora povstává Amie Kaufman

No jak to říci. Nejsem fanoušek sci-fi. Četla jsem je Spát v moři hvězd a to byla bomba.
Pro Auroru jsem se rozhodla protože pana J. Kristoffa mám moc ráda díky Nikdynoci.
Ke knížce: hezky se četla a konec mě hodně hodně překvapil. Proto pět hvězd.
Ale i přesto jsem ji četla hodně dlouho. Nijak extra mě neovlivnila, nepřekvapila..

11.06.2021 5 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Božžíí. Už první stránkou si mě získala. Moc mě mrzí že jsem ji přečetla tak rychle a že nemá pokračování. Elisabeth, hlavní hrdinka, byla super její humor a celkově její přemýšlení mi bylo sympatické. A Nathaniel byl úžasný jeho sarkasmem a humer. Oba dva mají místo v mém srdci.

29.05.2021 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Tato kniha je velmi zajímavá. Dala mi příležitost přemýšlet nad rovnoprávností žen a mužů a dalších podobných tématech. Četla se velmi dobře, což u tohoto tématu velmi oceňuji. Přišla mi v některých pasážích až trochu brutální a strašidelná. Ale myslím si že to je asi dobře, protože bez nich by mě tolik nezasáhla.

22.05.2021 5 z 5

Rudé svitky magie Rudé svitky magie Cassandra Clare (p)

Svět lovců stínů miluji. A Aleka s Magnusem nejvíc. Tohle byla příjemná odpočinková kniha. Není to nic strhující, ale byla super. Akce, romantika, supr hlášky..

16.05.2021 4 z 5

Rozetmění Rozetmění Jay Kristoff

(SPOILER) Tohle je jeden z nejlepších konců ever. Bylo to napínavé, nepředvídatelné.. Nejvíc mě rozsekla Tric. Nechápu, a díky tomu nechápu Miu, jak mohla sakra skončit s Ashlinn? Jak sakra. Nesnáším jí za to co udělal Tricovi. Jedná z nejlepších sérií.

13.05.2021 5 z 5