Čtyři dohody – Kniha moudrosti starých Toltéků

Praktický průvodce osobní svobodou. Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou k zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12114/big_ctyri-dohody-duG-12114.jpg 3.92489
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Pragma

The Four Agreements: A Practical Guide to Personal Freedom (A Toltec Wisdom Book), 1997

Kniha Čtyři dohody – Kniha moudrosti starých Toltéků

IvetaZ

Souhlasím s ostatními. Myšlenky zajímavé, ale pro běžného člověka nerealizovatelné, neuchopitelné. Naproti tomu Čtyři dohody Jaroslava Duška jsou zábavné a tak nějak si dokážete představit, že vám to opravdu může pomoci v běžném životě a vidíte před sebou tu cestu, Dušek to umí skvěle podat. Kniha je průměrná.

jan.para

Spousta zajímavých myšlenek, které mohou vylepšit život.

LanternDream
14.11.2021

Pro mě povinná četba po zhlédnutí divadelního představení Jaroslava Duška, které mě hluboce ovlivnilo. Čtyři dohody mi již jednou napomohly ve zlomovém okamžiku mého života, kdy jsem se musela rozhodnout, zda poslechnu ego, nebo duši. Kniha obsahuje spoustu moudrých myšlenek, které by se daly tesat do kamene. Doporučuji lidem, které baví knihy o osobním rozvoji a nevadí jim esoterika.

heyxbex
12.11.2021

asi jsem od toho očekávala víc

attila1
05.11.2021

Čtu si v ní opakovaně, někdy sem tam dle nálady a potřeby.

Drolreich
03.11.2021odpad!

Tuto věc jsem kdysi dostal darem a rozhodně nepřežije příští stěhování. Celé je to, jak se ukázalo, jenom snůška výmyslů autora, která nemá nic společného s původními obyvateli Středni a Jižní Ameriky. Je to doslova urážka těchto bohatých kultur, plivanec do tváře. Koherence idejí nula, hlavně, aby to znělo hezky a podbízivě. Korunu tomu pak nasazují šarlatáni typu Dušek, kteří tyto bludy šíří. Hanba!

brunette362
26.10.2021

Doporučuji knihu přečíst! Důležité myšlenky, čtivý slovosled a krásná grafika.

Stephaniee
22.10.2021

Tuto knížku jsem si dávkovala. Četla jsem ji nějakou dobu a po částech a po každé kapitole, kterou jsem si přečetla, jsem se cítila uvědoměle. Jen škoda, že mi to moc dlouho nevydrželo. Každopádně hezké myšlenky a za přečtení to rozhodně stojí.