iva2423 iva2423 komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Víc takových knih. Nemohu se od toho odtrhnout.

21.01.2022 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Děkuji za nádherné knihy. Nedalo se od toho odtrhnout. Koukám, že vychází nová kniha, tak jsem na ni zvědavá.

21.01.2022 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Spoiler! Hezká kniha. Jenom jsem nepochopila, proč jí matka poslala v obálce ten recept. Původně jsem myslela, že někoho otrávila...Asi mi něco uniklo?

31.01.2022 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Za mě trochu slabší než ostatní knihy.

29.05.2021 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Asi prvních 50 stran, dobré čtení celkem. Poté jsem se v tom začala ztrácet. Na mě to působí tak, že autorka nevěděla co dál s tím, takže přidala dalších 10 zbytečných postav a nějak to šlo do …. ztracena. Nedočetla jsem. A navíc je tam chyba, nikdo si asi s korekturou hlavu nelámal, kabelka fakt nemá uši.

16.08.2018 2 z 5

Robinsoni a donkichoti Robinsoni a donkichoti Aleš Palán

Mám ráda knihy o lidech od pana Palána. Vždy jsou hezky zpracované, krásné fotky. A příběhy zaujmou. Trochu víc mě bavily knihy o samotářích předtím vydané, ale i tahle je dobrá. Těším se na další.

11.04.2022 5 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Líbila se mi.

31.01.2022 4 z 5

Jedináček Jedináček Mie So (p)

Za mě 5 hvězdiček. Povedená kniha.

09.08.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přečteno jedním dechem.

17.08.2018 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tohle se četlo samo. Hodně smutnå kniha k zamyšlení. Před chvílí jsem ji dočetla a dlouho budu hledat knihu stejné kvality, od které se člověk nemůže odtrhnout.

19.02.2017 5 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Tohle je první kniha od Joy, která se mi nelíbila, bez nápadu. Na pár stránkách rychlé podivné rozuzlení a hlavně od začátku bylo jasné o co tam jde s její sestrou. Opravdu mě nezaujala jako její ostatní romány.

27.01.2016 2 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Moje první kniha od této autorky. 2/3 dobré. Zbytek mi přišel hodně rychlý a moc jsrm nechápala, kdo je kdo. Jako by už bylo dost stránek a zbytek už se tak nějak dopsal narychlo.

29.01.2022 2 z 5

Jako v nebi, jenže jinak Jako v nebi, jenže jinak Aleš Palán

Krásné čtení.

27.12.2019 5 z 5

Probudím se na Šibuji Probudím se na Šibuji Anna Cima

Kniha se mi nelíbila. Dvě časové linie. Vtipné to není. Četla jsem asi 50 stránek. Odkládám.

28.06.2019 1 z 5

Špulka modré nitě Špulka modré nitě Anne Tyler

Nechápu nízké hodnocení. Je to dokonalá kniha. Baví mě to.

02.07.2022 5 z 5

Manuál pro uklízečky Manuál pro uklízečky Lucia Berlin

Výborné povídky k zamyšlení.

03.07.2020 5 z 5

Tíživá láska Tíživá láska Elena Ferrante

Buď je divný překlad nebo originál, ale kolikrát jsou ty věty tak krkolomné, že si to musím 3 krát číst, abych pochopila smysl a ani děj mě nezaujal. Odkládám.

22.11.2018 1 z 5

Muž, který maloval mandlovníky Muž, který maloval mandlovníky Johannes Mario Simmel

Krásné.

27.02.2017 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Já se v tom prostě ztrácím. Nevím, kdo je kdo. Moc lidí hned ze začátku a vůbec už se neorientuji. Ve třetině vzdávám.

08.02.2022 2 z 5

Něžný měsíc nad Usambarou Něžný měsíc nad Usambarou Leah Bach (p)

Zatím asi nejslabší od autorky.

12.11.2021 3 z 5