Jedináček

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když je jednoho brzkého rána Hajong, desetiletá dívenka s velkýma dojemnýma očima a špinavým plyšovým medvědem, zachráněna z hořícího domu, vzbuzuje ve všech okolo soucit. Na místo přispěchá dívčin vyděšený otec, Česong, který kvůli komplikovaným vztahům s bývalou ženou nemohl dceru dlouho vídat. Minulost však skrývá mnohá tajemství, která mají zůstat skryta před Česongovou současnou ženou, forenzní psycholožkou Songjong. Ta je shodou okolností právě pověřena nevšedním úkolem – rozhovorem se sériovým vrahem, který kromě ní odmítá s kýmkoliv mluvit. Songjong je rozhodnutá být Hajong tou nejlepší nevlastní mámou, jenomže během společného soužití vyplývají na povrch znepokojivé skutečnosti, které se začínají nečekaně proplétat s psychologickým profilem psychopatického zabijáka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432058/jedinacek-1T9-432058.png 3.757
Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Vendeta
Orig. název

잘 자요 엄마 (The Only Child), 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (19)

Kniha Jedináček

Přidat komentář
Jessybelle
08. března

Kniha se četla dobře, ale thriller, alespoň podle mě, to nebyl. Na to tam bylo málo napětí... Líbilo se mi popsání sériového vraha...
Celkově myslím, že kniha neurazí ale ani nenadchne, aspoň ne mě. Takový průměr.

Beky
31. ledna

Celkově to bylo čtivé, ale napětí na úrovni nula. Čtenáře žene dopředu spíš jen zvědavost, KDY a CO se vůbec stane, a ono se vlastně nestane nic...
Neměla jsem dojem, že bych četla thriller, ale spíš nějakou nepovedenou detektivku s 10ti letou holkou, která to v hlavě nemá úplně v pořádku.
Co mi v knize VŮBEC nedává smysl, je vsunutý příběh o sériovém vrahovi, který mi tam zkrátka nezapadá a nijak přímo ani s celým dějem nesouvisí.
Mělo to být jen něco jako náznak dalšího "jedináčka" a snaha poukázat na to, že děti už se jako vrazi rodí, respektive vyrůstají ...?


perpe2a
06. ledna

Rodinný psychologický thriller z Koreje. Desetiletá dívka s vražednými sklony, která má adoptivní rodiče a řeší se vztahy macecha-dívka. Druhá dějová linka sériový vrah. Moc dobře napsané, super se četlo, doporučuji milovníkům thrillerů a dramat.

Izu
16.12.2020

Jedná velká nuda.

LadyAdela
07.12.2020

Zajímavý příběh.
Doporučuji.

SPOILER: Hajong je psychopat. Všechny zabila. Mámu, prarodiče i Songjong (?) i svého vlastního psa (?). To by mě zajímalo jestli jí chytili a odsoudili a taky co na to všechno řekl její táta.

alnahu
26.11.2020

Psychologický román jihokorejské autorky mě docela překvapil a četl se mi dobře i když to bylo docela děsivé.Autorka skvěle v knize popsala charakter vraha.

evik_svistik
24.11.2020

Mrazivé a temné, velmi čtivé, za mě povedené.

Mikako
03.10.2020

Četlo se to dobře. Ale psycho, nebo děsivé to moc nebylo. Čekala jsem víc...

1