Denisa153 Denisa153 komentáře u knih

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Krasný román z prostředí vyšší vrstvy v 19. století. Líbila se mi postava Elinor, která se postupně ukazuje jako neuvěřitelně silná žena se schopností milovat.
Román nám ukazuje obraz společnosti v 19. století a jejich starosti jako jsou kdo si koho vezme a kolik budou mít peněz.

31.05.2018 5 z 5

Běsnění Běsnění A.G. Howard (p)

Jako doplnění série je to OK, ale znovu číst bych to nemusela.

30.05.2018 3 z 5

Zásnuby - Tajemné dobrodružství na Manhattanu Zásnuby - Tajemné dobrodružství na Manhattanu Tasmina Perry

Super čtení když ležíte v postely s teplotou :-)

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

Nebyl to úplně můj šálek kávy. Občas to bylo zajímavé, ale co mi vadilo byli odborné názvy ryb a živočichů.

30.05.2018 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha co vyvolala velmi rozporuplné reakce, ale mě se líbila.

30.05.2018 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

V podstatě to bylo stejné jako padesát odstínů šedi a dost věcí se tam opakovalo. Ale příjemné doplnění.

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Na knížku jsem dlouho čekala, a jak moc jsem se na ni těšila tím větší pro mě bylo zklamání pro přečtení. Nejlabší kniha od Jojo.

30.05.2018

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Děj s Lukem a Sophií mě bavil, ale příběh o Irovy mě extra nezaujal. Neříkám, že to bylo špatné jen mi to přišlo občas zdlouhavé a nezáživné.

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

krásná...

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Miluju knihy na téma cestování časem a návraty do minulosti takže tohle jsem si musela přečíst. A musím říct, že jsem rozhodně nebyla zklamaná. Kniha, ač je docela obsáhlá, se čte naprosto perfektně, děj krásně plyne a vy jste napjatí až do poslední strany. Rozhodně doporučuji si přečíst.

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Jako oddechovka splnila svůj účel.

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Překrásný a hlavně dojemný příběh. Hlavní hrdinka mi byla neuvěřitelně sympatická a fandila jsem jí až do úplného konce...

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Překrásný příběh. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout jak jsem byla zvědavá na konec. Jedna z nejlepších knih co jsem od autorky četla.

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Za mě je to jedna ze slabších knih autorky. Neurazí ale ani nenadchne.

30.05.2018 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Nesmí chybět v žádné knihovně fanouška. Nejvíc se mi líbil příběh tří bratří. Oceňuji také komentáře Albuse Brumbála, které jsou příjemným zpestřením.

Klid je síla, řek tatínek Klid je síla, řek tatínek Zdenka Fantlová

Perfektně napsaný příšerný příběh...

Kvik pluje na jih Kvik pluje na jih Richard Kubeš

Jako dítě jsem ji měla hrozně ráda. A má nádherné ilustrace.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Čekala jsem od toho víc, nebo jsem to jen nepochopila.

29.05.2018

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Neuvěřitelně smutný příběh. Ke knize si určitě vemte velké balení kapesníků - já brečela jsem jak želva. Musím doporučit i film, který se vážně povedl.

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Neskutečné...