Denisa153 Denisa153 komentáře u knih

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Příjemná, napínavá, čtivá knížka. Přišlo mi to trošku podobné na dívku ve vlaku. Takže, pro fandy dívky ve vlaku určitě doporučuji si přečíst :-)

14.03.2018 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Jako by autorka nahňahňala několik knih do jedné. Občas je to nesmyslné a nedotažené. Příjde mi, že hlavní hrdinka vůbec nepřemýšlí nad ničím se vůbec nepozastaví. Další díly určitě číst nebudu.

12.03.2018 1 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Přirovnala bych to k seriálu vyprávěj. Dvě generace rodin a jejich příběhy s troškou erotiky.

07.03.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha byla čtivá, trošku i napínavá, ale zklamal mě konec. Čekala jsem takový ten WOW efent, který tam nebyl.

07.03.2018 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Jeden z nejsilnějších a nejdojemnějších příběhů, který jsem četla. Nedokážu si ani představit, jeké hrůzy mladá dívka zažívala. Vysoké hodnocení knihy, rozhodně není přehnané. Kniha je napsaná takovým způsoben, že vás doslova "vcucne" mezi stránky - do života Hany - a vyplivne vás naprosto citově vyždímané na konci knihy.

01.03.2018 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Jako taková doplňková kniha je to super počteníčko. Škoda, že jsem si ji nepřečetla, než jsem začala číst skleněný trůn.

28.02.2018 4 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Upřímně jsem od knížky čekala, klasický přeslazený, romantický příběh, ale byla jem mile překvapena. Příběh neni žádný "slaďák". Je to docela příjemné fantasy u kterého si krásné odpočnete, nic náročného. Děj krásně plynul, byly tam i napínavé okamžiky jediné na čem autorka mohla trošku víc zapracovat byl konec, ten mi přišel trošku unáhlený, nedotažený a upřímně jsem ho trošku nepochopila. Prostě mi na něm chyběla ta jiskra co měl příběh na začátku.

"Jestli čtete tuto knihu, pak jste tím dítětem, které čte při baterce a sní o jiných světech. Nebojte se jí, té uvnitř ukryté Krásky, ani jejich snů. Klidně ji vypusťte ven. Ona je vy, já, ona je magie. Není nic takového jako žít šťastně až do smrti. Je jenom život. Je na nás, aby byl šťastný. Vy jste Ohnivák."

26.02.2018 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Docela zajímavá a napínavá detektivka, ale podle těch reklam na ni jsem čekala trošku víc. Námět byl celkem povedený, ale moc mi neseděli hlavní postavy. Nějak jsem se s nimi nedovedla sžít a bylo mi celkem jedno co se s nimi stane. Detekniv Wolf mi byl hrozně nesympatický a šel mi na nervy. Takže můj dojem je, že se jedná o průměrnou knihu s přehnanou reklamou.

22.02.2018 3 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Ze začátku to bylo trošku nudné, ale ten závěr? Tak to bylo něco! Hrozně nutně potřebuji další díl!!!

22.02.2018 5 z 5

Harry Potter: Filmová kouzla Harry Potter: Filmová kouzla Brian Sibley

Konečně jsem se dočkala vydání knihy. Hrozně jsem ji chtěla. Nakonec jsem ji dostala k narozeninám a mám z ní hroznou radost. Je NÁDHERNÁ, je DOKONALÁ a hlavně je MOJE.

21.02.2018 5 z 5

Spící obři Spící obři Sylvain Neuvel

Podle anotace jsem si řekla, ze to téma je hrozně super. Ale jediné co mě bavilo byl začátek a pak byl dost zajímavý konec. Také se mi líbilo, že kniha je psána formou dialogů. Jinak mi to přišlo celkem nudné.

13.02.2018 2 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Po prvních dvou dílech, které byli skvělé, je tento díl dost nudný. V podstatě tam nebyla žádná akce a nic moc se nedělo. Jediné pasáže, které se mi líbili a bavili mě byli ty s Manon.

12.02.2018 3 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Je to moje třetí setkání s autorem a musím říct, že po tom co jsem na něj slyšela samou chválu je to celkem zklamání. Asi jsem čekala něco lepšího.

09.02.2018 2 z 5

Cestovatelka Cestovatelka Alexandra Bracken

Tento díl je ještě lepší než ten předchozí. Je zde více akce a napětí a naopak méně té romantiky. Můsím říct, že je to povedená série. Celkově mám ráda knihy, které pojednávájí o cestování časem. Takže knihu mohu jedině doporučit.

09.02.2018 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Perfektní. Dlouho jsem nečetla nic lepšího. Autorka stvořila perfektní svět. Kniha je velice čtivá a napínavá.

02.02.2018 5 z 5

Už nechci žádné scénáře, ale normální plnohodnotnou (čím tlustší, tím lepší) knihu do Rowlingové. Jestli se jí už nechce psát tak by si měla ušetřit i ty scénáře.

23.01.2018 1 z 5

Malý život Malý život Hanya Yanagihara

Po prvních pár stránkách jem si řekla co jsem to zase koupila za kravinu, ale po dalších desítkách stran jsem byla ráda,že se kniha ke mně dostala. Ne jednou mi ukapla slzička nad osudy Juda. Určitě doporučuji si ji přečíst až do konce a nenechat se odradit začátkem.

23.01.2018 5 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Každého určitě chytne za srdce. Neskutečne smutný příběh.

13.01.2018 5 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Jako závěrečný díl to pro mě bylo celkem zklamání. Čekala jsem velkolepý konec, který se bohužel nekonal.

12.01.2018 3 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Na to, že to měl být vánoční příběh mi to tak vůbec nepřišlo. Jinak to byla taková oddechovka u které se nemusí přemýšlet.

09.01.2018 5 z 5