Denisa153 Denisa153 komentáře u knih

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Kniha je čtivá, ale upřímě mě zklamala po prvním dílu jsem se jí menohla dočkat ale ve výdledku nic moc. Chybí jí napětí, které má první díl. Asi je to tím že od začátku víte kdo za vším stojí.

27.01.2017 3 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Po dlouhé době velice povedená kniha. U některých pasážích jsem se nemohla ubránit smíchu a některých jsem měla slzy v očích což se mi stane u málokteré knihy :-)

19.01.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Pěkná kniha, co se dobře četla. V postavách jsem se orientovala celkem dobře. jediné co bych vytkla byl konec. Jako by z knihy někdo vythl poslední stránku.

12.01.2017 4 z 5

První konec První konec Lauren James

Přiznám se :D knihu jsem přečetla jen kvůli tomu, že se mi líbila obálka. Děj nebyl špatný, přišlo mi, že se autom mohl spíše zabívat jednou časovou rovinou dopodrobna než všemi najednou. Posavy mi kvůli tomu nějak zvlášť k srdci nepřirostli, chvilkama to bylo zdlouhavé chvíli zase moc uspěchané. Jinak kniha je asi určena pro mladší čtenáře.

21.12.2016 4 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Tak do 3/4 byla kniha naprosto dokonalá neustále mě udržovala v napětí a já musela číst a číst. Ale ten konec (WTF?)... dle mého názoru katastrofální. Jednání vůbec neodpovídá charakteru hlavní hrdinky, jako by se udělala tlustá čára a místo ní nastoupil někdo jiný, proto 4 hvězdy.

14.12.2016 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Knížka mě ze začátku vůbec nebavila havní hrdinka mi hrozně lezla na nervy, ale tak zhruba v půlce knihy přišel zvrat a nakonec musím říct že celkový dojem je celkem dobrý.

09.12.2016 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Na knihu jsem se hodně těšila a můžu říci, že nesklamala. Je pravda, že v ní není zase až tak moc romantiky a lásky jak někdo možná čekal. Za mě jako pokračování knihy, o ženě co milovala a svou lásku ztratila, plný počet :-)

09.12.2016 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha nesplnila očekávání, nemohla jsem se začíst a přišla mi nudná a chvílemi i utahaná. Na druhou stranu se mi líbilo pojetí smrti jakožto vypravěčky.

06.12.2016 2 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Nemohla jsem se dočkat, až si knihu přečtu, ale nakonec jsem ji ani nedočetla, Brownova nejhorší kniha co jsem četla, bylo to nudné, nezáživné, přitažené za vlasy - shrnuto, podtrženo jedno velké sklamání.

11.11.2016 1 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Je to díl od dílu horší, Bela jen neustále fňuká.

14.10.2016 1 z 5

Toto jsou knihy na kterých jsem vyrůstala, takže je to srdcovka. Nezapomenu na to jak jsem se po každém dočtení knihy tešila až výjde další díl. Sledovala jsem s napětím Harryho příběh. Autorka úžasným způsobem vtáhla čtenáře do svého světa. Létalal jsem s Harrym na koštěti, byla jsem s ním v tajmné komnatě prožívala jsem jeho radost, lásku i smutek i zlost. Je to kniha u které jsem brečela a smála se. Občas mi chybí ty noci plné napětí kdy jsem nad knihou seděla až do pozdních nočních hodin a nemohla se odtrhnout a ráno první co bylo po probuzení ji znovu otevřít a ponořit se do světa čar a kouzel. Pravidelně každý rok si knihy každou postupně znovu čtu i když už se znám dá se říci na zpaměť. Musím přiznat, že zbožňuji knihy o Harrym a jeho přátelích a to kouzlo, které se v nich skrývá nikdy nevyprchá. Těším se až je budu číst svým dětem a oni budou napjatě poslouchat jako tehdy já :-)

05.10.2016 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

knihu jsem si přečetla ze zvědavosti. Nenadchla ani neurazila. Četla se mi dobře snadno, taková oddechovka u které se nemusí moc přemíšlet.

Přišlo mi to trošku na způsob série 50 odstínů, ona příšerná ve všem co dělá, bezvíznamná, nudná. On bohatý, krásný, jedním slovem perfektní a také přehnaně dbá na její bezpečí.

05.10.2016 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Dobrá oddechovka u které nemusíte moc přemýšlet. Tato kniha se mi ve všech líbila asi nejvíce. Měla celkem zajívý děj narozdíl od ostatních. Nebavili mě v ní stále opakující se erotické scény, které jsem potom už ani nečetla a přeskočila.

29.09.2016 3 z 5

Na základě komentářú níže jsem očekávala to nejhorší možné. Když jsem začala číst až tak špatný dojem jsem z knihy neměla. Můj názor na knihu je takový, že knihám od J.K.R. se rovnat nemůže, ale zase takový průšvih jak píše většina lidí to není. Takže jedině doporučuji přečíst :-)

29.09.2016 4 z 5