Zatmění

Kniha odhaluje také jiné věci, než samotný příběh, například minulost Jaspera a Rosalie. Ale teď k příběhu... V okolí se začínají dít zvláštní věci - lidé umírají a příčina není známá. Ve městě se skrývá Victoria, která chce pomstít svého druha Jamese. Proměňuje náhodně lidi v upíry, kteří bez milosti vraždí. Proto se upíři musí sjednotit s vlkodlaky, aby ochránili Bellu. Jacob je do ní beznadějně zamilovaný. Co se odehraje na vrcholku hor. Porazí Victorii? Zachrání Bellu? Bude Bella upírkou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1022/zatmeni-1022.jpg 3.83506

Stmívání (3.)

Eclipse (2006)

Horory, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)

TerezaJágrová
08.12.2017

Nádherná série knih,na kterou nedám dopustit.

milena8281
09.11.2017

Příběh začíná gradovat, pořád velmi čtivé, nemohla jsem se odtrhnout.

Zebra01
29.10.2017

Tento díl je nejlepší jak v knižním tak i ve filmovém zpracování. Avšak je škoda že autorka nevěnovala více času vedlejším postavám- některé jako Seth a Jasper jsou snad lepší než ty hlavní :).

Veronika33
25.10.2017

Ďalší super diel série Súmrak. Akcie už pribudlo viac a to je príbeh pútavejší, zaujímavejší. Odporúčam veľmi dobre napísaná kniha. Vrhám sa na ďalší diel, super.

Kacule88
22.10.2017

Tohle je tak skvělá série,že bych ji mohla číst pořád dokola a neomrzela by se mi.

NikolIris
15.09.2017

Pre mňa bol toto taký najviac zvláštny diel, resp. som si obľúbila iné, ale aj tak je o super knižka a zhltla som ju ako nic. Nebola som proste Jacobov fanúšik... :D

girdi
11.09.2017

Tentokrát mnohem víc akce, zajímavých zápletek a výletů do minulosti. Edward je na scéně, takže za mě spokojenost. Nanicovatost a marnost Belly je opět někdy "na přes držku", ale už ji známe a víme, co od ní čekat. :-D Po letech přidávám jednu hvězdu.

silvinka12
02.08.2017

Tenhle díl se mi hodně líbil. Stmívání bylo jenom takové seznámení s upíry, Nový měsíc s vlkodlaky a teď to konečně vypuklo. Těším se na další díl!

Carol96
24.07.2017

Tento díl mě asi zatím bavil nejvíce. Obsahoval nejvíce napětí a zvratů.

Kája5951
17.07.2017

Je snad něco silnějšího a krásnějšího než vztah Edvarda a Belly? Já myslím, že ne. Jasně v této knížce jsou chvíle kdy se Edvard nezachová úplně nejlépe, ale jenom z lásky k Belle. Celou tuhle ságu si musí přečíst každý, kdo má rád romantiku, nadpřirozeno a dobrodružství v jednom. Tato knížka nepojednává, ale pouze jenom o lásce, dočte se v ní také něco o skutečném přátelství, o přátelství navždy. A myslím, že slovo navždy má v této knížce trošku jiný význam než v našich životech.

jaja10
16.07.2017

Celou serii mám moc ráda.

Romžiry
11.07.2017

Tak tento díl neměl chybu. Zatím nejlepší. Jsem zvědavá na Rozbřesk.

katuska995
08.07.2017

Můj oblíbený díl nejspíš z důvodu, že to mezi hlavními hrdiny konečně více jiskrilo - myslím, ne už tolik dětsky. Takhle sága byla kdysi má srdcovka, takže nejsem asi zcela objektivní, ale za mě plný počet, i když je to jednoduché čtení.

surynas
18.06.2017

Miluju fantasy, ale tohle prostě není můj šálek čaje.... Edvard no, prostě romantická ikona všech mladších holek. Jacob dejme tomu, ale Bella nevím proč mě tak moc štvala. Prostě a jednoduše nelíbilo se mi to. Ale ta armáda to byla pecka, upíři tak jak mají být takže u ostatních dílu to byly dvě hvězdy, ale tady dávám tři.

Kiwi24
15.06.2017

O M G !!!!! Nejkrásnější a nejlepší díl celé série!!

Nita17
08.06.2017

Tahle kniha pro mě byla taková mezihra. Od zatáčku přece bylo jasné čí dvojice je to příběh. Takže zábava pro Emmetta, příběh Jaspera a boj. Nic víc.

Eorin
04.06.2017

Zase pěkné, pro mě příjemný oddych, ale oproti předchozím dílům už mě to nebavilo tolik. Přesto hodnotím veskrze kladně - zajímavá zápletka slibující pořádnou akci (a legraci pro Emmeta).

Katy25
10.05.2017

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

PinkAlicorn
30.03.2017

Tenhle díl se mi líbil mnohem víc, než předcházející. Bavilo mě skloubení romantiky a zápletek s upíry a vlkodlaky. Nemůžu říct, že by to byla kdovíjak hodnotná literatura, ale v době, kdy jsem to četla se mi to líbilo a tak dávám čtyři hvězdičky.
Mimochodem, jsem jediná, kdo v tomhle díle fandil Jacobovi? :D

dancadragneel
07.03.2017

No nevím... tato kniha byla svým způsobem zajímavá, ale v určitých směrech i nezáživná. Prostě nevím co si o tom mám myslet...

Kačkaknihomol
04.03.2017

Sice to není tak hrozné jako Nový měsíc, ale žádné větší zlepšení. Aspoň je tady ten boj s novorozenými, protože jinak by se kniha věnovala jen milostnému trojúhelníku Bella, Edward a Jacob. Mile mě překvapily příběhy Rosalie a Jaspera, kteří mě nějak moc nerozčilovali.

venacava
01.03.2017

Přečetla jsem to, ale je více lepších knih s touto tématikou.

ufounek173
18.02.2017

Líbí se mi i film.

Bella1
17.02.2017

Knížku mám snad ještě radši než film a to je co říct! Bella s Edwardem jsou prostě boží!

avalonek
01.02.2017

Mám to za sebou.Opravdu mě pořád hodně překvapuje,že film se tak hodně drží předlohy..Až na rozepsání lásky k Jacobovi..Na odreagování dobrý,jinak to není nic úžasného.Ale zase musím uznat,že je to spíše asi pro mladší generace..Teď už jen poslední díl..

whiolet
28.01.2017

Na mě kniha nepůsobila dobrým dojmem. Přečetla jsem jí rychle,protože to je jednoduší čtení,ale už nikdy bych se k ní nevrátila

Beatrisie
24.01.2017

Lepší nežli film. Už se těším až si přečtu 4dil a budu to mít za sebou :D

DragonLover
11.01.2017

S politováním sobě vlastním jsem se prokousala i třetí knihou (díkybohu to znamená, že se blíží konec!). Musím říct, že ačkoliv se stále jedná o těžce podprůměrnou knihu, kupodivu mi přišla z celé série nejvíc snesitelná - možná to bylo tím, že jsme se konečně dočkali nějaké té jakože akce. Milostný trojúhelník alá způsob, jakým natáhnout knihu o stovku stran, se mi ohrál už dávno. Kéž bych nevěděla, jak celá tahle sága dopadne - alespoň bych si mohla dělat naděje, že se tohle drámo nepotáhne ještě pár set stran.

tatafa
07.01.2017

Krásná, romantická a odpočinková série, se zajímavým námětem. Mohu doporučit.

hana4834
08.12.2016

lepší a napínavější díl jak druhý