Zatmění

Kniha odhaluje také jiné věci, než samotný příběh, například minulost Jaspera a Rosalie. Ale teď k příběhu... V okolí se začínají dít zvláštní věci - lidé umírají a příčina není známá. Ve městě se skrývá Victoria, která chce pomstít svého druha Jamese. Proměňuje náhodně lidi v upíry, kteří bez milosti vraždí. Proto se upíři musí sjednotit s vlkodlaky, aby ochránili Bellu. Jacob je do ní beznadějně zamilovaný. Co se odehraje na vrcholku hor. Porazí Victorii? Zachrání Bellu? Bude Bella upírkou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1022/zatmeni-KXX-1022.jpg 3.83858

Stmívání (3.)

Eclipse (2006)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)

Kniha Zatmění

LenkaGonn

Poslední díl. Bavilo mě že v tom bylo dítě, i když to bylo lehce nechutné. Boj na konci. Sice si neumím představit dívku jako Bella, že by dokázala tak bojovat. Přišla mi spíš jako introvert, ale budiž. Skvělé zakončení, skvělé ságy.

dontbullshitme

Můj nejméně oblíbený díl. Přelétavá Bella mě jednoduše nenadchla.

unicorn1
12.10.2018

Krásná kniha.

Janika2013
30.07.2018

Zatmění je spolu se Stmíváním můj nejoblíbenější díl. V jedničce je krásný ten začátek a všechno to poznávání, ale trojka? Jako správná romantička si vychutnávám každičkou špetku žárlivosti, kterou mi autorka nabídne. A že jich tu nabízí... :D
V Zatmění jsem se definitivně přidala do týmu Edwarda, protože ten veškerým tím soupeřením s Jakem trpěl mnohem víc (ne že by si to za ten rozchod nezasloužil :D) a taky ji i víc miloval. Každopádně hlášky obou kohoutů na smetišti byly super, Jacob teda vedl, ale to je fuk :D. Bylo super, jak se spojilli proti Victorii a přála jsem si, aby jim to vydrželo až do Rozbřesku.
Jinak filmové zpracování se mi líbí nejvíc z celé série, přestože Rozbřesk je asi propracovanější.

Orange8knihomol
21.07.2018

Další díl mě opět nezklamal. Konečně už se tu zase více objevoval Edward. Děj byl hlavně ke konci napínávý, neboť se udála bitva mezi upíry (Cullenovi+vlkodlaci proti Victorii a novorozeným upírům). Zároveň se plánuje přeměna Belly, ke které by mělo (podle Edwardových požadavků a podmínkách) dojít až po svatbě. Styl psaní super. Rozhodně DOPORUČUJI! Ihned se vrhám na 4. díl.

MinaHawke
16.07.2018

Moc se mi líbily pasáže o Jasperově a Rosaliině minulosti.

caroline7390
16.07.2018

Za mě super

Ivka14
05.06.2018

V této knížce mě překvapil jak Jacob tak i edward, ikdyž spolu nedokázali vyjít edward se belle přispůsobil. Ale zase mě tady celkem nasrala bella,ktreá nevděla koho miluje. Škoda že film není přesně podle knihy. Jinak film i kniha patří mezi oblíbené