Zatmění

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha odhaluje také jiné věci, než samotný příběh, například minulost Jaspera a Rosalie. Ale teď k příběhu... V okolí se začínají dít zvláštní věci - lidé umírají a příčina není známá. Ve městě se skrývá Victoria, která chce pomstít svého druha Jamese. Proměňuje náhodně lidi v upíry, kteří bez milosti vraždí. Proto se upíři musí sjednotit s vlkodlaky, aby ochránili Bellu. Jacob je do ní beznadějně zamilovaný. Co se odehraje na vrcholku hor. Porazí Victorii? Zachrání Bellu? Bude Bella upírkou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1022/zatmeni-KXX-1022.jpg 3.84021
Série

Stmívání 3.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)
Orig. název

Eclipse, 2006

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (240)

Kniha Zatmění

Přidat komentář
Marjanka956
včera

Supr kniha.
Film jsem viděla dřív, ale i tak mě kniha nezklama. Bellinu situaci ji vůbec nezávidím (sama bych v taové situaci nechtěla být). Příběh Rosalie a Jaspera byl pro mě velmi překvapivý a vůbec jsem to nečekala (co je potkalo).

Twinny
16. března

Po půl roce jsem dostala chuť na Bellu a Edwarda. Jak pokračoval jejich příběh.
Musím říct, že Zatmění se mi líbilo více než předchozí díly. Opět napsáno velice čtivě. Fantasy stránka tu je mnohem lepší a propracovanější a dává větší smysl. Vysvětlení některých věcí bylo skvělé a jsem ráda, že tam bylo. Příběh byl mnohem záživnější a zajímavější. Dala bych čtyři hvězdičky, ale...
...ale zase mě štval milostný trojúhelník. Každý jeho cíp se choval jako blbec. Bella, Edward, Jacob. Upřímně každého mi bylo svým způsobem líto. U Belly si ťukám na čelo, protože její chování bylo fakt něco neskutečného. Ale na druhou stranu jí to ani upír, ani vlkodlak nijak neusnadňovali. A obou kluků mi bylo líto, že jsou oba závislí na holce, která je trochu mimo. A za ty výlevy, co všichni předvedli v druhé polovině knihy, snižuji hodnocení.

LucySmile
05. února

Další z mých nejoblíbených knih. Trochu mi vadí nerozhodná a úzkostlivá Bella, ale jinak není co vytknout. V této knize mám nejradši nesobeckost Edwarda. Opět velmi čtivé, nelze nemilovat.

mistrikova
03. února

Pro mě asi nejslabší díl ze ságy. Bylo mi líto Jacoba, kterému jsem fandila. Taková živočišná láska. A nerozuměla jsem Belle, co ji přitahuje na Edwardovi...trochu mě už iritoval tou svojí blahosklonností.

Artep5244
02. února

Zjišťuji, že mám radši kapitoly, jejichž středem je někdo jiný než Bella. Nějak té holce přestávám rozumět. Otravuje mě a svým chováním mi občas připomíná dítě, které neví, co chce. Ovšem pasáže, ve kterých má čtenář možnost dozvědět se alespoň něco víc z minulosti vedlejších postav, vše napravují. Stejně je to i s legendami vyprávěnými u ohně.
Závěr příběhu nabral na příjemné akčnosti, až mě to trochu překvapilo. Knize dávám čtyři hvězdičky, protože autorčin styl psaní (zejména sloh a propracovaná psychologie postav) si to zaslouží.

Micka02
11. ledna

Tato kniha byla opět velmi čtivá.
Líbilo se mi, jak Edward se bál jít k Belle chvilku potom co zabil Viktorii. Myslela jsem si, že se bojí toho, že by Bella na něj mohla použít ten kámen. Na konci mi přišlo zajímavé jak to bylo z pohledu Jacoba.

hellena1523
30.12.2019

Tak tenhle díl se nepovedl. Připadá mi nejslabší. Upřímně řečeno, doplňující novela Krátký druhy život Bree Tanerové je daleko lepší, než Zatmění. Taková zbytečná vata, natahování ságy...

Šíša
12.11.2019

Lepší než dvojka, s jedničkou jsou (zatím) na stejné příčce.
Byla opět velmi čtivá; celou dobu jsem si říkala, že bych si jí měla šetřit, když mi zbývá už jenom jeden díl, ale moc mi to nešlo :-D.
Jelikož kopu za tým Edward, nebyla jsem zrovna unešená představou, že by Bella skončila s Jackobem.
Film je podařený, ale opět tam nevynikly všechny ty city a emoce...
Takže trojka dobrá, teď už jenom čtyřka.

1 ...