Rozbřesk

Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swan splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně propletá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života – objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ – zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady…?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1051/rozbresk-zNo-1051.jpg 3.94164

Kniha Rozbřesk

Marjanka956
včera

Skvělá kniha
Viděla jsem napřed oba filmy, ale kniha se s filmy srovnat nedá. Nezklamala a byla jsem překvapená jak jsou některé ty situace v knize popsány (když jsem si je četla a představovala jsem jsi jak to vypadalo ve filmu - musela jsem se smát). Opět dobrá kniha

LucySmile

Asi nejlepší kniha z Twilight ságy. Líbí se mi sebevědomá Bella a příběhy ostatních upírů. Škoda, že není víc popsán ostrov Esmé. Samozřejmě narození Renesmé je skvělé oživení příběhu.

Šíša
31.12.2019

Hodně povedené zakončení celé série - děj plynul, místy to bylo i napínavé, ani romantika nechyběla - zkrátka se mi to líbilo. Stejně jako autorka, mám i já ráda šťastné konce.
I film se (jako málokterý) vydařil.
Jsem ráda, že jsem si i přes (spíše) záporné hodnocení ságu přečetla a s teď už klidným srdcem můžu pokračovat dál :-D.

hellena1523
30.12.2019

Povedené závěr ságy.

Bafy
30.10.2019

super jako ostatní díly, nejde se odtrhnout.....

Taralcielle
29.08.2019

Knihy přečteny všechny, anglicky i česky. Musím znovu podotknout, že jsou mnohem lepší než filmy. Ve filmu nevynikne spousta emocí, které jsou v knize krásně vysvětlené.

janelka2
06.07.2019

Prostě skvělá série. Škoda že závěr tak rychle skončil. Mohla bych číst sladkou omáčku do aleluja :-)

EvaStark
06.07.2019

Film miluju, ale knížka nebyla tak moc dobrá. Dala by se podle mě zkrátit. Ale bylo to dobře zakončené:)