Stephenie Meyer

americká, 1973 statistiky · web

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 14 knih

Komentáře (76)

Přidat komentář
kiki11
08.09.2018

Twilight ságu jsem četla před několika lety a tehdy jsem z ní byla unešená. Dnes se na ni dívám dospělejším pohledem, kdy pobláznění dávno odeznělo, a vidím, že je to jen naivní příběh pro puberťačky. Stephanie Meyer má hezký a čtivý styl psaní, to jí nelze upřít, ale Twilight sága pro mě dávno ztratila své kouzlo. Někde jsem četla, že ze závislosti na Twilight se musí vyrůst. Můžu říct, že s tím jednoznačně souhlasím.

RoseWaterlily
30.11.2017

Psát umí, to jí nikdo nevezme. Podstatné je to slovo "psát". Ona umí věci hezky popsat, hezky se s těmi popisy mazlit, vymýšlení příběhů je ovšem horší. Znám plno teen příběhů, romance atd, a nic z toho se tolik nechytilo jako ten její Twilight. Jen nevím, co si je draplo. To, že do příběhu vložila svého avatara, ze kterého je ukázková Mary Sue Hadr, do které si vžije každá mladší dívka? Nemluvě o tom, že si docela znatelně léčila nějaké komplexy z minulosti skrz tuto postavu, kterou každý hned miluje, každý jí hned chce, ačkoliv když to čtete, řeknete si. "Proboha proč?"- né z toho důvodu, že by vás to štvalo, ale fakt vás to zajímá. No, ale své čtenáře si to najde. Neupřu jí, že umí příběh odvyprávět hezky, romanticky, něžně a nějaké postavy se jí občas povedou. Jisté kvality a talent má, nicméně spíše na romány, které jsou zaměřené na určitou skupinu lidí, což není urážka, ale do pochvaly to má daleko.

Katy25
20.03.2017

Těším se až si už konečně přečtu celou Twilight sagu

Terry11
11.11.2016

Autorka napsala nový román, tentokrát špionážní, jmenuje se The Chemist.

Val
05.08.2016

Stmívání byl pro tuto nesporně talentovanou autorku bezesporu jen takový rozjezd. Ať už jsou tu na tuto ságu jakékoli názory, nelze jí upřít čtivost a pokud beru v úvahu pro jakou cílovou skupinu byl napsaná, tak až tak zlá nebyla. každopádně Hostitelem dala S. Meyer jasně najevo, že míří do první ligy a já jí držím palce, protože Hostitel mě vyloženě dostal.

AnetaM
12.07.2016

Musím uznat ze Stephenie píše opravdu ctive. Četla jsem od ni sérii Stmivani, která je napsaná velmi dobře.
Je super!

niknikita
14.06.2016

Dlouho jsem nechtěla ani slyšet o tom, že bych si přečetla cokoli od Stephenie Meyerové. Potom jsem viděla kontroverzní zfilmovanou Twilight ságu a přiznám se, byla jsem ztracená. Až když jsem přečetla prvních pár stránek knihy, pochopila jsem, že nikdo nikdy nebude mít šanci tento příběh převést do ideální filmové podoby - tak krásně je napsaný. Přesto jsem ráda, že si můžu při čtení představit třeba božského Edwarda, protože Robert Pattinson ale vlastně každá postava z filmu naprosto odpovídá tomu, jak je autorka popsala.
A tak se těším na Hostitele a další knihy této zajímavé dámy.

zuzana4587
09.02.2016

Knihy jsem četla ve svých 21 letech. Ač se jedná o klasické téma zakázané lásky, bylo to "něco nového". Cíleno na teenagery. Knihám se nedá upřít, že jsou čtivé, nenáročné. Nejsem si jistá, zda si z nich něco odnesete, ale jako oddychovka na pláž jsou fajn :-)

1