Koupit knihy

Stephenie Meyer

americká, 1973


Nahrávám...

Nová kniha

Půlnoční slunce

Půlnoční slunce - Stephenie Meyer

Příběh Stmívání Edwardovýma očima. Osudové setkání Edwarda Cullena a Belly Swanové obrátilo oběma život vzhůru nohama. Až dosud jsme jejich dramatický vztah znali jen ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 15 knih

Komentáře (80)

Mrs.Depp
02.11.2021

Ať si říká kdo chce, co chce, i když mám pubertu dávno za sebou, Twilight mě dokáže vždy od starostí přenést do pohádkového světa, ve kterém bych se stejně jako Bella dokázala znovu a znovu zamilovávat do Edwarda. Přiznávám, že velkou zásluhu na tom mají i filmy, ale styl psaní Stephenie je opravdu čtivý a vždy se k ní ráda vrátím, doporučuju číst na podzim nebo když máte nějaké svoje trápení, spolehlivě vám tahle spisovatelka pomůže se odreagovat.

Readerlady
16.12.2020

A je to tady!!!!!!???????????????? V roce 2021 8.3. vyjde Půlnoční slunce. Nemůžu se dočkat.

Šárkaxx
15.10.2020

Twiligt ságu jsem četla, až když mi bylo třicet, ale musím říct, že styl mě tak chytil, že jsem během třech týdnů přečetla všechny čtyři díly - a byla jsem do příběhu ještě nějakou dobu doslova "zamilovaná". Před dvěma roky se objevil kousek Midnight Sun, což mě nadchlo (připomnělo mi to např. Deník pana Darcyho, což je jeho "převyprávění" Pýchy a předsudku).
Když tedy vyšel Midnight Sun letos v létě, tak jsem si ho přečetla, ale musím se přiznat.. první polovina (většina z toho, co se dostalo tehdy na net), byla výborná, romantika, tak jak to má v adolescenci být, ale druhá polovina se táhla a byla jsem ráda, že už je konec knihy. A tak přemýšlím, jestli bych si Twilight přečetla znovu - a vlastně už mě to neláká. Asi je to dobré počtení, když chcete trochu pohladit po duši, ale jak už napsala nějaká čtenářka, asi se z toho vyroste...

Readerlady
11.09.2020

Z Twilight jsem stejně jako každá teenegerka unešená. Ale pozor! V USA už vydali i Midnight sun. To je Stmívání z EDWARDOVA pohledu!!!!! Tímto bych chtěla všechny nakladatele poprosit o české vydání! Nicméně Stephenie Meyerová opravdu vtáhne do děje , rozepisuje každou myšlenku a její příběhy mě opravdu baví. Četla jsem i Hostitele a pořád na tu knihu myslím. Prostě a jednoduše jsem fanynka Stephenie Meyerové.

FairyD.
24.04.2020

Pobláznenie Twilight ságou mal skoro každý. Bolo to krásne rozpísané, dialógy dávali zmysel. Každá časť riešila svoj originálny problém, postavy boli sympatické. Na čele všetkého stála láska medzi upírom a človekom. Typická kniha pre mládež keď majú obdobie upírov a vlkolakov. Knižná séria ktorá by bola možno stále populárna, avšak podľa mňa to malo jeden jediným problém. A tým problémom bolo natočenie filmov. Tým pádom podľa môjho názoru knihy prestali byť zaujímavé, pretože filmy boli prepadák. Malo kto čítal tieto knihy,ktoré boli oveľa lepšie ako filmy ale tak po filme ich určite už nečítal nikto.

kiki11
08.09.2018

Twilight ságu jsem četla před několika lety a tehdy jsem z ní byla unešená. Dnes se na ni dívám dospělejším pohledem, kdy pobláznění dávno odeznělo, a vidím, že je to jen naivní příběh pro puberťačky. Stephanie Meyer má hezký a čtivý styl psaní, to jí nelze upřít, ale Twilight sága pro mě dávno ztratila své kouzlo. Někde jsem četla, že ze závislosti na Twilight se musí vyrůst. Můžu říct, že s tím jednoznačně souhlasím.

RoseWaterlily
30.11.2017

Psát umí, to jí nikdo nevezme. Podstatné je to slovo "psát". Ona umí věci hezky popsat, hezky se s těmi popisy mazlit, vymýšlení příběhů je ovšem horší. Znám plno teen příběhů, romance atd, a nic z toho se tolik nechytilo jako ten její Twilight. Jen nevím, co si je draplo. To, že do příběhu vložila svého avatara, ze kterého je ukázková Mary Sue Hadr, do které si vžije každá mladší dívka? Nemluvě o tom, že si docela znatelně léčila nějaké komplexy z minulosti skrz tuto postavu, kterou každý hned miluje, každý jí hned chce, ačkoliv když to čtete, řeknete si. "Proboha proč?"- né z toho důvodu, že by vás to štvalo, ale fakt vás to zajímá. No, ale své čtenáře si to najde. Neupřu jí, že umí příběh odvyprávět hezky, romanticky, něžně a nějaké postavy se jí občas povedou. Jisté kvality a talent má, nicméně spíše na romány, které jsou zaměřené na určitou skupinu lidí, což není urážka, ale do pochvaly to má daleko.

Katy25
20.03.2017

Těším se až si už konečně přečtu celou Twilight sagu

1