Nový měsíc

Isabella Swan se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Zamilovat se do upíra je však daleko nebezpečnější, než si Bella dovede představit. Edward už Bellu zachránil ze spárů zla, ale nyní, když jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé, oba zjišťují, že potíže teprve začínají. 2. vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12115/big_novy-mesic-HD4-12115.png 3.64628

Stmívání / Twilight 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

New Moon, 2006

Kniha Nový měsíc

vercatko20
21.12.2021

Nový měsíc mě teda bavil o DOST víc, než Stmívání. Ale asi to bude tím, že v 90% knihy není Edward, tudíž jsem nebyla nucená číst patetické fňukání!
Takže hvězdu ubírám právě za část, kdy se bohužel zas Éda objeví :D

navzdy_s_knihou
01.12.2021

Kdo má radši Jacoba než Edwarda tak z tohohle dílu bude nadšený. Jenomže já jsem 100% team Edward. Ale i tak jsem po tomhle dílu začala mít Jacoba trochu ráda a líbilo se mi jak se jejich vztah pohl. Jacob je prostě jak řekla Bella,,pozemské slunce". Ale co si budem, Edward je Edward .Takže za mě byl tento díl slabší než první, ale i tak se mi líbil. Byla tu skvělá zápletka. Vyvrcholení s Volturiovými bylo vážně napínavé. Taky se tu nádherně vyvíjelo kamarádství Belly a Alice, které naprosto miluju.

cukrovka
01.11.2021

Čtivé pokračování romantiky pro náctileté. Tentokrát se v příběhu objevuje hlavně Jacob a mi se dozvídáme více o něm.

Petra101
06.10.2021

Tento druhý díl mi přišel nejslabší. Moc se to táhlo, tak ubíram jednu hvězdičku, ale jinak samozřejmě paráda, pokračuji rychle na další

Turante
02.10.2021

Pokračování Stmívání, přesto že někomu vadí, jak se Bella chovala, naprosto chápu její pocity, když přišla o smysl svého života. Mám moc ráda historii, která je v každém dílu vyprávěna a která dokresluje celkový příběh.

RoseJP
28.09.2021

Já jsem zklamaná, z jedničky jsem byla nadšená, líbila se mi víc jak film, ale tady vůbec, hrozně se to táhlo. Jsem zvědavá na další.

zimolka
23.09.2021

Ani tento díl nebyl špatný na to že upíry moc nemusím.

Prospero
06.09.2021

Čtyřistašedesátčtyři stran o díře v Bellině hrudi. Kdyby ta díra byla alespoň černá, bylo by to zajímavější.