Nový měsíc

Isabella Swan se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Zamilovat se do upíra je však daleko nebezpečnější, než si Bella dovede představit. Edward už Bellu zachránil ze spárů zla, ale nyní, když jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé, oba zjišťují, že potíže teprve začínají. 2. vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12115/big_novy-mesic-HD4-12115.png 3.64602

Stmívání / Twilight 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

New Moon, 2006

Kniha Nový měsíc

cukrovka
01. listopadu

Čtivé pokračování romantiky pro náctileté. Tentokrát se v příběhu objevuje hlavně Jacob a mi se dozvídáme více o něm.

Petra101

Tento druhý díl mi přišel nejslabší. Moc se to táhlo, tak ubíram jednu hvězdičku, ale jinak samozřejmě paráda, pokračuji rychle na další

Turante

Pokračování Stmívání, přesto že někomu vadí, jak se Bella chovala, naprosto chápu její pocity, když přišla o smysl svého života. Mám moc ráda historii, která je v každém dílu vyprávěna a která dokresluje celkový příběh.

RoseJP

Já jsem zklamaná, z jedničky jsem byla nadšená, líbila se mi víc jak film, ale tady vůbec, hrozně se to táhlo. Jsem zvědavá na další.

zimolka

Ani tento díl nebyl špatný na to že upíry moc nemusím.

Prospero

Čtyřistašedesátčtyři stran o díře v Bellině hrudi. Kdyby ta díra byla alespoň černá, bylo by to zajímavější.

marrie5227

Opět méně oblíbený díl celé ságy, ale když se ohlédnu zpětně, chápu, proč jsem ji celé dětství tak zbožňovala.

Nixa

Pokračuji v re-readingu této ságy a moc si to užívám. Vracím se do svých náctiletých let a řekla bych, že se mi knihy líbí snad ještě víc než před lety :)