Stmívání

První kniha série Stmívání. Isabella Swan se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo – až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, zvláště Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Oba mladí lidé jsou k sobě vázáni silným citovým poutem. Zvítězí milostný cit, nebo hrůzné temné pudy?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/678/stmivani-dSt-678.jpg 3.95434

Stmívání 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Twilight, 2005

Kniha Stmívání

Ashi
včera

V teen věku, kdy jsem knihu četla jsem ji milovala. Přečetla jsem ji za jedinou noc - vydržela jsem až do rána, což se obvykle nestávalo. Film byl pak takřka posvátný, ovšem když jsme ho viděla po mnohe letech znovu dnes mi to přijde celý prkenný, umělý a divný.

Adlinkaa

Jako fanouškovi filmu se mi samozřejmě kniha velice líbila. Četla jsem ji minulé léto a přišla mi naprosto ideální.

Kajuš94

Hodně čtivé, četla jsem už několikrát. Jen mě vždy pobaví Belliiny mdloby z Edvarda

denydean

Viděla jsem filmy (asi tak jako všichni), ale za mně je lepší kniha. Oddychové a příjemné čtení. Rozhodně si přečtu další díl.

Hyklova48

Jako první jsem viděla Stmívání ve filmovém zpracování a ten příběh se stal jedním z mých oblíbených. Upíry mám strašně moc ráda a jsou to moje nejoblíbenější nadpřirozené postavy, tak jsem si nemohla nechat ujít ani knihu. Musím říct, že se mi opravdu moc líbila a možná se mi líbila malinko víc než ten film. Asi hlavně kvůli té atmosféře, kterou ta knížka má a celkově to ve mě zanechalo více pocitů. Četla se opravdu moc dobře a měla jsem ji přečtenou za chvíli....
Má to prostě své určité kouzlo a patří k mým oblíbeným knihám. Moc doporučuji.

ElikaS

Příjemná oddechovka, která se krásně četla.

Ďumbierka

Opäť raz a stále ma to neomrzelo :)

jirka9453

Filmy zná každý - já ale začal knihou a takovou čtvrtku jsem zhltnul cestou v autobuse z práce. Líbí :)

Trnitá řeč
Trnitá řeč
Hořící most
Hořící most
Alenčina dobrodružství v říši divů  a za zrcadlem
Alenčina dobrodružství v říši divů a za zrcadlem
Harry Potter a Relikvie smrti
Harry Potter a Relikvie smrti