Twilight sága (box)

Box obsahující všechny 4 knihy romanticko-hororové ságy v pevné vazbě. Stmívání: Isabella Swan se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo – až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, zvláště Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Oba mladí lidé jsou k sobě vázáni silným citovým poutem. Zvítězí milostný cit, nebo hrůzné temné pudy? Nový měsíc: Pro Bellu Swanovou je jedna osoba důležitější než vlastní život: Edward Cullen. Ale zamilovat se do upíra je daleko nebezpečnější, než si Bella dovede vůbec představit. Edward už Bellu zachránil ze spárů zlého upíra, avšak nyní, když jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé, oba zjišťují, že jejich potíže teprve začínají… Zejména když se seznámí s rodinou, jejíž příslušníci se mohou změnit ve vlkodlaky, nesmiřitelné zabijáky upírů. Zatmění: Nesmrtelný upír Edward byl Bellina láska na první pohled. Později však do jejího života vstoupí také Jacob, chlapec s vlkodlačími předky. Vlkodlaci a upíři jsou však nesmiřitelní nepřátelé a Edward s Jacobem toto nepřátelství nedokáží odložit ani z náklonnosti k Belle. A tak se Bella musí mezi nimi rozhodnout… Rozbřesk: Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně propletá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života – objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ – zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady…?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152647/twilight-saga-pKj-152647.jpg 4.3852

Stmívání

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Egmont (ČR)

The Twilight Saga, 2009

Kniha Twilight sága (box)

Blanche77

Celou sérii jsem přečetla v podstatě na jeden zátah. Lehké čtení, které zaujme a nepustí. O rok později jsem si to zopakovala i v angličtině.

eva1657

jsou to velice dobré knihy upíri jsem sledovala od malička a twilight ságu znám nazpaměť rozhodně doporučuji přečíst

Iliveabook_Kris

Tuto sérii prostě miluji!

katerina9455

Četla jsem před několika lety, v pubertě, kdy všude kolem byly filmové verze této ságy. Dlouho jsem odolávala a říkala si, že tomu nepropadnu jako ostatní, nakonec jsem se rozhodla pořídit i knížky a dopadla jsem hůř než moje spolužačky, které znaly jen filmy :-D Příběhem jsem žila, neustále bojovala mezi tím, koho bych si vybrala já - vlka nebo upíra? Chtěla jsem být Bellou, i když ne zrovna s jejími vlastnostmi. Nakonec jsem přečetla sérii několikrát a knižní podoba mě fakt bavila mnohem více než filmy, i když jsem milovala herce v hlavních rolích. Celý knižní box jsem si koupila také pro krásné obálky a měl v určité fázi mého života významné místo na poličce :-D Dnes se tomu směji a říkám si, že to obrovské boom kolem této ságy, jak v knižní, tak filmové podobě vyprchalo... A vlastně jsem také "zapomněla"... Od velkého pobláznění ve svých cca 13 jsem knížky neotevřela (úspěšně se na nich vrství prach) a filmy jsem viděla od té doby snad jednou. Ale nějak se nemohu knih zbavit, i když dnes vím jaké nekvalitní čtivo to je. Zároveň hodnotím překvapivě vysoko... ale prostě nostalgie je nostalgie a já se jí bohužel nechávám dost ovlivňovat :-D

Anitram22

Celou ságu jsem přečetla v jednom zátahu, asi tak před 10 lety, kdy ještě nebyly zfilmované všechny části. Mě se příběh líbí a ráda se na jednotlivé díly podívám i dnes.
Jednotlivé knihy jsou velmi hezky zpracované. Pro toho kdo má rád styl tohoto psaní celou ságu určitě doporučuji. Je to takové oddechové čtení, ke kterému se určitě jednou vrátím.

Luigi1

Tato sága se čte úplně sama její děj je citlivě zpracovaný do součastnosti a popisuje,sice fantazii,ale nálady a pocity lidí a upírů.Filmové zpracování se mi taky moc líbilo

Kniha2006

Nádhera........ doporučuji

escapelle

Příjemný návrat do puberty. Oddech od všedních dní a starostí. Překvapivě jsem Edwarda žrala úplně stejně jako před lety :-))

Zrozena o půlnoci
Zrozena o půlnoci