Twilight sága (box)

Twilight sága (box) https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152647/bmid_twilight-saga-pKj-152647.jpg 4 974 117

Box obsahující všechny 4 knihy romanticko-hororové ságy v pevné vazbě. Stmívání: Isabella Swan se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo – až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, zvláště Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Oba mladí lidé jsou k sobě vázáni silným citovým poutem. Zvítězí milostný cit, nebo hrůzné temné pudy? Nový měsíc: Pro Bellu Swanovou je jedna osoba důležitější než vlastní život: Edward Cullen. Ale zamilovat se do upíra je daleko nebezpečnější, než si Bella dovede vůbec představit. Edward už Bellu zachránil ze spárů zlého upíra, avšak nyní, když jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé, oba zjišťují, že jejich potíže teprve začínají… Zejména když se seznámí s rodinou, jejíž příslušníci se mohou změnit ve vlkodlaky, nesmiřitelné zabijáky upírů. Zatmění: Nesmrtelný upír Edward byl Bellina láska na první pohled. Později však do jejího života vstoupí také Jacob, chlapec s vlkodlačími předky. Vlkodlaci a upíři jsou však nesmiřitelní nepřátelé a Edward s Jacobem toto nepřátelství nedokáží odložit ani z náklonnosti k Belle. A tak se Bella musí mezi nimi rozhodnout… Rozbřesk: Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně propletá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života – objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ – zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady…?... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Twilight Saga , 2009

BlaniVan
18.03.2015 5 z 5

Celou sérii jsem přečetla za týden i jako máma tehdy dvouletého dítěte... Co víc k tomu říct... :-) ;-)

Anyv
15.03.2015 5 z 5

Četla jsem všechny knihy už po třetí a myslím si, že je budu číst stále dokola, protože mě naprosto učarovaly. Knihy se velmi dobře čtou a rozhodně je doporučuji všem :)

lenka.fb
08.03.2015 5 z 5

Taky jsem četla všechny díly,a četla je slabý slovo doslova hltala.Kniha je kniha.Člověk si hrdiny představí podle svého.Film mě celkem zklamal.Ale holt kniha je kniha.A sto lidí so názorů.

Markouš
23.01.2015 5 z 5

Celá série je super :D Nejvíce mě asi bavil první a poslední díl. Rozhodně doporučuji :)

david5500
12.01.2015

Kdo je ilustrátor ?

SmallLucia
22.12.2014

Celá Twilight sága je něco, co bych si klidně mohla číst znovu a znovu. Nestydím se přiznat, že tyhle knihy o upírech a vlkodlacích prostě miluju, i když je každý podle zfilmované podoby odsuzuje. Já na tenhle příběh absoulutně nedám dopustit!

terpin
18.12.2014 5 z 5

Krásná série knížek, jen mě mrzí, že autorka nedopsala Půlnoční slunce, což je první díl z pohledu Edwarda. Já četla jen to co se dalo sehnat a i to málo bylo prostě úžasné!!! Řekla bych i mnohem lepší než Stmívání!

Alencka
16.12.2014 4 z 5

Někdo tuhle ságu nenávidí, někdo miluje. Já jí miluju a pokud nemám co číst tak se k ní pokaždé ráda vracím.

domi13
21.11.2014 5 z 5

Fakt nechápu, proč se kdekdo stydí přiznat, že má tuto ságu rád. Já ji zbožňuju. Naprosto jsem se ztotožnila s Belou, i když žiju v jiném prostředí a bylo mi třeba podivné, že si nemůže dovolit nový počítač. Ale vždyť je to jen fikce! A taky jsem chápala, že se může zamilovat do dvou kluků najednou a nemůže si vybrat. Navíc pak tam bylo vysvětleno, proč to tak bylo. Nejvíc se mi líbil právě ten třetí díl. Doufám, že spisovatelka napíše ještě něco dalšího, protože Hostitel se mi taky moc líbil.

Anna 13
02.10.2014 5 z 5

(SPOILER) Tuto sérii jsem dostala minulý rok k Vánocům. Líbí se mi obal i všechny knihy v pevné vazbě. Četla jsem je nesčetněkrát, ale asi je budu číst stále dál a dál. Po příběhu se mi vždy začne po měsíci stýskat a musím si přečíst alespoň jednu scénu. Nemám nejoblíbenější knihu, protože každá má něco do sebe.
Stmívání. Kniha, která odstartovala světový fenomén. Každý čtenář by ji měl přečíst. Poznávání Belly s Edwardem miluju. Nejlepší je 12. kapitola na louce. Tu bych četla každý den a nikdy by mne neomrzela. James, Laurent a Victoria Vás překvapí.
Nový měsíc. To je kniha, kterou moc lidí nemá rádo, protože Edward opustí Bellu. Bella se začne scházet s Jacobem. Já Jacoba miluju. Je to můj nejoblíbenější literární hrdina do kterého jsem doslova zamilovaná. Moc mne mrzí, když Bella od něj odjede k Volturiovým a ani neví jestli se nakonec vrátí nebo ne. Nakonec se s Edwardem vrací do Forks.
Zatmění. No dobrá, uznávám, že tuhle knihu miluji asi nejvíce. V této knize je toho hodně. Zbožňuji novorozené upíry ze Seattlu. S nimi je to vše zajímavější. Miluji rivalitu mezi Jacobem a Edwardem. Je mi Jacoba strašně líto jak ho pořád Bella odmítá, přitom si ani nechce představit jak by to s ním bylo jiné. V knize jsou taky celé příběhy Jaspera, Rosalie a kmene Quiletů. Nejlepší scény jsou asi v noci ve stanu a pak to ráno. Konečně si Edward s Jacobem vysvětlí všechno okolo Belly a snaží se navzájem pochopit. To ráno se však Bella s Jacobem líbá. Představí si celou svou budoucnost, která by mohla být s Jacobem. Ano, mohla. Ale nebude. Bella se nakonec rozhodne stát se upírem. Jakmile Jacob uslyší o chystané svatbě, opouští La Push.
Rozbřesk. Poslední kniha této ságy. Přenádherná svatba Belly a Edwarda, líbánky na ostrově Esmé, Bellino těhotenství, vlkodlačí roztržky, nečekané zvraty, Bellina proměna, nový způsob života, Renesmé, dalších dvacet upírů, vidina smrti, Volturiovi, strach, štěstí, radost, láska, smrt. To vše na Vás čeká v tomto konečném díle.
Já Twilight ságu miluji. A myslím, že nejsem jediná.
Čtěte, čtěte a uvidíte.

Linu
02.08.2014 5 z 5

Skvělé knihy! Stoprocentně si je někdy přečtu znovu.
P.S.: Krásné dárkové balení :-).

marfi123
31.07.2014

Kde sa dajú kúpiť tieto knihy ??? Niekde na slovensku ???

ivzu77
30.07.2014 5 z 5

PALEC NAHORU, také jsem tomu propadla. Nejúžasnější spojení je přečíst knihy a pak shlédnout filmy...díky moc
TATO KOMPLETNÍ KAZETA JE OZDOBOU KNIHOVNY!!!

Monika2001
01.07.2014 5 z 5

Miluju tuhle ságu a nelíbí se mi když ji všichni odsuzují kvůli tomu že viděli špatně provedenej film.

Beni
15.06.2014 5 z 5

V prvním roce, kdy jsem si koupila set všech knih, jsem je přečetla 10krát :-D To už asi mluví za vše ;-D
Miluji tuto upírskou ságu - a nestydím se za to :-) Mám ráda romantiku a akci a tyhle knihy mají prostě všechno :-)

lea6493
28.05.2014 5 z 5

čteno jedním dechem, děj vás strhne hned na začátku a nelze se odtrhnout dokud se nedovíte jak to celé dopadne :) nikdy jsem nebyla fanda upírů a vlkodlaků, ale tady jsou celkem pěkně vylíčeni pro dívčí četbu a ne jako nestvůry nějaké :) mám ráda tento typ knížek - romantika a rozhodování hlavní hrdinky mezi dvěma nápadníky :) doporučuji :)

Linu
26.03.2014 5 z 5

Dostanu je k narozeninám... už se nemohu dočkat!!!!!! :-)

fvtm
24.03.2014 5 z 5

Super kniha. Velice lehce se čte a suprově jsem se odreagovala. Doporučuji.

Aniga
07.03.2014 5 z 5

Čtou se knihy sami , rozhodně lepší než film.
Navíc v tomto vydání mají nádherný obal.

tkometka
27.02.2014 4 z 5

Sice jsem za "zenitem" :D ... ale jo bavilo mě čtení ságy. Byla to četba pro zábavu ne pro kvalitu. Každopádně jsou knížky lepší než film. Ten mi připadl celkem ubohý.

upíři vlkodlaci pro dívky dobro a zlo

Stephenie Meyer
americká, 1973
2005  77%Stmívání
2009  88%Hostitel
2009  78%Rozbřesk
2008  72%Nový měsíc
2009  87%Twilight sága (box)

Kniha Twilight sága (box) je v

Přečtených1 858x