Krátký druhý život Bree Tannerové

Novela k románu Zatmění- V další neodolatelné kombinaci nebezpečí, tajemství a romatiky rozehrává Stephenie Meyerová strhující příběh Bree Tannerové, členky armády novorozených, kteří se připravují k útoku na Bellu Swanovou a Cullenovy a na nevyhnutelný střet, jenž přinese tragické vyvrcholení. Bree Tannerová si život, který žila předtím, než získala dokonalé smysly, nadlidské reflexy, ohromnou sílu a neodolatelnou touhu po krvi, sotva pamatuje. Zato ví, že život, který žije s ostatními novorozenými upíry, má několik jistot a několik pravidel: hlídej si záda, nepřitahuj na sebe pozornost a hlavně to stihni domů do úsvitu, jinak zemřeš. Bree získává mezi novorozenými nečekaného spojence a přítele v Diegovi, který se stejně jako ona snaží zjistit něco víc o jejich stvořitelce. Jakmile si oba uvědomí, že novorození jsou jen figurky v partii větší, než si vůbec dokázali představit, musí se Bree a Diego rozhodnout, na kterou stranu se postaví a komu budou věřit. Ale když je všechno, co víš o upírech, založeno na lži, jak poznáš pravdu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/40622/kratky-druhy-zivot-bree-tannerove-oMt-40622.jpg 3.71360

Stmívání

The Short Second Life of Bree Tanner (2010)

Horory, Romány, Fantasy
Vydáno:, Egmont (ČR)

Kniha Krátký druhý život Bree Tannerové

Angelika92

Stránky jsem úplně hltala. Super novela!

dencazrnu
15.10.2018

Moc milé doplnění upírské série :) Klidně bych ocenila i více stran :)

Ivka14
31.08.2018

Jo bylo to hezké,ale nakonec tomu dám je 3,5,protože mě bavilo asi posledních 40 stran,kde zjišťovali,proč jsou stvořeni. Jinak to bylo originální a napínavé. Doporučuji

Mruskulka
23.08.2018

Moc krásný příběh novorozené upírky, která se mihla v sérii Stmívání. Jsem ráda, že autorka na své postavy nezanevřela a jednu oživila. Díky této knize můžeme novorozené vnímat trošku jinak. Knížka je velmi lehká na čtení a přitom velmi zajímavá.

Orange8knihomol
17.08.2018

Ze začátku jsem nějak nadšená nebyla, ale potom se mi příběh líbil, a to hlavně ke konci, kdy se vše ještě více vyjasnilo a zapadlo do sebe než v Zatmění. Byl to opravdu zajímavý nápad napsat tuto novelu z jiného pohledu k Zatmění. Opravdu jsem tak záživný příběh od Krátkého životu Bree Tannerové nečekala. Velké doporučení, avšak až po dočtení celé série Twilight ságy. :)

Janika2013
30.07.2018

Zatmění je spolu se Stmíváním můj nejoblíbenější díl, ale i přes to, že jsem doufala v záchranu Bree a bylo mi jí líto, jsem se ani na chvilku nepozastavila nad jejím pohledem. Byla to pro mě jen nepodstatná vedlejší postava, která se tam krátce mihla, a šlo se dál. Tuhle novelku jsem si přečtla jen jako fanynka Twilight a ze zvědavosti. Bree jsem si okamžitě hrozně oblíbila, bylo osvěžující vidět svět jejíma očima, poznat její život a sledovat tak známé události a postavy z Twilight z jejího pohledu. A s každou obrácenou stránkou jsem se hrozila konce.
Přesto jsem ráda, že jsem Bree poznala

Denča000
07.07.2018

Výborný dodatek Zatmění. Jenom mi je líto Bree.

XenaTaurus
09.06.2018

Svižný a čtivý příběh doplňující třetí díl ságy.
Zajímavá byla postava Freda se schopností probouzet u druhých lidí znechucení a odpor, a tím se stával "neviditelným".

upíři smrt

Stephenie Meyer