Krátký druhý život Bree Tannerové

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Novela k románu Zatmění- V další neodolatelné kombinaci nebezpečí, tajemství a romatiky rozehrává Stephenie Meyerová strhující příběh Bree Tannerové, členky armády novorozených, kteří se připravují k útoku na Bellu Swanovou a Cullenovy a na nevyhnutelný střet, jenž přinese tragické vyvrcholení. Bree Tannerová si život, který žila předtím, než získala dokonalé smysly, nadlidské reflexy, ohromnou sílu a neodolatelnou touhu po krvi, sotva pamatuje. Zato ví, že život, který žije s ostatními novorozenými upíry, má několik jistot a několik pravidel: hlídej si záda, nepřitahuj na sebe pozornost a hlavně to stihni domů do úsvitu, jinak zemřeš. Bree získává mezi novorozenými nečekaného spojence a přítele v Diegovi, který se stejně jako ona snaží zjistit něco víc o jejich stvořitelce. Jakmile si oba uvědomí, že novorození jsou jen figurky v partii větší, než si vůbec dokázali představit, musí se Bree a Diego rozhodnout, na kterou stranu se postaví a komu budou věřit. Ale když je všechno, co víš o upírech, založeno na lži, jak poznáš pravdu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/40622/kratky-druhy-zivot-bree-tannerove-oMt-40622.jpg 3.71360
Série:

Stmívání

Orig. název:

The Short Second Life of Bree Tanner (2010)

Žánr:
Horory, Romány, Fantasy
Vydáno:, Egmont (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (159)

Kniha Krátký druhý život Bree Tannerové

Přidat komentář
Angelika92
20. března

Stránky jsem úplně hltala. Super novela!

dencazrnu
15.10.2018

Moc milé doplnění upírské série :) Klidně bych ocenila i více stran :)

Ivka14
31.08.2018

Jo bylo to hezké,ale nakonec tomu dám je 3,5,protože mě bavilo asi posledních 40 stran,kde zjišťovali,proč jsou stvořeni. Jinak to bylo originální a napínavé. Doporučuji

Mruskulka
23.08.2018

Moc krásný příběh novorozené upírky, která se mihla v sérii Stmívání. Jsem ráda, že autorka na své postavy nezanevřela a jednu oživila. Díky této knize můžeme novorozené vnímat trošku jinak. Knížka je velmi lehká na čtení a přitom velmi zajímavá.

Orange8knihomol
17.08.2018

Ze začátku jsem nějak nadšená nebyla, ale potom se mi příběh líbil, a to hlavně ke konci, kdy se vše ještě více vyjasnilo a zapadlo do sebe než v Zatmění. Byl to opravdu zajímavý nápad napsat tuto novelu z jiného pohledu k Zatmění. Opravdu jsem tak záživný příběh od Krátkého životu Bree Tannerové nečekala. Velké doporučení, avšak až po dočtení celé série Twilight ságy. :)

Janika2013
30.07.2018

Zatmění je spolu se Stmíváním můj nejoblíbenější díl, ale i přes to, že jsem doufala v záchranu Bree a bylo mi jí líto, jsem se ani na chvilku nepozastavila nad jejím pohledem. Byla to pro mě jen nepodstatná vedlejší postava, která se tam krátce mihla, a šlo se dál. Tuhle novelku jsem si přečtla jen jako fanynka Twilight a ze zvědavosti. Bree jsem si okamžitě hrozně oblíbila, bylo osvěžující vidět svět jejíma očima, poznat její život a sledovat tak známé události a postavy z Twilight z jejího pohledu. A s každou obrácenou stránkou jsem se hrozila konce.
Přesto jsem ráda, že jsem Bree poznala

Denča000
07.07.2018

Výborný dodatek Zatmění. Jenom mi je líto Bree.

XenaTaurus
09.06.2018

Svižný a čtivý příběh doplňující třetí díl ságy.
Zajímavá byla postava Freda se schopností probouzet u druhých lidí znechucení a odpor, a tím se stával "neviditelným".

Štítky

upíři smrt

Autor a jeho další knihy

Stephenie Meyer

Stephenie Meyer
americká, 1973

všechny knihy autora

Kniha Krátký druhý život Bree Tannerové je:

v Právě čtených7x
v Přečtených2466x
v Čtenářské výzvě37x
v Doporučených99x
v Knihotéce734x
v Chystám se číst171x
v Chci si koupit25x
v dalších seznamech7x