Rozbřesk

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně propletá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života – objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ – zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady…?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55871/big_rozbresk-H7i-55871.jpg 3.94483
Série:

Stmívání / Twilight 4.


Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)
Originální název:

Breaking Dawn, 2008


více info...
Nahrávám...

Komentáře (339)

Kniha Rozbřesk

Petra101
06. října

Nejlepší kniha z celé série. Líbil se mi i film. Kniha se rychle četla a závěr.. nosuper pecka...

zimolka
26. září

Tento díl jsem četla už jen proto abych dočetla celou sérii .Některá místa mě celkem příjemně překvapila,ale určitě zůstanu radši nadále u svých detektivek.


knihomolkaMist
06. července

Jednoznačně nejlepší díl série. Velmi se mi líbila část knihy z pohledu Jacoba, kterého mám stále radši než Edwarda. Bella i již zmíněný Edward mi místy lezli na nervy, ale to odčinilo neskutečné odsýpání a čtivost příběhu :)
Mohu doporučit

Falda
09. června

Krásný závěr :)

Anastazie0810
08. května

Konečně závěr série. Skvělé ukončení příběhu, který mě bavil. Četlo se to dobře a myslím si, že autorka umí psát knížky pro mladé čtenáře. Nečetla jsem od ní nic jiného, takže neznám její tvorbu.
Chápu, proč se spousta lidem nelíbí. Ale já jsem se díky tomu dostala k yound adult literatuře, a vím že ve 13 letech jsem tímhle příběhem byla skoro posedlá. Dobrá série.

girdi
19. dubna

Prokousala jsem se Půlnočním sluncem a potřebovala si tak trochu spravit chuť, takže jsem se (už ani nevím pokolikáté) pustila do závěrečného dílu této báječné série. Bylo to super, jako vždycky. Užila jsem si svatební cestu, a pak jsem trochu přeskakovala, abych se rychleji dostala k tomu úžasnému finále. Je to velmi milé odpočinkové čtení, přesně to, co jsem potřebovala.

Tialexa
08. dubna

I poslední díl celé série byl fantstický. Doporučuji celou sérii

musivila
04. dubna

Po x letech jsem se podruhé vydala prožít tento příběh. Rozbřesk jsem si asi pamatovala nejméně ze všech dílů. Tak mi zde ani nerušily představy filmového zpracování, které jsem viděla jen 1x před lety. Moc pěkné zakončení celé ságy ❤

„Konečně tě miluju tím správným způsobem. Konečně je to v rovnováze. Oba máme lidi bez kterých nemůžeme žít.“

1 ...