mia.com Online mia.com komentáře u knih

Letní sázka Letní sázka Emily Henry

Neni to uplne oddechovka,jelikoz se tam resi vaznejsi temata a vtipnych scen tam je pomalu. Nejvic me bavil zacatek a pak se toho vlastne moc nedelo. Jenom premysleni a vzpominky a premysleni a vzpominky. Na jedno precteni fajn, ale za chvili si nebudu nic moc pamatovat.

23.04.2024 3 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

(SPOILER) Cetlo se to dobre a samo, o tom zadna. Ale... Ale pro me to bylo az moc neuveritelne. Jako hluboka zivotni laska hned druhej den znamosti? No nevim. A ty "nahody" co je pak svedly nakonec zase dohromady? Tak to uz vubec. Smutek nad smutek, ale nezanechalo to ve mne nic. Jen dalsi romanticke drama. A tohle teda fest predramatizovane.

15.04.2024 2 z 5

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Autorka vas proste umi vtahnout do daneho mista a primet vas touzit po tom tam nejlip zitra odjet :). Samozrejme je to sablonkovita oddechovka, i kdyz se tady otvira tema citoveho vydirani. Ja takove chudaky nesnasim, protoze to na me nikdy neplatilo. Ale lituju lidi, co to na ne plati. Musite mit sami sebe nejprv radi a teprve potom to na vas taky prestane platit ;). Jinak tento dil mi prijde lehce slabsi.

12.04.2024 3 z 5

Radovanovy radovánky Radovanovy radovánky Zdeněk Svěrák

Jako male ditka nas knizka bavila, kdyz nam ji mamka cetla pred spanim.

12.04.2024 4 z 5

Půlnoční přízrak Půlnoční přízrak Robert Lawrence Stine

Doupě nestvůry Doupě nestvůry Robert Lawrence Stine

10.04.2024 4 z 5

Úsměv prosím... příchází zlo! Úsměv prosím... příchází zlo! Robert Lawrence Stine

Krev příšery Krev příšery Robert Lawrence Stine

Kletba egyptské mumie Kletba egyptské mumie Robert Lawrence Stine

Maska Maska Robert Lawrence Stine

Arabela 3. Arabela 3. Miloš Macourek

Jedna z mých nej nej nej pohádek z dětství, i v dospělosti se ráda podívám, ale knížka není ončo.

Arabela Arabela Miloš Macourek

Arabela 2. Arabela 2. Miloš Macourek

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Tak jako v tom náctiletém věku jsem to jako dívka totálně žrala i s navijákem a toužila po vlastním upírovi, jak jinak :D. Ne, že by to bylo literární veledílo a Bella byla v knihách dost otravná, ale všechno odpuštěno.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

10.04.2024 5 z 5

Navždy v modrém - čtvrté léto sesterstva Navždy v modrém - čtvrté léto sesterstva Ann Brashares

Četla jsem přesně v tom podobném věku a naprosto jsem ty holky milovala a chtěla být jednou z nich! Jejich příběhy jsem hodně prožívala.

10.04.2024 5 z 5

Holky v kalhotách - Třetí léto sesterstva Holky v kalhotách - Třetí léto sesterstva Ann Brashares

Druhé léto sesterstva Druhé léto sesterstva Ann Brashares