Úsměv prosím... příchází zlo!

Úsměv prosím... příchází zlo!

Napínavý příběh čtyř kamarádů, kteří ve sklepě opuštěného domu najdou starý fotoaparát. Ukáže se, že dům není tak úplně opuštěný a fotoaparát není tak úplně obyčejný. Fotografie ukazují něco úplně jiného, než co Greg vyfotil. Fotografie totiž ukazují události nešťastné až děsivé! Podivný přístroj přináší do Gregova nej ......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/2075/usmev-prosim-prichazi-zlo-2075.jpg 4124

Husí kůže

Say cheese and die! (2004)

Horory, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Liliana2006

Tak doslova Tady bych si klidně k této knize dovolila napsat i esei. Tahle kniha je jednou z nejlepších knih které tento legendární autor napsal. Opravdu mě zaujal námět i grafické zpracování této knihy. Nechybělo tam ani kapku toho děsivého pocitu který prožíváte když knihu držíte v rukou. Bylo toho mnohem víc i obsah knihy Bylo náramně krásný četla se sama a za jeden večer to máte přečtené. Takže určitě Doporučuji určitě Neváhejte a tuhle knihu si přečtěte půjčte z knihovny nebo kupte ;)

hippiesak

Je to kniha pro 12leté (je to napsané na obalu) a tak to prostě je :) Já jsem knihu sjel za 2 hodinky, jako fanda R.L.Stine :) Za mě 3 hvězdičky, špatný to nebylo a pokud by mi nebylo 36, ale těch 12, tak si myslím, že by moje 12leté já dalo plných 5 hvězd :)

Aneleh

Někdy máme chuť se příjemně bát a tehdy jsou minihorory od Stineho to pravé. I když příběhy prožívají vlastně děti v pubertálním věku, pobavíme se u nich i my starší. Jsou psány stejně jako kdysi edice Stopy hrůzy, tedy tak, že se hrůzostrašně nádherně bojíte i bavíte, takže skvělá relaxace a odpočinek od náročnější četby. Potěšilo mě, že autor vydává další příběhy, takže pokud je bude mít i knihovna, určitě si je půjčím.

kaja_scw

Kniha mě velmi zaujmula,a také přesvědčila že mohou být i krátké kvalitní horory.

Tesinka_Laufey

Četla jsem ji před léty a teď znovu...Dřív mi to připadalo jako naprosto úžasný a nervy drásající příběh, ale teď mě strašně rozčilovalo to neustálé ukončování kapitol v zásadních momentech. I přesto je to dobrý odrazový můstek ke čtení dalších hororů.

buldozer5
22.11.2017

Jedna z mála sérií, kterou dokážu číst pořád dokola a nikdy mě neomrzí...

zralok.av
20.01.2016

Od tohoto autora jsem již jednu knížku četla (Krev příšery), přišla jsem k ní v knihovně, kde mě zaujal její název, když jsem si pak prohlížela další knížky vydané v této sérii, tak jsem si vždy chtěla půjčit : Úsměv prosím... příchází zlo! . Po přečtení, ale musím říci, že se mi více líbila asi Krev příšery, jelikož mi přišla napínavější a děsivější. Možná to ale bylo tím, že od doby co jsem hltala její stránky, uběhlo již 9 let a v té době mi svět přišel pompéznější a vše pro mě mělo jiné hodnoty.
Doporučuji jako oddechové čtení : ) .

Cryptkeeper
12.09.2015

V dnešním selfie světě by asi populace pěkně prořídla,každopádně super knížka;)
Další parádní díl do sbírky.

kateeljackson
02.05.2015

Knihu jsem četla jako malá ale rozhodně doporučuji.

Tinoušek
28.11.2014

Originální nápad, skvělé zpracování. Knížka, kterou sice přečtete za hodinku v buse, ale opravdu je dobrá a myslet na ni budete ještě dlouho poté, co jste dočetli poslední stránku... :D

SabinaV.
16.12.2013

Mě by určitě nenapadlo,že by mohl mít foťák hlavní roli v nějaké knize.A tento nápad obdivuju.

mercedes1j8
10.08.2013

Knížka se mi líbila, bála jsem se potom fotit :D

Ell Amaterasu
28.04.2013

Úplně první knížka ze série Husí kůže, kterou jsem četla. Líbila se mi, a tak jsem si přečetla i další.

Veronika Kachl
28.03.2013

hus

RoseDawson157
12.09.2012

Série Husí kůže.Tuto sérii jsem jako mladší milovala.Má v sobě dostatečnou špetku humoru,dobrodružství a hlavně strachu.Vřele doporučuji.

Horxus
02.06.2012

Hororový příběh na jednu noc. A jako ostatní Husí kůže mě nadchl! Ovšem pokud je vám více jak 13 let tak od toho zase nic moc nečekejte.

Buranka
17.04.2012

Tahle kniha mě moc neoslovila ....už jen ten nápad jako děsiví foťák mi přijde lehce ujetý :D ....

Robert Lawrence Stine

Robert Lawrence Stine