Liliana2006

Profil

Poslat zprávu

Liliana (žena) · Královéhradecký kraj · statistiky

Aktivní:včera v 23:49·poprvé 31.12.2015
Body:626
Palce: 326 za komentáře ·171 ostatním
Hodnocení v bazaru: 15/0

Kdo jsem

Ahoj,
jmenuji se Liliana, přátelé mi říkají Lili. Od svého útlého věku, jsem se začala zajímat o knihy, jelikož mě vždy něčím kouzelně upoutaly. Četla jsem hodně fantasy žánr, z toho zhruba do dvou letech sešlo a dostali slovo klasici. Klasika není k zahození, avšak musela jsem ji začít něčím prokládat jinak bych brzy zešílela. Proto jsem nešťastně sáhla po scifi, které je dle mého názoru ztráta času (minimálně pro mě). Takže jsem pátrala a přešla jsem pomalu ale jistě na horory, jelikož tajemno mě láká a přitahuje. Postupem času mě ani tohle nenaplňovalo tak, jako dříve. Uvědomila jsem si totiž, že nic co čtu není reálné. Mrzelo mě to, proto jsem nejdříve sáhla po historii a z té do tématiky druhé světové války, na které nyní velmi "ujíždím".

(Mimochodem první zmínky o tom, že jsem naťukla tématiku druhé světové války se táhly od roku 2017 - samozřejmě jak šel čas četla jsem ji více a více, dnes už má šanci na odlehčení horor či klasika... :) Poslední měsíce snažím něco formulovat i sama. Skládám sbírku příběhů, a zjistila jsem, že ač většina vymyšlených knih mě neosloví mé příběhy mi jdou přijmout daleko lépe. Naopak bych si z nějakého důvodu nedovolila napsat pár vět o válce, jelikož k ní mám opravdu úctu. Nikdy bych nechtěla dopadnout podobně, jako autorka knihy "Krvavé jahody" - což pokud někdo neví, co je to za člověka... ---Google je mocný, rychle si to najdete, zkrátka je to trošku lhářka o jejím osudu. --- což se mi nepopsatelně příčí.

No a já v osobním životě? Jsem prostě normální holka z normální vesnice ;), která miluje zvířata a pro ně by se nejraději rozdala... Svůj život nežiju pro sebe, ale pro ostatní, a tak by to mělo být. -myslím- Nic víc, nic míň... ;)