Harry Potter 1–7 (box) – Sedm let v Bradavicích

Dárkové balení všech sedmi dílů Harryho Pottera (1. vydání v této úpravě). V prodeji pouze jako komplet (7 brožovaných svazků v kartonovém obalu). Takhle pohromadě celý příběh sedmi dlouhých let – to tu ještě nebylo! Pozor, pozor! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav a postaviček, z nichž každá má v této sáze své důležité místo. Tento komplet obsahuje díla vydaná samostatně: Harry Potter a kámen mudrců (ISBN 978-80-00-02215-4); Harry Potter a tajemná komnata (ISBN 978-80-00-02216-1); Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ISBN 978-80-00-02217-8); Harry Potter a ohnivý pohár (ISBN 978-80-00-02218-5); Harry Potter a Fénixův řád (ISBN 978-80-00-02219-2); Potter a princ dvojí krve (ISBN 978-80-00-02220-8); Harry Potter a relikvie smrti (ISBN 978-80-00-02221-5)....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72572/sedm-let-v-bradavicich-HDu-72572.jpg 4.9748

Harry Potter

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Harry Potter 1–7 (box) – Sedm let v Bradavicích

HEIDI1203

Dlouho to byla moje nejoblíbenější série. Četla jsem ji ale už dávno. Asi ve třetí třídě na základce. Moc mě ale bavila a doteď na ni s úsměvem vzpomínám. Doufám že si ji zase někdy přečtu znovu.

EduardVlach

Prostě harry potter jsem rád že mi jako malému rodiče zakazovali filmy s harrym a tvrdili že se na to nemám koukat dokud si nepřečtu knížky a tmto jím děkuju kvúli harrymu jsem se plně ponořil do fantasy světa

Medasek

Abych pravdu řekla Harry Potter mě nechytl tak jako všechno ostatní. Příběh mi přijde mdlý a takový bez života. Styl jakým autorka píše mi vyloženě nesedne.
U všech dílů jsem našla něco, co mě donutilo přečíst si další díl. Ale vyloženě mě to nutilo.
Ale nechci být úplně negativní. Svět, který autorka vytvořila je dobrý. Například u fantastických zvířat mi vůbec nevadil. Ale Harry Potter, teď ať mi odpustí mou upřímnost všichni fanoušci, docela dost namyšlený idiot, který by bez toho, že je slavný a bez Hermiony a Rona nezvládl vůbec nic a už na začátku prvního dílu by byl mrtvý.
Ale jak říkám, oceňuji svět, který autorka vytvořila a kolik lidí tím přitáhla ke čtení.

EduardVlach

Je to Harry Potter má smysl říkat něco víc?

Laserus

Konečně jsem si přečetl tuto knižní sérii a musím říct super lepší než filmy.

MilanCFC

V zajímavostech jsem se dočetl, že autorka je nejvíce pyšná na konec Ohnivého poháru, a já se vůbec nedivím. Ten čtvrtý díl byl pro mě vždycky nejlepší, přečetl jsem ho několikrát, z filmu jsem znal každou repliku v originále, a k tomu ten perfektní soundtrack. Celkově to od čtyřky dostalo úplně nový náboj, ale tak dá se plně pochopit proč :-))

Angelika92

Nikdy jsem nebyla tak zblázněná do knih(y) jako do Harryho Pottera. Je to naprosto skvělá série. Sice některé díly jsou horší (jak u koho), ale kdo kdy napsal takovou sérii knih, ze které by zešílel celý svět? Rowlingová nenásilným způsobem probudila v mnoho lidí chuť číst...

Elka252

Nevím co dodat BOŽÍ některé díly byli horší jiné lepší.Fandila jsem Brumbálovi, Siriusovi, Tonksové a vůbec celému Fénixovu řádu...Harry s Hermionou byli taky fain ale nikdo neměl nad Rona.Severus Snape byl pro mě hrdinou.....

Probuzená
Probuzená