Harry Potter 1-7 (box) - Sedm let v Bradavicích

Harry Potter 1-7 (box) - Sedm let v Bradavicích

Dárkové balení všech sedmi dílů Harryho Pottera (1. vydání v této úpravě). V prodeji pouze jako komplet (7 brožovaných svazků v kartonovém obalu). Takhle pohromadě celý příběh sedmi dlouhých let – to tu ještě nebylo! Pozor, pozor! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav a postaviček, z nichž každá má v této sáze své důležité místo. Tento komplet obsahuje díla vydaná samostatně: Harry Potter a kámen mudrců (ISBN 978-80-00-02215-4); Harry Potter a tajemná komnata (ISBN 978-80-00-02216-1); Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ISBN 978-80-00-02217-8); Harry Potter a ohnivý pohár (ISBN 978-80-00-02218-5); Harry Potter a Fénixův řád (ISBN 978-80-00-02219-2); Potter a princ dvojí krve (ISBN 978-80-00-02220-8); Harry Potter a relikvie smrti (ISBN 978-80-00-02221-5)....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/72_/72572/sedm-let-v-bradavicich-HDu-72572.jpg 4.9565

Harry Potter

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

PetuliX

Srdcová záležitost. Všech 7 bradavických příběhů má své kouzlo, celý svět je naprosto dokonalý a J.K. R. patří ta největší poklona! Knihy nikdy neomrzí a chci se k nim průběžně vracet, protože věřím, že z nich pokaždé vytěžím nové a nové informace.

MatoZu

Dokonalé...

Miyunka

Jediná věc, které lituji je, že jsem knihu začala číst až někdy na střední škole. Nyní ji nedám z ruky a je to srdcovka, ke které se budu stále dokola vracet a nikdy neomrzí.

Twinny

Kult, mainstream... Možná, ale ne pro mě.
Pamatuji si, když jsem šla do školy s tlukoucím srdcem a staženým žaludkem v očekávání, zda se nadávky změní v facky. O pár hodin později jsem s úlevou zabouchla dveře. Vzala si Harryho a četla. Ať šlo o jakýkoliv díl, vždycky mě dokázal uklidnit. Zamilovala jsem se. Harry mě zachránil a já vím, že se vždycky vrátím.

Marjanka956

Knihy mě úpně pohltili
Sice jsem napřed viděla všechny filmy v televizi až pak se rozhodla si ti knížky přečist. Ale knihy mě vůbec nezklamali naopak jsem si občas říkala že některé ty situace jsou jinak v knížce a jinak ve filmu a nebo jsou uplně vynechané a do filmu by se hodily ale to by ten film byl hoodně dlouhy nebo ty knihy by už nikoho nezajímali. Za mě velmi doobré knižní i filmové zpracování

pip11

Knihy jsou báječné, čtou se úplně samy. Škoda jen že nejsou další pokračování. Velmi mě potěšilo, že je celý příběh mnohem obsáhlejší než filmy. Rozhodně si je přečtu znovu :)

Neloušek

Úplně nádherná série knih! Titulní stany jsou velmi povedené :))

Babsy

Já si myslím, že Harry je tak profláknutá věc, že není co dodat :-D Ledaže, pokud jste ho nečetli a z jakéhokoliv důvodu se na to třeba cítíte staří.. nebo si myslíte, že filmy stačí.. atd.. řeknu jen: Pokud máte rádi ten kouzelný svět, dejte mu šanci!! Rozhodně je v něm víc, než se zdá. První knihy jsou sice pohádkové, ale věřte, že vyrostou stejně jako všechny děti :-)

Blond.Ronnie

Harry Potter není pro každého. Jeho čtenář musí mít určitou fantazii a nadšení pro toto téma. TZV: Potterhead a těch je spoustu já k nim také patřím takže za mě je série knih o Harrym a kouzelném světě za zdí nástupiště největší srdcovka. Mohla bych číst stále dokola a také to dělám. Je to tak příjemné když se necháte pohltit celým kouzelnickým světem jakobyste mezi ty žáky patřily i vy sami. Prostě dokonalé dílo.

zuzik2301

Kdo by neznal Harryho Pottera. Mě osobně knižní série o mladém čaroději naprosto pohltila od prvního přečtení a od té doby nepustila.
Ke knihám se vracím, tak často, že moje okolí se obává o mé duševní zdraví, ale prostě si nemůžu pomoct - "Bradavice jsou můj domov :D"
Je jedno kolikrát už jsem je všechny četla, vždy objevím něco nového. Miluju svět, který JKR vytvořila a doufám, že Harry Potter neupadne v zapomnění.

Rea1307

Nejúžasnější série, jakou jsem četla. Všechny díly hned několikrát a těžko bych mohla vybrat, který díl byl nejhorší a který nejlepší. Ti co Harryho nečetli, by to měli rozhodně napravit. Autorka prostě umí psát.

M-arta
10.12.2017

O tom, že Harry Potter dokáže děti fenomenálně "rozčíst", jsem ani chvilku nepochybovala, ale i tak mne to u našeho již dávno protřelého knihomila příjemně zaskočilo. Zrychlení čtení ve velmi krátké době bylo až neuvěřitelné - snad o 200%!
(Samozřejmě se není co divit - všech 7 dílů má přes 3500 stran a praxe je praxe - obzvlášť, když jde o něco, co se čte jedním dechcem ... ) Tedy praxe a bezpochyby i nějaká ta Bradavická kouzla nám přičarovala až skokově vyzrálejšího čtenáře.

HP je oficiálně doporučován pro čtenáře od 9 let. Zdá se mi, že to celkem odpovídá tak u prvních 4 dílů - následující 3 působí čtenářsky daleko obtížněji. Ovšem na doporučení nechat si 5., 6. a 7. díl v klidu na později, ale dcera (9) naprosto omámeně nedokázala přistoupit a všemi těmi kilogramy papíru se pročetla za neuvěřitelné 3 měsíce.

KaryAestas
23.11.2017

Jako mnoho dalších i já jsem začala číst knihy právě díky sérii Harry Potter. První díl jsem přečetla v 10ti letech a v 11ti jsem doufala, že mi sova přinese přijímací dopis do Bradavic. :-) Tenkrát jsem odmítala číst cokoli jiného, knihy jsem četla stále dokola a netrpělivě očekávala další díly. I v současnosti neváhám a ke knihám se vracím. Ráda se nechám okouzlit magickým světem, oplakám ztráty, raduju se z vítězství a lituji, že se neproletím na hipogryfovi, nezahraju famfrpál nebo neuklidím svůj pokoj pouhým mávnutím hůlky. :-D Harry Potter je moje srdeční záležitost a vřele doporučuji všem snílkům.

Bekerče
17.11.2017

Nejlepší!

Sajmoonek
29.10.2017

Nikdy mě nepřestane uchvacovat, že byl jeden človíček schopen vykouzlit svět, který dokáže okouzlit miliardy lidí. Navždy budu paní Rowlingové vděčná, že mé dětství (i dospělost) učinila krásnějším a nikdy, nikdy mě tento příběh neomrzí. Knihy jsem přečetla zhruba tak 7 - 8x a ještě tak milionkrát číst budu (a vím, že nejsem zdaleka jediná). Naprostá srdeční záležitost, bez které si už svůj život nedokážu představit. ♥

HPmagor
18.10.2017

Harry Potter? není snad nikdo, kdo neví o co jde... autorka vytvořila ,,dokonalý svět" (pro fanouška jako já, je dokonalý :-D ), knihy jsou naprosto propracované a je až neskutečné co člověk dokáže v hlavě vytvořit a myslím si, že je naprosto správné, že Harry Potter se stává povinnou četbou na středních školách. O této sérii jde říct pouze toto slovo ..... DOKONALOST

danny_21
18.10.2017

7 let kouzelnických dobrodružství v nejznámějším čarodějném hradě. Stejně jako stárnul Harry i autorka se posunovala od dětského podání až k temnějším stránkám. Propracovaný příběh, postavy, pro milovníky fantasy nutnost - jednotlivé díly jsem hodnotil samostatně, jako celek - 80 %

MDKrupka
01.10.2017

Knihu Harry Potter jsem dlouho nechtěla číst, protože ji v tu dobu četl snad každý v mém okolí a ani film mě tolik nezaujal. Po čase jsem si knihu vzala a byla jsem příjemně překvapená. Četlo se mi velmi dobře a čas se rychle odsýpal. A po prvním dílu hned pokračoval další. Velmi pěkná série.

Nefer
19.08.2017

jo tak na tomhle jsem vyrůstala...

kamzíček
15.07.2017

Byla jsem první ze třídy kdo tuhle sérii začal číst. Postupně jsem k tomu dovedla spoustu mých kamarádů a kamarádek.

Hellenne
10.07.2017

Pro mě dokáže celou sérii vystihnout jen jeden komentář; "Until the very end." Pro mě dětství a naprosto srdcová záležitost...

Vondraz
30.06.2017

Byla jsem jedna asi z posledních kdo odolával Bradavicím. Naprosto se nechápu. Krásný příběh, úžasně propracovaný do nejmenších detailů. Poklona před autorkou a její fantazii a umem popsat vše čtivě, srozumitelně a vůbec....best

Aniday
25.05.2017

tak, jak dlouho jsem si ji odpírala, tak moc jsem se jí pak nemohla nabažit 8)

Heisenberg
02.04.2017

Ve zkratce: Nejlepší knižní série všech dob.

ajasin
22.02.2017

Dokonalý příběh paní Rowling se skloubil s úžasným překladem pana Medka v geniální dílo.

AKO
31.01.2017

Miluji knižní sérii Harryho Pottera. Vždy je to napínavé, zábavné a v posledních dílech velice temné a smutné. Napětí střídá napětí a stejně tak i vtipné a romantické pasáže. Čte se to samo.

EmmaVi
29.01.2017

Nebýt těchto knih, tak nevím, co bych četla. Rowling nám vlastně ukázala, že spisovatel, který píše fantasy, může být nesmírně talentovaný génius a sympatická osobnost. V příběhu jsem dokázala najít pouze jedinou chybu, nesedí věk profesora Snape (Nevím, jak se to skloňuje...) a věk Harryho otce, Jamese. Ale tato malinkatá chybná je tak drobná, že ji jde snadno přehlédnout. Ale Rowling má všechno, až tedy na toto, geniálně promyšlené, Voldemort prý ve francouzštině znamená prchat přes smrtí, což přesně Voldemort dělal. A zároveň, když se písmenka přeskládají, tak vznikne jméno! Nebo jsem také četla, že když se Snape Harryho hned při prvním oficiálním setkání ptá, co vznikne smícháním rozdrceného kořene asfodelu k výsluhy z pelyňku, tak to prý v nějaké květ omluvě znamená "Lituji Lilyiny smrti...". A tohle je jenom malé vypíchnutí geniálních drobnůstek, které dohromady dávají úžasný příběh. A děkují paní Rowling za výborné popisování a seznámení s postavami. Celkově je to má nejoblíbenější spisovatelka, i co se osobnosti týče, tak je mi alespoň z novin nesmírně sympatická. Ale zkráceně: ten, kdo tuhle sérii nečetl, jen viděl filmy a řekl si, že knihy číst nemusí, tak právě udělal obrovskou chybu!:-0 Naštěstí tato chyba se dá jednoduše napravit, přečtením této série. Ale co se týče konkrétně této sady, tak se ty knihy mizerně vyndavají a ještě hůře zandavají... Ale to s úžasným příběhem, který doplňují dodatkové knihy, nemá pranic společného a krom toho se toto děje u každé knižní sady!:-)

Estarenius
09.01.2017

Je to již třináct let, co jsem začal číst tuto sérii, za kterou jsem nesmírně vděčný. Mohl bych vyjmenovat několik knih, které jsem si zamiloval, ale Harry Potter. To je kapitola sama o sobě.
V čem je pro mě celá série výjimečná? Snad už tím, že jsem ji dokázal několikrát přečíst, nikdy se nenudil, mnohdy objevil další drobnosti, kterých jsem si předtím nevšiml. Bohužel jsem také čím dál víc pociťoval nesrovnalosti mezi jednotlivými díly. Rowlingová mi to však vynahradila skvělým příběhem. Ano, stačí si přečíst jeden díl, který se dokáže uzavřít každým školním rokem, ale dohromady vytváří skvěle promyšlenou zápletku, co postupně zapadá do sebe.
A nyní po tolika letech mne tento svět neustále udivuje svou úžasnou atmosférou, co umí chytnout za srdce. Kde magie dýchá na každé stránce. Kdy mám možnost i v nejvšednějším předmětu vidět krásu kouzel.
Bylo to úžasné období života, na které nikdy nezapomenu. A jsem moc rád, že jsem měl to štěstí vyrůstat právě s tímto kouzelnickým světem, který každým dílem vyrůstal se mnou.
Akorát veliká škoda, že ten dopis z Bradavic v jedenácti nedorazil :-)

DUNIKO
01.01.2017

ČETLA JSEM VŠECH SEDM DÍLŮ I TEN OSMÝ HP A PROKLETÉ DÍTĚ A MUSÍM SE PŘIZNAT ŽE JSEM PŘI ČTENÍ I PLAKALA A LITOVALA CHUDAČKY DĚTI CO VŠECHNO MUSI ZAŽÍT HLAVNĚ JSEM SE BÁLA O NEVILLA.NO SKRATKA A DOBŘE NIC TRILIÓNKRAT FAMÓZNÍHO JSEM NEČTLA.

čtenářka4
30.12.2016

Nesmrtelný sedmidílný skvost fantasy. Harry Potter nikdy neomrzí ani po několikátém čtení (a že už jich bylo), stále v něm objevím něco nového a vždy, když ho čtu, tak nemůžu přestat, a když dočtu, chci číst znovu. Miluji tu atmosféru, když knihu čtu, chci být její součástí. Nádherné a dokonalé!