Lovci hlav

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ve svém dalším románu autor bestselleru Nemesis uvádí na scénu nového hrdinu. Roger Brown je podle svého vlastního názoru nejlepší a nejhůře placený lovec hlav (headhunter) v Norsku, má příliš krásnou ženu a příliš drahou vilu, a proto si musí přivydělávat krádežemi uměleckých děl. K tomu využívá kontaktů, které získává při své práci. Clas Greve je dokonalý kandidát na jakoukoli vrcholnou pozici. Ženám připadá okouzlující, a navíc vlastní jeden Rubensův obraz stomilionové hodnoty. Dokáže-li Roger Brown tento obraz získat, vyřeší se tím jeho ekonomické potíže a navždy získá svou ženu Dianu. Když se však Brown dostane do Greveho bytu, zjistí něco, co vědět ani nechtěl. Roztáčí se nečekaný kolotoč událostí. Náhle se lovcem hlav stává někdo jiný, Brownovi jde o život a mění se ve štvanou zvěř. Začíná zběsilý hon a boj o přežití, ve kterém může zvítězit jen jeden....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93222/lovci-hlav-CYP-93222.jpg 4.22163
Orig. název:

Hodejegerne (2008)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Kniha Zlín
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (388)

Kniha Lovci hlav

Přidat komentář
Štixa
10. dubna

Jak knížka tak i zfilmování...parádní ????

jfialova
18. března

Moje první nesbovka. Dobré napínavé čtení. Nezapomenu na scénu s kadibudkou.

Timberwolf
13. března

Čtivé, ale v porovnání se serií "Hary Hole" tomu chybělo více napětí.

marcipa
10. března

bylo to slabší oproti klasické detektivce

koolsavage
08. března

Za mě trošku bizár, ale v dobrém. Vypointované, s dobrým tempem.

Kopta
08. března

Kouzelná to záležitost. Po nějaké té době jsem se odprostil od školní literatury a konečně jsem se pustil do své vlastní zásoby z knihovny. Tomu přispěl menší výlet do světa Jo Nesba mimo Harry Holea. Skončilo to velmi blahodárně. Jednoduše tak, že jsem věděl, že to budu číst jako na běžícím pásu a projedu to v letucuku. Výsledkem byla po dlouhé době přečtená kniha za méně jak týden. To se nedá okomentovat u mne a mé vytíženosti jinak než úspěch. A zase to zvládl ten skvělý Nor. Nedá se asi moc co říci více. Jednoduše skvělý literární zážitek, který je slast číst. U mě dobrý.

boxas
04. března

No...trochu překombinované, někdy jen těžko uvěřitelné, ale nepostádající tempo a napětí. Bylo to moje první setkání s autorem a když to vezmu kolem a kolem, tak to nebylo vůbec špatné setkání. Konec mě překvapil a závěrečná pointa pobavila. Takže hurá na další knihu!

dana-klara0996
01. března

Skvělá detektivka i filmové zpracování! Možná místy až překombinované a snobské, ale mně to nevadilo. Četlo se to jedním dechem.