Polibek v New Yorku

Štědrý večer, letiště J. F. Kennedyho, New York. Charlotte už je zase sama. Po roce dostala kopačky od svého amerického přítele a nyní netouží po ničem jiném než se vrátit do bezpečí ke své rodině v Londýně. Ovšem její let je zrušen a ona jen bezradně mačká poukaz na náhradní ubytování v hotelu. Může Štědrý den být ještě horší? Anthony přijede na letiště vyzvednout svou přítelkyni, ale ta se s ním bez okolků přede všemi rozejde. A tak Charlotte dostane nápad: Proč se s Anthonym neseznámit, aby jí dělal průvodce po New Yorku, než jí poletí další letadlo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346957/big_polibek-v-new-yorku-UTc-346957.jpg 3.6473

Polibek 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Kiss me in New York, 2017

Kniha Polibek v New Yorku

naty_z_knihy

Příběhy, které se odehrávají v New Yorku, jsou moje srdcovka. A tenhle nebyl výjimkou. Polibek v New Yorku je 1. díl ze série Vánočních polibků. Knížka se mi moc líbila, skvělá romantická linka. Hate to love, to já prostě zbožňuju. Anthonyho jsem ze začátku moc nemusela, ale pak jsem si ho oblíbila. Anthony děla Charlotte průvodce po městě a mají při tom spoustu zážitků.

denča1000

Knihu jsem nedočetla, nezaujala mě, vůbec mě nechytla a při čtení jsem se nudila.

katallinka

Rozhodně pěkný romantický příběh. Bohužel mám hrozný problém s tím, že vše stihli za necelý den. Myslím, že kdyby se to odehrávalo třeba během týdne, tak je to víc uvěřitelné a pro mě o hvězdičku lepší. Příští zimu chci zkusit i další díl.

Ralemo

Krásný, romantický příběh dvou lidí, kteří se náhodně potkali na letišti a poznali za pár hodin, kdo je jejich pravá láska. Za mě si tato kniha zaslouží 5 hvězdiček, obsahuje vše, co taková slaďárna má mít. :)

Becca_books
31.12.2021

Letos jsem se konečně přinutila přečíst nějakou vánoční romantickou knížku. A musím říct, že to asi není nic pro mě a vracím se zpět ke svým thrillerům a detektivkám
Jako oddechovka se to dalo ale asi jsem už prostě mimo cílovou věkovou skupinu nebo nevím ️ a to jsem původně plánovala, že přečtu všechny, že ti bude fajn jako DIMILY.

1Barulinka
21.12.2021

Celý příběh je kýč jak bič, člověk by ani neřekl, že se toho dá za jeden večer tolik stihnout (já bych byla hned unavená) a konec odhadnete už po druhé kapitole. Knize jsem dala jen 2 hvězdičky, ale jestli vás baví slaďárny, tak se do ní určitě pusťte.

Linda007
20.12.2021

Čekala jsem něco jiného, ale moc se mi to líbilo. Nechápu to nízké hodnocení.

Evar88
03.12.2021

Dvě zraněná srdce na letišti v New Yorku, jedna příručka o tom, jak se vyrovnat s rozchodem a dlouhá štědrovečerní noc plná překvapení. V období adventu si ráda přečtu něco vánočního a tento příběh mě příjemně pohladil. Děj je sice předvídatelný a občas zaskřípe, ale u tohoto žánru mi to vůbec nevadilo. Jednoduše... milé zimní počteníčko.