Polibek v New Yorku

Polibek v New Yorku obálka knihy
Mé hodnocení:

Štědrý večer, letiště J. F. Kennedyho, New York. Charlotte už je zase sama. Po roce dostala kopačky od svého amerického přítele a nyní netouží po ničem jiném než se vrátit do bezpečí ke své rodině v Londýně. Ovšem její let je zrušen a ona jen bezradně mačká poukaz na náhradní ubytování v hotelu. Může Štědrý den být ještě horší? Anthony přijede na letiště vyzvednout svou přítelkyni, ale ta se s ním bez okolků přede všemi rozejde. A tak Charlotte dostane nápad: Proč se s Anthonym neseznámit, aby jí dělal průvodce po New Yorku, než jí poletí další letadlo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346957/polibek-v-new-yorku-zimni-romance-c79-346957.jpg 3.7403

Polibek 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Kiss me in New York, 2017

Kniha Polibek v New Yorku

Kolombus

oddychovka pri ktorej nepotrebujete používať hlavu, pretože tú môžete úplne vypnúť :D romantický príbeh dvoch mladých ľudí, ktorí sú čerstvo po rozchode s porozchodovou knihou v ruke, plnou úloh s cieľom zmieriť sa z rozchodom a opätovne nájsť svoju osobnosť.

AshleySimmer

Tento díl se hodně povedl ❤️. Byl milý, spontánní, krásný a taky hodně vánoční. Mám ráda Charlotte a Anthonyho :D.

Miška935

Příběh se mi moc líbil a určitě si přečtu i další díly. :)

babystar

Milý dívčí románek, v němž se seznámíme se štědrovečerním New Yorkem a dozvíme se "jak zapomenout na svého expartnera v deseti snadných krocích". Už dlouho nejsem cílová skupina, ale nebylo to tak špatné, až na ten závěr v duchu Hollywoodu. Ale nakonec, proč ne!?

vydrata

Právě dotčeno. Lehké odpočinkové a hezké.

TeriLin1111

Tahle knížka mě ani vlastně nezklamala, protože jsem od ní neměla moc očekávání. Jako pohodové čtení na svátky je to fajn ale když se podíváte na "kvalitu" obsahu tak to zas tak skvělé není. Myslím že asi všichni kdo tuhle knížku četli, tak hned od začátku jim bylo jasné jak to skončí. A ano je to dost nereálný příběh ( i když kdo ví :D ). Hlavní hrdinové byli docela sympatičtí ( takový typický postavy z romanťárny ). Nelituju že jsem si jí přečetla, aspoň jsem si navodila vánoční náladu, ale znovu už asi ne.

petulkapeta
29.12.2020

Pěkný vánoční příběh o dni nebo vlastně noci v New Yorku..

nniikka
27.12.2020

(+ SPOILER) Milá kniha na svátky jediné co mi vadilo bylo to, že se do sebe hlavní hrdinové zamilují po jednom dni což je nereálné. Knihu jsem četla vždy po večerech kdy jsem potřebovala vypnout hlavu.