Polibek v New Yorku

Štědrý večer, letiště J. F. Kennedyho, New York. Charlotte už je zase sama. Po roce dostala kopačky od svého amerického přítele a nyní netouží po ničem jiném než se vrátit do bezpečí ke své rodině v Londýně. Ovšem její let je zrušen a ona jen bezradně mačká poukaz na náhradní ubytování v hotelu. Může Štědrý den být ještě horší? Anthony přijede na letiště vyzvednout svou přítelkyni, ale ta se s ním bez okolků přede všemi rozejde. A tak Charlotte dostane nápad: Proč se s Anthonym neseznámit, aby jí dělal průvodce po New Yorku, než jí poletí další letadlo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/346957/polibek-v-new-yorku-zimni-romance-c79-346957.jpg 3.7294

Polibek 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Kiss me in New York, 2017

Kniha Polibek v New Yorku

whiolet

Taková jednohubka do autobusu. Příběh byl jednoduchý, ale četl se dobře.
Od samého čtení o Osvětimi nebo detektivek super odreagování.

Terez9119

Přemýšlela jsem, jestli tomu dám dvě nebo tři hvězdy. Nakonec dám tři, protože od toho, co Charlotte vystoupila z metra, se to dost zlepšilo. Většina knížky je ale hrozně málo záživná. Příběh není špatný, hlavní postavy jsou moc milé a dobře napsané, ale to, co se jim děje, je trošku nuda. Ale jako YA oddechovka je to fajn.

tanecnica
29.12.2019

Slaďárna, ale možná až moc... Nebo už prostě nejsem cílovka.... Text je napsaný jednoduše, děj pořád dokola... I oddechovky už jsem četla lepší... Pro teen age ale asi fajn...

Anie94
27.12.2019

I když na knihu nebylo moc pozitivních recenzí byl to milý příběh. Byl sladký, trošku předvídatelný, ale moc se mi líbil. Nápad příběhu byl skvělý. Chystám se příští Vánoce i na další "polibky" od autorky.

vlkove
20.12.2019

Milá vánoční kniha. Styl psaní byl někdy trochu kostrbatý. Knihu bych doporučila.

Matita310
18.12.2019

Na pět hvězdiček to není, ale rozhodně je to pohodová kniha u které si člověk odpočine. Pěkný příběh.

Barik05
14.12.2019

Hezký vánoční příběh, který vás příjemně naladí na Vánoce. Určitě moc doporučuji

Alex.Barunka
13.12.2019

Chtěla jsem nějaký milý, vánoční příběh. Ale tohle bylo spíš hloupé, neuvěřitelné, nesmírně šablonovité a naprosto předvídatelné.

Vánoce láska