Polibek v Londýně přehled

Polibek v Londýně https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421643/bmid_polibek-v-londyne-JSF-421643.jpg 3 159 159

Polibek série

Prožijte romantické Vánoce v Londýně! Londýn, týden před Vánoci. Jason je ve městě svých snů poprvé – a proti vůli rodičů chce zanechat studia práv a stát se hercem. Cassie Winterová má plné zuby filmů, divadel i herců – a má k tomu opravdu dobrý důvod. A tihle dva se setkají na představení Bídníků. A jelikož se Cassie ze všech sil snaží vyhnout rozhovoru se svou mámou a Jason touží oddálit rozhovor s rodinou, rozhodnou se vyrazit na tour po Londýně a jeho divadelních scénách. A třeba se ukáže, že pár společně strávených dní změní jejich osud.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Kiss me in London: A Winter Romance , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Polibek v Londýně. Přihlašte se a napište ho.

ivca79
30.04.2024 4 z 5

Přečteno jako další ze série. Prostě oddechové čtení.

Silencia
03.04.2024 4 z 5

3,5* Bylo to jednoduché, stručné, předvídatelné. Slupnuté jako malina. Ale také lehce zaoomenutelné. Londýn znám moc dobře a prostředí divadel mě baví, takže kniha přesně pro mě. Co jsem čekala, to jsem dostala. I něco navíc, výstižné vykreslení emocí ze zážitků.

Satan-démon
26.12.2022 3 z 5

Knihu bych doporučila spíš tak pro 15ti leté slečny. Není to špatná knížka, děj se čte hezky a je tam rychlý spád, ale nenadchne to tak jak bych si představovala. Líbí se mi, že se hlavní postavy poznávají v průběhu a hlavně spolu. Není to ale kniha, ke které se budu vracet častěji, ale ráda si ji znovu přečtu když nebudu mít co jiného číst.

Knižní novinky (46. týden)

10.11.2019

Kniha Polibek v Londýně v seznamech