Polibek v Londýně

Prožijte romantické Vánoce v Londýně! Londýn, týden před Vánoci. Jason je ve městě svých snů poprvé – a proti vůli rodičů chce zanechat studia práv a stát se hercem. Cassie Winterová má plné zuby filmů, divadel i herců – a má k tomu opravdu dobrý důvod. A tihle dva se setkají na představení Bídníků. A jelikož se Cassie ze všech sil snaží vyhnout rozhovoru se svou mámou a Jason touží oddálit rozhovor s rodinou, rozhodnou se vyrazit na tour po Londýně a jeho divadelních scénách. A třeba se ukáže, že pár společně strávených dní změní jejich osud....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421643/big_polibek-v-londyne-JSF-421643.jpg 3.4127

Polibek 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Kiss me in London: A Winter Romance, 2018

Kniha Polibek v Londýně

Verii_chan
předevčírem

Čekala jsem od knihy něco trochu jiného. Určitě jsem doufala ve více londýnské vánoční atmosféry a svižnější romance. Tohle bylo bohužel tak moc slow burn, že už jsem mezi nimi ani nic hlubšího neviděla.

Děj byl prakticky jen o chození z divadla do divadla a neúspěšném čekání na lístky. Věřím ale, že milovník divadel si přijde na své a kniha ho nejspíše zaujme.

Hlavní postavy mi bohužel taky moc nepřirostly k srdci, byly tu určitě nějaké světlé chvilky - např. vtipná improvizace, ale jinak mi přišly takové nijaké

Bojím se toho, že jsem si možná vybrala jen špatný díl, protože na New York nebo Řím jsem našla poměrně pěkné reakce. Jen díky těm nádherným obálkám bych byla možná schopna dát sérii druhou šanci.

Michalka98
31.12.2021

Od knihy jsem toho moc neočekávala a nakonec jsem byla příjemně překvapená. Moc se mi líbily návštěvy divadelních představení a atmosféra zimního Londýna. Konečně se mi dostala do rukou YA romantika bez hlavního hrdiny, který se chová k hlavní hrdince jako mizera, a bez hlavní hrdinky, která na každé straně opěvuje fyzickou dokonalost svého mužského protějšku. Není to nejlepší kniha na světě, ale jako oddychovka před Vánoci svůj účel splnila. Doporučuji.

cukrovka
30.12.2021

Nenáročná oddechovka. I když měl být příběh vánoční, toho vánočního tam moc nebylo. Hlavním hrdinům jsem trochu záviděla to běhání po divadlech, to bych si taky chtěla užít.

Evar88
21.12.2021

Bohužel. Musím říct, že série ,,Polibku" má, co do kvality, klesající tendenci. Tento díl byl pouhou honbou dvou lidí za divadelními představeními. Kdyby se pár ubohých stránek neodehrálo na London Eye a na vánočním kluzišti, ani bych nevěděla, že se má jednat o příběh z adventního Londýna. Děj prakticky nijaký, hlavní postavy mdlé (zejména neustále se vztekající Cassie mi vadila), rychlý závěr a bum konec... Celé to vyznělo do ztracena.

vercatko20
21.12.2021

Achjo.. přijde mi, že série Polibků je dílem od dílu horší..

Marfuška89
27.11.2021

(+ SPOILER) Já mám s touto spisovatelkou trochu problém...
Na obálkách má napsáno Vánoční příběh, ale tyto knihy nejsou vánoční! Ano, odehrává se to v prosinci, pár dní před Vánocemi, ale Vánoce jako takové žádné! A to mě moc mrzí...
Příběhy nenadchnou, ani neurazí.
Ani v tomto díle to není jinak, bohužel... SPOILER: Hlavní hrdinové po celý týden chodí na divadelní představení, lístky shánějí na poslední chvíli, postupně se do sebe zamilovávají... a to je celé.
Jako dobře se to četlo - to ano, ale zajímalo by mě jestli ví, jaké jsou vánoce?!
První díl (Polibek v New Yorku) se mi líbil hodně, i když tam také skoro nebyly. Ale ty další díly jsou stejné a to je špatně.

Knihomollla
20.11.2021

Tahle recenze nebude ani trošku pozitivní. Doslova netuším, proč jsem po knize sáhla, ale ještě teď toho lituji. Nejspíš jsem chtěla nějaký milí vánoční příběh, jenž by mne naladil na tu správnou atmosféru. To se ale vůbec nestalo.

Hlavní hrdinové jsou ploší jako prkna a nechtělo se mi autorce vůbec věřit, že někdo takový by měl existovat. Celý příběh byl v podstatě jen o tom, že tito dva "hrdinové" chodili po divadlech a imitovali mladý páreček. Chemie mezi nimi byla někde v Atlantiku a nikdy bych neuvěřila, že ti dva by spolu tvořili šťastný pár. A co se týče oné slibované Vánoční atmosféry, tak ta se potopila někde s Titanicem a do této knihy ani nepřiplula. No prostě jedna velké vánoční katastrofa.

popeluška
29.10.2021

Velmi čtivá kniha a hlavně oddechová. Líbila se mi,maximálně jsem si ji užila :-)