Denisa153 Denisa153 komentáře u knih

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Výborná kniha jako vždy... Kim nikdy nezklame.

04.07.2018 5 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Je to slaďák pro puberťáky- asi jsem na to už moc stará :-D V knize se pořád opakuje jak moc Reece Danteho miluje, odbivuje a jak je nádherný atd... trochu mi to lezlo na nervy.
Bylo to občas přehnané jako atentát na lodi, spadlé letadlo. Chtěla bych poznat rodiče Reece, protože já v 16 letech odjet z letiště s naprosto cizím člověkěm a do cizí země s tím, že tam zůstanu celé prázdniny, tak by to moje mamka rozhodně v klidu nebrala, a byla by schopná pro mě i doplavat (když nelétaly letadla)- taková je to žena.

29.06.2018 3 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Přečíst se to dalo, ale další díl bych si asi nepřečetla. Moc mě to nezaujalo, děj byl předvídatelný, ničím mě nepřekvapil.

28.06.2018 2 z 5

Zásnuby Zásnuby J. Courtney Sullivan

Poutavý příběh čtyř rodin, které spojuje prsten. Začátek byl pomalý, trvalo mi se začít, ale nakonec to stálo za to. Skvělí oddechový román.

27.06.2018 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Tuto knihu by si měl každý přečíst. Je to velmy silný příběh o snaze přežít. Líbila se mi postava maminky, je to neuvěřitelně silná a šlechetná žena, která upřednostňuje druhé před sebou i v takové extrémní situaci. Tato žena do tohoto temného příběhu vnesla alespoň špetku světla. Mrzí mě, že v knize není popsáno jak se lidé dostali z tábora.

22.06.2018 4 z 5

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Po prvním dílu trošku zklamání. Občas jsem se ztrácela v postavách, místech a záměrech jednotlivých postav. Ale bylo to opět čtivé a konec byl napínavý.

20.06.2018 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvělé čtení, přečetla jsem to jedním dechem.

19.06.2018 5 z 5

Bála jsem se. Hrozně jsem se bála, že budu zklamaná. Jelikož je kniha přirovnávaná k Harrymu Potterovi, měla jsem obavu, že jako mnoho dalších knih, které byli srovnávány bude hrozná. Ale musím říct, že opak je pravdou. Kniha je originální nápaditá a má šmrnc. Spíše bych ji přirovnala k Alence v říši divů, právě tak jsem si při čtení připadala. Kniha vás vtáhne do světa se kterým se pomalu a postupně seznamujete a zjišťujete, že nic není nemožné. Hlavní hrdinové byli přesně takoví jací by měli být. I když se jedná o dětskou knihu rozhodně ji nemusí číst jen děti. Já osobně se moc těším na dalším díl a jsem zvědavá jak se celá série vyvrbí...

07.06.2018 5 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Učebnice o historii famfrpálu a samotné hře. Co více doat... Nějak moc ně to nebavilo. Fakta v knize jsou nudně popsaná a je to nezáživné.

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Nejkrásnější příběh mého dětsví... Ještě před tím než vyšel Harry Potter jsem dostala k narozeninám tuto knihu a okamžitě jí propadla. S nostalgií stále vzpomínám na dny kdy jsem jí četla v noci pod peřinou s baternou, kdy jsem si ji vzala na prázdniny a kniha zmokla, kdy jsem našeho labradora přejmenovala na Fanka... Ač je můj výtisk už značně ohmatán, dokonce i polit je na ní vydět, že byla hodně čtená a že si měl někdo rád, má v mé knihovně své čestné místo.

Pán much Pán much William Golding

Je to docela psycho... Příjde mi, že je to psané takovým ne moc poutavým způsobem. Nakonec jsem ji dočetla, ale dalo mi to zabrat.

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

POTŘEBUJU DALŠÍ DÍL...

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Knížky od Greena prostě nejsou pro mě. I když tato nebyla zase úplně nejhorší.

31.05.2018 3 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Prostě jsem Greenovy asi nepřišla na chuť nebo je to jen přechválený autor. Hvězdy nám nepřáli je naprostá pecka, ale ostatní knihy od něj nejsou asi pro mě. Hlavní hrdinohé knih jsou vždycky něčím zvláštní, a konec vždy nedopadne dobře.

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Kim je jedna z mých oblíbených hrdinek. Knihy s ní jsou napínavé od začátku až do konce. Už se těším až výjdou další knihy.

31.05.2018 4 z 5

Doktor Proktor a konec světa. Možná... Doktor Proktor a konec světa. Možná... Jo Nesbø

Je to originální, vtipné a čtivé. Co je to?
Přece Doktor Proktor...

Doktor Proktor a vana času Doktor Proktor a vana času Jo Nesbø

Super pokračování. Kriminálky od autora mě extra moc nebaví, ale dětské knížky jsou super.

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Sice už nejsem dítě, ale bavilo mě to, smála jsem se a hlavně mě čtení bavilo.

31.05.2018 5 z 5

Doktor Proktor a velká loupež zlata Doktor Proktor a velká loupež zlata Jo Nesbø

Super dětská knížka co je vtipná...

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

O proti první dílu je to slabší. Děj se táhne, občas se objeví zvrat a po pár stránkách se děj zase táhne...

31.05.2018 3 z 5