Doktor Proktor a konec světa. Možná...

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Doktor Proktor a konec světa. Možná… je název předposledního dílu ze série knih o šíleném, nebo aspoň skoro šíleném, profesoru Proktorovi a jeho stejně smýšlejících spoluhrdinech. Už jste slyšeli, že konec světa je na spadnutí? A že budeme patrně čelit ohromné invazi z vesmíru? Pokud si chcete všechny ty více či méně pravděpodobné předpovědi ujasnit a hodláte v dohledné době přečíst jen jednu knihu o konci světa, sedminohých peruánských pavoucích, a samozřejmě o Bulíkovi, Líze a doktoru Proktorovi, pak jste tu správně. Přečtěte si ji. Možná…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145229/big_doktor-proktor-doktor-proktor-a-kon-otJ-145229.jpg 4.3239
Série:

Doktor Proktor / Príbehy doktora Proktora 3.


Žánr:
Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež

Vydáno: , Jota
Originální název:

Doktor Proktor og verdens undergang. Kanskje, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (34)

Kniha Doktor Proktor a konec světa. Možná...

Petr13103
20. ledna

Moc hezká kniha, připomíná mi trochu jeho krimi romány

Hakate
21.12.2022

Další humorné odpočinkové čteničko, i když tento díl byl zatím o trochu slabší i tak jsem si ho užila.


Rozari
19.09.2022

Jako dobré, ale už to na mě byla trochu moc velká fantasmagorie (nejsem tedy také cílová skupina, že) :)
Čekám se syny na audioknihu v knihovně a doufám, že přednes Davida Novotného to pozvedne.
I tak doporučuji!

markulina711
31.05.2022

Fusky úzký! To zas bylo napínavé jak kšandy. Už to chvilku vypadalo na vaflovou hostinu, ale nakonec se grilovaly párečky z Trondelagu.

hakunamatata
16.03.2022

Tak jsem klasicky začala jakýmkoli dílem, jen ne prvním, jak je u mě zvykem.
Nicméně, Doktora Proktora jsem četla proto, abych mohla doporučit nějakou knihu svým šesťakům. A doporučila bych? Klidně.
Nebyl to vrchol literatury, ale vzhledem k tomu, co za hrůzy čtou…
Tohle je fajn detektivka s vtipnými postavami, jednoduchou zápletkou a nečekanými vynálezy. Za mě to má šmrnc, je to čitelný, pro děti fajn!

Amy05
15.04.2021

2,5⭐️/5⭐️
Takže, jsem ráda, že jsem se konečně dostala ke (skoro) dočtení této série, a vlastně za to “vděčím” karanténě, jelikož jinak bych si ji z knihovny možná už ani nepůjčila, ale uviděla jsem ji a řekla jsem si, že, když je ta karanténa, neuškodí nějaké lehčí čtení, ale teď už teda zpátky k recenzi. Jelikož už nepatřím ke cílovým čtenářům, bylo pro mě nejlepší, abych četla po co největším částech, nakonec se mi to celkem podařila, četla jsem to na 2 zátahy (200 stránek a 100 stránek). Postavy této série mám ráda, ale zase ne tak moc, jelikož jsou vtipné. Děj se mi taky celkem líbil, některé věci jsem neočekávala, ale většina mi přišla nereálná, takhle série je celá nereálná, ale tohle mi přišlo nereálné i v této realitě. Suma sumárum knížka vám můžu doporučit, pokud jste mladší čtenáři, asi tak 7 - 12 let.

lazenskaveverka
09.04.2020

Tak tohle je opravdový zázrak. Poslouchali jsme jako audioknihu v autě na našich dalekých cestách s dětmi. A stal se zázrak, děti vydržely 5hodinovou jízdu bez jediného vyrušení. Poslouchaly, ani nedutaly. A my dospělí také ne. Málem jsme cílovou destinaci přejeli. Skvělý příběh ve skvělém provedení Davida Novotného (jeho Goranééé asi dětem zůstane ještě dlouho). Vřele doporučuju.

PanTydlitát
07.04.2020

Humorná kniha o Líze, Bulíkovi a ztřeštěném Doktoru Proktorovi mě ani tentokrát nezklamala!!! Tentokrát musí naše trojka čelit návštěvám z vesmíru a musí zachránit svět... Ale i v nejhorších chvílích si udržují chladnou mysl a Bulíkovy veselé nápady i výmysly rozhodně nechybí.

1