Danteho holka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Reece Ellisová, sedmnáctiletá americká středoškolačka, už od deseti let tráví každé léto s tátou v Londýně. A každé léto se s ním k uzoufání nudí. Samozřejmě ani v nejmenším neočekává, že by se v tomhle ohledu mohlo něco změnit, tedy aspoň do té doby, dokud na holandském letišti, odkud má pokračovat do Londýna, doslova nevrazí do pohádkově krásného Danta Gilibertiho a její let není z nejasných příčin zrušen. To se pak před ní rozprostře vidina úplně jiného léta. Léta na malebném středomořském ostrůvku, navíc ve společnosti Danteho, ze kterého se vyklube syn místního premiéra…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/204641/danteho-holka-tDX-204641.jpg 3.8264
Série

Paradise Diaries 1.

Žánr
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo
Orig. název

Dante´s Girl, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (63)

Kniha Danteho holka

Přidat komentář
Niky91
30. června

Zajímavý příběh. Tuto autorku mám ráda.

marwinmh
13. března

Léto, slunce, láska - příjemné odpočinkové čtení, kdy člověk nemusí přemýšlet a jen si užívá plynulost děje.

Hospodyňka
05. března

V jistém avšak po všech stránkách nejistém období (puberta) jsem občas četla p. Lanczovou a taky časopis Bravo. Tato kniha mi toto období připomněla, ale tak nějak jsem čekala víc těch vibrací.

kalinka99
07.12.2018

Takový to, když se ví jak to dopadne, ale stejně si to přečtu až dokonce. Kniha, tak na jedno odpoledne.

popelka595
13.08.2018

Taková milá, vtipná a předvídatelná pohádka o jedný sympatický bláznivý holce a krásném, bohatém a dokonalém princi.

LucyBooks
10.07.2018

4,5★/5★
Knížka je ideální na léto. Taková letní oddechovka u které člověk nemusí přemýšlet. Láska hrdinů je zde předvídatelná, ale jiné scény, (děj) ne. Tím mě knížka mile překvapila a změnila u mě i hodnocení. Dalším milým překvapením jsou krátké kapitoly, což je poměrně osvěžující.

Denisa153
29.06.2018

Je to slaďák pro puberťáky- asi jsem na to už moc stará :-D V knize se pořád opakuje jak moc Reece Danteho miluje, odbivuje a jak je nádherný atd... trochu mi to lezlo na nervy.
Bylo to občas přehnané jako atentát na lodi, spadlé letadlo. Chtěla bych poznat rodiče Reece, protože já v 16 letech odjet z letiště s naprosto cizím člověkěm a do cizí země s tím, že tam zůstanu celé prázdniny, tak by to moje mamka rozhodně v klidu nebrala, a byla by schopná pro mě i doplavat (když nelétaly letadla)- taková je to žena.

bookwoman
07.06.2018

Na tuto knihu jsem narazila na dovolené v knihkupectví, a i když si knížky běžně nekupuju, tuhle jsem si -na doporučení kamarádky koupila- a nelituju. Četla jsem ji o prázdninách, což bylo tématické, protože toto je typická letní oddechovka přečtená za dvě odpoledne. Kniha měla povedený příběh a holkám, které mají rády romány doporučuju.

1

Štítky

léto pro dívky romantika

Autor a jeho další knihy

Courtney Cole
americká

Podobné knihy

Kniha Danteho holka je v

Právě čtených1x
Přečtených384x
Čtenářské výzvě18x
Doporučených21x
Knihotéce100x
Chystám se číst119x
Chci si koupit16x
dalších seznamech4x