Danteho holka

Reece Ellisová, sedmnáctiletá americká středoškolačka, už od deseti let tráví každé léto s tátou v Londýně. A každé léto se s ním k uzoufání nudí. Samozřejmě ani v nejmenším neočekává, že by se v tomhle ohledu mohlo něco změnit, tedy aspoň do té doby, dokud na holandském letišti, odkud má pokračovat do Londýna, doslova nevrazí do pohádkově krásného Danta Gilibertiho a její let není z nejasných příčin zrušen. To se pak před ní rozprostře vidina úplně jiného léta. Léta na malebném středomořském ostrůvku, navíc ve společnosti Danteho, ze kterého se vyklube syn místního premiéra…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/204641/danteho-holka-tDX-204641.jpg 3.8264

Paradise Diaries 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Dante´s Girl, 2012

Kniha Danteho holka

Niky91

Zajímavý příběh. Tuto autorku mám ráda.

marwinmh

Léto, slunce, láska - příjemné odpočinkové čtení, kdy člověk nemusí přemýšlet a jen si užívá plynulost děje.

Hospodyňka

V jistém avšak po všech stránkách nejistém období (puberta) jsem občas četla p. Lanczovou a taky časopis Bravo. Tato kniha mi toto období připomněla, ale tak nějak jsem čekala víc těch vibrací.

kalinka99
07.12.2018

Takový to, když se ví jak to dopadne, ale stejně si to přečtu až dokonce. Kniha, tak na jedno odpoledne.

popelka595
13.08.2018

Taková milá, vtipná a předvídatelná pohádka o jedný sympatický bláznivý holce a krásném, bohatém a dokonalém princi.

LucyBooks
10.07.2018

4,5★/5★
Knížka je ideální na léto. Taková letní oddechovka u které člověk nemusí přemýšlet. Láska hrdinů je zde předvídatelná, ale jiné scény, (děj) ne. Tím mě knížka mile překvapila a změnila u mě i hodnocení. Dalším milým překvapením jsou krátké kapitoly, což je poměrně osvěžující.

Denisa153
29.06.2018

Je to slaďák pro puberťáky- asi jsem na to už moc stará :-D V knize se pořád opakuje jak moc Reece Danteho miluje, odbivuje a jak je nádherný atd... trochu mi to lezlo na nervy.
Bylo to občas přehnané jako atentát na lodi, spadlé letadlo. Chtěla bych poznat rodiče Reece, protože já v 16 letech odjet z letiště s naprosto cizím člověkěm a do cizí země s tím, že tam zůstanu celé prázdniny, tak by to moje mamka rozhodně v klidu nebrala, a byla by schopná pro mě i doplavat (když nelétaly letadla)- taková je to žena.

bookwoman
07.06.2018

Na tuto knihu jsem narazila na dovolené v knihkupectví, a i když si knížky běžně nekupuju, tuhle jsem si -na doporučení kamarádky koupila- a nelituju. Četla jsem ji o prázdninách, což bylo tématické, protože toto je typická letní oddechovka přečtená za dvě odpoledne. Kniha měla povedený příběh a holkám, které mají rády romány doporučuju.

léto pro dívky romantika

Courtney Cole