Verum

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jmenuji se Calla Priceová a topím se. Můj nový svět je temný, temný oceán a všechna tajemství mě tlačí ke dnu. Můžu vůbec někomu věřit? Už nevím. Lži jsou jako spirály. Točí se a kroutí, oslepují mě svými trny a hadími jazyky. A když už si myslím, že jsem našla pravdu, všechno ze dna vystoupí. A obklopí mě temnota. Ale pravda mě osvobodí. Je jen kousek přede mnou, můžu se jí skoro dotknout. Ale i když září a třpytí se, vidím její blyštivé tesáky a vím, že mě rozerve. Zničí. Bojíte se? Já ano....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335053/big_verum-Np8-335053.jpg 3.4139
Nahrávám...

Komentáře (41)

Kniha Verum

Napůlanděl
včera

Toto se mi moc nelíbilo...Calla mi vadila tím, že jednou to bylo „drž si odstup" a pak zase „nevzdám se tě"...
Dvě třetiny knihy se teda nic moc nedělo a v poslední třetině se začalo něco objasňovat.
Konec mě ale velmi zaskočil, to jsem nečekala...Mrzí mě, že se nejspíš nedozvím, jak to s Callou dopadne. (Pokud si nepřečtu pokračování v aj...)

Abia
14.07.2021

Hm. Bylo toho nějak moc. A opravdu sci-fi a ten konec..... Čekám na reakci dcery, které je 16, protože třeba už jsem fakt mimo.


Fifth Element
12.11.2020

Několikrát jsem myslela, že to fakt nedoctu. Několikrát jsem myslela, že to bude první knížka, kterou odložím. Ještě že to mělo málo stránek.. Jako první díl ještě beru, ale tohle už bylo fakt moc, tohle se opravdu nepovedlo. Aspoň hvězda za obálku..

laura
09.09.2020

Po prvním díle zklamání. Tři čtvrtě knihy nuda. Pořád dokola to samé. Tajemství, tajemství, tajemství - a musíš na to přijít sama, Callo... Bože, proč?

Zdálo se, že autorka se jen snaží natáhnout děj. Škoda. Dvě třetiny knihy jsem tudíž přetrpěla. A na konci rána mezi oči. Nejspíš jsem to měla očekávat, ale přiznám se, že jsem se snažila jen doploužit do cílové rovinky a ten šok jsem vážně nečekala...

Takže jo. Konec dobrý, všechno dobré. Autorce budiž odpuštěno, že nás málem usmýkala nudou :)

Každopádně, jak to teda dopadlo? Protože jsem z toho fakt jelen... :)

CarolineAn
28.06.2020

Popravdě, druhý díl byl o něco zmatenejší než první. Myslela jsem, že by mohla autorka trožku osvětlit Calino šílenství, ale celou knížku se podstatě dělo jenom to, že se Cala snažila zjistit co před ní ostatní skrývají. Až posledních pár kapitol už vás knížka vedla k tomu, že se něco stane a když už Cala zjistila "pravdu", sama jsem si nebyla úplně jistá co z toho si vlastně představovala a co ne. I tak bych ráda zjistila, co se bude dít dál, bohužel třetí díl u nás nepřeložily.

YA-girl
25.04.2020

Taky se řadím k těm, které druhý díl spíš zklamal. Opět to bylo citlivé a příjemně vypravěčsky podané, to ano... Ale od půlky dál už mě trochu štvalo, že myšlenky hlavní hrdinky jakoby nebyly konzistentní (nesmím s ním být / musím / nemůžu; ubližuje mi, že s ním nejsem / že s ním jsem...) a že pořád dokola opakovala, jak se něco důležitého nemůže dovědět, ale přitom vlastně pořádně nic nedělala pro to, aby se to dověděla. Závěr byl opět nečekaný a překvapivý, ale možná už příliš překombinovaný a zamotaný a doteď vlastně nevím, jestli jsem to celé dobře pochopila.

meda2007
13.04.2020

Skvele napsany, napinavy az do konce. Bohuzel nevim jak to dapne, protoze v CR dalsi dily nevysly.

Veruu95
11.02.2020

Druhý díl mě již tolik neoslovil, stačil by mi asi první. Tady už mi přišlo všechno až moc zamotané a překombinované.

1