Nocte

Jmenuju se Calla Priceová. Je mi osmnáct a je mě jen půl. Moje druhá polovina – moje dvojče, můj bratr Finn – je blázen. Miluju ho. Víc než život, víc než cokoli. A i když se děsím toho, že mě stáhne s sebou dolů, jsem jediná, kdo ho může zachránit. Dělám, co můžu, abych si udržela zdravý rozum, ale topím se v tom čím dál víc. Takže se chytám stébla. Dare DuBray. Je můj zachránce a můj antikrist. V jeho náruči se cítím v bezpečí. Ale taky se v ní bojím, že nevím, kam patřím. Bojím se, že jsem ztracená. Uzdraví mě, zlomí mě, bude mě milovat i nenávidět. Má moc mě zničit. Možná je to v pořádku. Protože to vypadá, že Finna zachránit nedokážu, a nemůžu milovat Darea, aniž bych všem ublížila. Proč? To kvůli tomu tajemství. Tajemství, které se tak moc snažím rozlousknout, že jsem vůbec nečekala, že to přijde. Taky vás to překvapí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/266729/nocte-hYN-266729.jpg 4.2477

Nocte 1.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Kniha Nocte

Lucik100

Konec byl opravdu překvapivý. Autorka dokázala celkem nudný a táhlý příběh během několika kapitol proměnit v poutavý.

nikiss76

Nebylo to špatné. Takový konec jsem nečekala, takže kladné hodnotím nápad a rozuzlení. Mám ke knize dvě výtky. Chyběl mi trošku spád, přišlo mi, že se dějově nic moc nestalo. Vadil mi otevřený konec, to úplně nesnáším.

Veruu95

To bylo opravdu něco, super tajemná, až temná atmosféra po dobu celé knihy, konec mě dostal. O tom, co bude to tajemství jsem přemýšlela, ale tohle mě nenapadlo. Skončilo to neukončeně, takže jdu hned na druhý díl a doufám, že mě nezklame po tomto prvním, skvělém.

simona g.

Kniha se mi četla dobře, děj docela fičel, ale že bych z ní byla nějak extra nadšená, to se říct nedá. Hodnotila bych asi v tom smyslu, že nenadchne, ale neublíží.

ZNellyZ
24.10.2019

Zasloužený počet hvězd. Celou dobu jsem si myslela, že to bude něco magického, s prvky fantasy, ale právě o to víc mě šokoval příběh a několik jeho zvratů. Nemůžu se dočkat přečtení druhého dílu.

Maják498
03.08.2019

Nocte a Verum
Upřímně kniha byla velmi čtivá, ale doporučuji číst jen s dobrou náladou, protože jsem ji četla když mi nebylo dvakrát hej a myslela jsem,že tahle kniha mě zevnitř rozdrtí.

yuria7037
21.07.2019

Co říct na tuhle knihu?
-děsí mě...

Leea
06.07.2019

Překvapená? Velmi. Jestli mile nad tím už bych musela polemizovat. Mluvím o ději,
ze kterého bych si sedla na zadek, pokud bych už neseděla.. Kniha mě nenechala v klidu. Celou dobu jsem čekala, že z Darea se vyklube nějaká nadpozemská bytost, ale tento konec by mě nikdy nenapadl. Každopádně nevím jestli se ke knize ještě někdy vrátím.