Danteho holka

Danteho holka https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204641/bmid_danteho-holka-tDX-204641.jpg 4 298 69

Paradise Diaries série

1. díl

Reece Ellisová, sedmnáctiletá americká středoškolačka, už od deseti let tráví každé léto s tátou v Londýně. A každé léto se s ním k uzoufání nudí. Samozřejmě ani v nejmenším neočekává, že by se v tomhle ohledu mohlo něco změnit, tedy aspoň do té doby, dokud na holandském letišti, odkud má pokračovat do Londýna, doslova nevrazí do pohádkově krásného Danta Gilibertiho a její let není z nejasných příčin zrušen. To se pak před ní rozprostře vidina úplně jiného léta. Léta na malebném středomořském ostrůvku, navíc ve společnosti Danteho, ze kterého se vyklube syn místního premiéra…... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Dante´s Girl , 2012

nellynelca
18.08.2015 4 z 5

Kniha mě velmi překvapila podle anotace jsem si děj představovala úplně jinak. Je to letní čtení, takže na prázdniny jak dělané. Dante a Reece jsou spolu naprosto úžasní =) A ta přezdívka ta je prostě dokonalá =)

Barbra06
09.08.2015 4 z 5

Jako příjemná letní oddechovka to bylo dobré. Moc se mi zamlouvala hlavní hrdinka a její humor :) Na jednu stranu si říkám, proboha, tohle se v životě stát nemůže, je to naprosto nereálné. Ale na druhou stranu, ve světě knih je možné všechno, a proto je tak osvobozující se začíst a užívat si i tak přehnaně sladké příběhy.

Gabbi_V
28.06.2015 3 z 5

Fajn kniha, autorka mě velmi oslovila svým způsobem psaní! :) Jen konec mě trochu zklamal, ale na letní odpočinek perfektní kniha:)

Samira
23.06.2015 4 z 5

Dávám letní čtyři hvězdičky, jinak bych asi volila méně. Kniha je určena spíše mladším čtenářům, i když na některé pasáže v knize jsem nikdy nebyla dostatečně mladá. Místy hodně komický překlad a vůbec celý nápad a sladkost příběhu někdy doslova bila do očí . Ale na druhou stranu, milé, vtipné a hřejivé dialogy mezi ústřední dvojicí dávaly na nedostatky zapomenout. Bylo to úplně nereálné se spoustou hloupostí, ale líbila se mi:)!

sabanka
14.06.2015 5 z 5

Kniha se mi zalíbila díky tomu důvtipu a stylu psaní. Jak kompilovaný je život zazobanců :D Opravdu jsem ráda, že tyto a podobné problémy nemusím řešit. Nicméně Reece je opravdu skvělá..... Zajímalo by mě jestli je i pokračování, ale jak tak vidím autorka napsala ještě jednu knížku :O

terezasvejdova
06.06.2015 5 z 5

Odpočinková kniha vhodná na letní čas. Dokonalý kluk a dokonalá romance, možná trochu přeslazená ale na léto ideální.

Vitnerová
06.06.2015 5 z 5

Knihu jsem zhltla asi za den a půl. Je to taková letní oddechová romance, která vás určitě pohltí a ukáže vám jak má pravá láska vypadat.
Podle mě je to krásná kniha s dějem který skoro nejde předvídat. Do poslední chvíle nás čtenáře autorka dusila představou zhrzené Reece a opravdu jen letního románku s úžasným, božským a neodolatelným miliardářským synkem premiéra jednoho středomořského ostrůvku.
Knihu určitě doporučuji a myslím že každý by chtěl poznat takového Danteho a možná jako já, si ho přivázat k topení a nikdy nepustit. :-)

jitka7
02.06.2015 4 z 5

Tak Dante je určitě pan dokonalý, ale určitě ne proto, že má na kontě několik milionů... úžasná kniha, krásný příběh... jedním slovem roztomilé. Rozhodně doporučuji.

en.bee
30.05.2015 5 z 5

Uzasna kniha, cetla se sama.

Delight
13.04.2015 4 z 5

Dle mého názoru velmi kvalitně napsaná kniha, prostoupena mnoha neotřelými vtípky a situacemi, díky kterým jsem se během čtení nejednou dobře pobavila.
Člověka po přečtení až zamrzí, že takové dobrodružství v životě nikdy neprožije. Doporučuji knihu všem slečnám, které touží po panu dokonalém a rády se pohybují v dokonalém světě.

Odehnalka
03.04.2015 2 z 5

Bezpochyby kniha pro náctileté čtenářky (vážně moc nechápu, proč v naší knihovně byla v oddělení pro dospělé), uznávám, že kniha se celkem dobře četla, ale autorčin styl mi moc nesedl a děj? No řekněme, že na můj vkus moc sladké a uvěřitelné. Na oddech bych zvolila jinou knihu.

Ankavi
18.03.2015 3 z 5

Ale ano - JE to hezká a romatická knížka. Stojí za přečtení, pokud se chcete oderagovat, zasnít... Nicméně romantické příběhy se dají psát i hodnotněji, takže ji vnímám spíše jako oddechovku pro náctileté.

Majča Mishix
30.01.2015 4 z 5

Tato kniha je překrásná a Dante vás okouzlí hned prvním dojmem. Jsem ráda že jsem ji v knihovně našla a i když se mi ji ze začátku moc nechtělo číst, moc mě překvapila. Doporučuji si ji přečíst! V knize je tak napínavých událostí a na konci se vám bude chtít plakat! Miluji tuto knihu a myslím si že kluk jako Dante je snem mnoha dívek.

Majča Mishix
20.01.2015 4 z 5

Jsem teprva ve čtvrtině této knihy a moc mě baví

Makyt
19.01.2015 5 z 5

Slaďárna, naivní příběh, ale odreagování super. Jedním dechem přečteno a honem zkoumáno, co ještě autorka vydala.

warca
11.01.2015 5 z 5

Tahle kniha mě celkem mile překvapila, přestože její obálka mě spíš odrazovala. Nakonec se z knihy vyklubalo moc hezké oddechové čtení. Přečetla jsem ji jedním dechem zvědavá, jak to celé skončí. :)

kikizubik
23.12.2014 4 z 5

Byla to romantické a oddechové čtění plné klišé! :D Ale i přes tolik kliš jsem si knihu oblíbila. :)

Lucka.79
24.11.2014 3 z 5

Hezká, milá a nenáročná romantika pro mladé

Nikolarka
24.11.2014 4 z 5

Zajimavý. Chvílema trochu naivní, ale jako oddechovka fajn

Antoaneta
23.11.2014 3 z 5

Čtivé lehké čtení taková oddechovka pro náctileté bezva ale i mně se celkem zamlouvala tahle romace.

pro dívky romantika léto

Courtney Cole