Denisa153 Denisa153 komentáře u knih

Zrada Zrada Joelle Charbonneau

První díl byl o trošku lepší, ale rozhodně je to super. Jediné co bych asi vyškrkla je milostná linka mezi Ciou a Tomasem - podle mě nemá žádný smysl. A ještě ten konec je hrozně useknutý. Jdu na třetí díl...

21.09.2018 5 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Četla jsem Hladové hry i Divergenci a musím říci, že je to hodně podobné. Ale tohle mě bavilo mnohem víc, nevím jestli je to tím že jsem u her a divergence prvně viděla film a až potom to četla, ale tohle bylo vážně super. Musím jít na další díl...

19.09.2018 5 z 5

Misery Misery Stephen King

Knihu přesně vystihne slovo děsivá...

13.09.2018 5 z 5

Bubny podzimu Bubny podzimu Diana Gabaldon

První díl série mě naprosto dostal, a k tomute dílu nemám slov. Byl milionkrát lepší než jednička. Byla tam akce, napětí, tajemno... Tohle je naprosto nejlepší díl ze všech. po dlouhé době se mi stale, že jsem se od knihy nemohla odtrhnout a musela jsem hltat stránky až jsem se dozvěděla jak to dopadne.

05.09.2018 5 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

Tahle série mi nesedí, ale musím říct, že to bylo o fous lepší než první díl.

29.08.2018 2 z 5

Černá slepička aneb Obyvatelé podzemí Černá slepička aneb Obyvatelé podzemí Aleksej Aleksejevič Perovskij

Taková zajímavá pohádka s ne moc dobrým koncem a hrozně temnými ilustracemi. Je to trošku něco jiného, ale je to originální a čtivé.

27.08.2018 4 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Kniha je super, začátek byl sice trošku nudný a občas se ztrácím v postavách, ale je to jedna z nejlepších sérií.

23.08.2018 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Začátek mi přišel hrozně dlouhý a utahaný a konec byl zase moc unáhlený. Hlavní hrdinka mi moc nesedla, rozčilovali mě její panické záchvaty a občas se chovala absurdně. Jinak když bych měla zhodnotit knihu jakožto celek, přečíst se to dalo, občas to bylo i napínavé, ale jsou mnohem lepší knihy.

17.08.2018 3 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Ze začátkou sem byla vhozena do naprosto cizího a zmateného světa a musela jsem se sama prokousat - což se celkem dalo. Co se ale nedalo byl děj, nebyl ničím originální ani nápaditý (mám zvláští schpnosti, unesli mě, musím utéct a všchny zachránit a porazit tu nepřemožitelnou bla bla bla...). Další co mi tam nesedělo byla "milostná linka". ona ho naprosto nesnáší a najednou ho miluje, nějak jsem nestihla postřehnout ten moment kdy se zamilovala. Hrdinka se mi vůbec nelíbila a nebavila mě. Ve většině případů jednala naprosto nesmyslně. Dvě hvězdičky jen za originální svět.

06.08.2018 2 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Super oddechovka, krásně se čte, není to zbytečně zdlouhavé a natahované. U autorky mám problém se ze začátku zorientovat v postavách, ale jakmile zjistím kdo je kdo je to super.

03.08.2018 4 z 5

Jedinečný nůž Jedinečný nůž Philip Pullman

Výborný příběh, hozně se mi líbí nápad různých světů.

30.07.2018 5 z 5

Jantarové kukátko Jantarové kukátko Philip Pullman

tento díl se mi nelíbil, občas jsem se ztácela v ději, něco jsem nepochopila a ten konec mi přišel příšerný a depresivní. Celou sérii jsem čekala co se na konci vlastně stane a byla napjatá, ale nakonec jsem zjistila, že na konci se vlastně nic závratného nestalo.

30.07.2018 2 z 5

Jeden deň Jeden deň David Nicholls

Upřímně mě to moc nenadchlo. Začátek byl zdlouhavý a nezajímavý a knihu tentokrát nezachránil ani konec. Postavy mi nepřirostli k srdci. Na to, že to byl román tak mezi postavami mi chybělo takovéto napětí. Nepřipadalo mi, že se nějak extra milují.

25.07.2018 3 z 5

Zlatý kompas Zlatý kompas Philip Pullman

Film se mi moc nelíbil, přišel mi trošku zmatený a neúplný, ale po přečtení do sebe včechno zapadlo a já si udělala celkový obraz. Skvěle vymyšlený příběh, hrozně se teším na další díly.

20.07.2018 4 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Docela psycho, ale po chválách na knihu jsem čekala přece jen trochu víc.

17.07.2018 3 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Stmívání v bledě modrém, ale líbil se mi nápad se zrcadlem to bylo hodně dobré. Pak to bylo skoro úplně stejné jako stmívání, pouze s tim rozdílem, ze na stmívání bylo potreba několik dílů, zde si stačí přečíst cca nějakých 300 stran a víte vše.

13.07.2018 3 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Výborná série, jen jsem čekala trošku lepší konec, byl celkem předvídatelný.

13.07.2018 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Nechápu to nízké hodnocení, tohle je přesně ta Jojo na kterou jsem tak dlouho čekala a kterou miluju. Nádherný zapletený příběh plný šťastných i nešťastných osudů. Je to hned po Dopise.. a Dívce.. moje nejoblíbenější kniha od Jojo.

11.07.2018 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Ještě napínavější než první díl. Jediné co mě štve je Gwen, ano je zamilovaná, ale nemusela by nám to pořád cpát...

11.07.2018 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Super čtení, děj je tak napínavý, že hned otevírám další díl...

10.07.2018 5 z 5