Žena z kajuty č. 10

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Novinářka Lo Blacklocková, která píše do cestovatelských časopisů, právě dostala životní šanci: má se spolu s hrstkou cestujících z vyšší společnosti účastnit luxusní okružní plavby po norských fjordech. Soukromá jachta Polární záře se právě vydává na svou panenskou plavbu – obloha je modrá, moře klidné a hosté dobře naladěni. Noblesní kajuty, večeře ve velkém stylu, elegantní konverzace… Pohádka se však zvrhne v noční můru: Lo v polotmě zahlédne, jak někdo srazil z paluby do moře jakousi ženu. Lo je jediná, kdo incident viděl, a nikdo jí nevěří – vždyť nikdo z hostů nechybí! Lo se zoufale snaží zjistit, co se stalo, ale loď pluje dál, jako by o nic nešlo. Jenže něco je tu špatně, skrznaskrz špatně… Důmyslně vystavěný román, který připomíná vrcholná díla Agathy Christie, je plný překvapivých zvratů a mrazivých odhalení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346480/zena-z-kajuty-c-10-lvm-346480.jpg 3.5458
Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Leda
Orig. název

The Woman in Cabin 10, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (165)

Kniha Žena z kajuty č. 10

Přidat komentář
EleanorJane
27. října

No popravdě, se mi zde stalo co už dlouho ne. Kniha mne překvapila. Nebo tedy spíše děj. Většinou člověk tuší, co bude dál, ale tady... Občas si myslíte že víte a najednou zjistíte, že vlastně nevíte... Kniha je plná (no dobře, je jich tam asi 5) zvratů.

kykyna42
26. října

Kniha se mi velmi dobře četla.


ivzu77
07. září

Zatím poslední přečtená kniha z knih této autorky, které u nás byly zatím vydány. Líbila se mi, četlo se to dobře, napětí bylo, vyšetřování bylo, vražda byla, psycho trochu bylo. Za mne OK.

Anchie
13. srpna

Jak to jen Ruth Ware dělá, že její hrdinky jsou tak nesympatický, neschopný a celkově neuvěřitelný?

the_res13
04. srpna

Příběh rozhodně zajímavý, bavilo mě okořenění v podobě emailové komunikace a článků z novin. Co ale musím vytknout je zdlouhavost a táhlost příběhu, dlouhé nudné pasáže (pro ilustraci - kniha se odehrává během 10ti dnů, z toho na první 3 spadají 3/5 knihy, tedy cca 240 stran), nesympatická hlavní hrdinka a poměrně ....banální "rozuzlení".
Estetická poznámka - přebal s 3D kapkami vody je parádní!

Pavlína2019
23. července

Těžko říct. Kniha se mi četla dobře. Zápletka hodně běžná. Prostředí dost netradiční. Fakt je, že mě rozhodně zajímal závěr. Ale bohužel jí chybělo to něco. To, proč na fakt super knihu nějakou i delší dobu myslím...

Opatov
04. července

Audiokniha. Zápletka dobrá, ale přirovnání k vrcholným dílům Agathy Christie je opravdu velmi odvážné. Pro mě je vrahem hlavní hrdinka, neurotická a velmi nesympatická osoba, která svým chováním knihu úplně zabila.

MarkétaI.
20. června

Na knihu jsem se dlouho těšila, ale nevím nevím.. mám smíšené pocity.
V knize mi chybělo drama, akce, nějaký nečekaný zvrat. Prostě nějaký ten "wow" moment, protože jsem se celou dobu celkem nudila.
Hlavní hrdinka mi moc sympatická nebyla.

1 ...

Doporučujeme

Ztichlý dům
Ztichlý dům
Přiveď mě zpátky
Přiveď mě zpátky
Co zbylo z mojí sestry
Co zbylo z mojí sestry
Mlčenlivé ženy
Mlčenlivé ženy