Zrada

Cie se podařilo zvládnout náročné zkoušky a prožívá své první dny na univerzitě v Tosu. Vzpomínky na brutální testování, při kterém umírali lidé, ji však děsí ze spaní. Ostatní studenti, kterým vymazali paměť, žijí v blahé nevědomosti. Cia však ví své. Ve snaze odhalit odpornou pravdu o vražedných praktikách nejvyšších vládních úředníků vystavuje sebe i své blízké velkému nebezpečí. Zrádci, kteří usilují o moc, a nehodlají se jen tak vzdát, už totiž tuší, že Cia ví víc, než by měla…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324320/zrada-phJ-324320.jpg 4.1394

Univerzita výjimečných / Univerzita výnimočných 2.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Fragment (ČR)

Independent Study, 2014

Kniha Zrada

TheJollyRoger

Ach bože, ta “romantická linka”, která nemá s romantikou absolutně nic společnýho, je fakticky naprosto zbytečná. Souhlasím s komentářem, že víc chemie měla Cia skoro s každým týpkem, kromě Tomase :D
Díl o dost slabší, než-li ten předchozí - v podstatě se tam nic nestalo, a přestože jsem to přečetla rychle, nechápu, že to bylo opravdu tolik stran, ještě k tomu řekněme v celku o ničem - a navíc ta otřesná (ne)milostná zápletka... jsem zvědavá na poslední díl, ale že bych si tuto trilogii někdy přečetla ráda znovu, to pochybuju.

Lucas.94

Musím uznat, že mě knížka trochu zklamala. Aspoň oproti prvnímu dílu. Přišlo mi totiž, že se skoro celou knihu omývá jedno a to samé dokola. Sice to má skoro 300 stran, ale připadá mi, jak kdybych jich přečetl třeba 50. Určitě by se do nich příběh druhého dílu vešel. Co ale zase musím knize nechat je to, že i když to bylo 300 stran skoro o ničem, četla se dobře. No.. Doufám, že to bylo tak zaseknuté jen z důvodu nějakého napětí. Na třetí díl se těším.

Dolik13

Mírné zklamání. Po prvním dílu, který mě bavil, byl napínavý až do konce tu máme druhou část, ve které se příběh zasekne na jednom bodě a nějaká změna nastane až v posledních třech stránkách, tudíž většina knihy je stále o tom samém, děj se nijak neposouvá, takže musím říct, že první díl mě bavil o dost víc. Nicméně jsem zvědavý, s čím přijde třetí díl.

Ronnie68

Pokračování, které mě nezklamalo ...

Tenebien
28.11.2018

No, dost se nám to tu opakuje. Takže vlastně půlka knížky byla tak trochu zbytečná.
Pak mám pocit, že to nebylo promyšlené předem. Autorka nám představí novou postavu a v půlce knížky ji prakticky opustí, aby ji nahradila jinou novou postavou...
A ta milostná zápletka je čím dál tím blbější. Cia má na papíře mnohem víc chemie s jakoukoliv mužskou postavou (Michal, Will, Raffe a snad i ten Ian :D) než s Tomasem. :D (čteno v originále)

Reniee
06.11.2018

Prostě super. I když první díl byl asi opravdu o něco lepší, ale i tak se mi dvojka líbila. Přelouskala jsem velice rychle a hned se vrhla na třetí díl.

Denisa153
21.09.2018

První díl byl o trošku lepší, ale rozhodně je to super. Jediné co bych asi vyškrkla je milostná linka mezi Ciou a Tomasem - podle mě nemá žádný smysl. A ještě ten konec je hrozně useknutý. Jdu na třetí díl...

werush
17.09.2018

Trochu slabší od prvního dílu ale zvědavost mi nedá ale přečtu i třetí díl