Bajky barda Beedleho

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sbírka pěti kouzelnických pohádek spjatých se slavnou sérií příběhů čarodějnického učně Harryho Pottera. Který správný kouzelník by je neznal? Prastaré pohádky, které pro kouzelnou společnost sesbíral a uspořádal bard Beedle. Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Pohádky, které Hermioně odkázal Albus Brumbál. A také pohádky, které si Harry Potter málem přečetl příliš pozdě – právě v nich totiž objevil důležitou informaci, která mu nakonec zachránila život v boji tváří v tvář nejstrašnějšímu černokněžníkovi všech dob – lordu Voldemortovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361/big_bajky-barda-beedleho-sJ9-361.jpg 4.24579
Série:

Harry Potter (doplňkové publikace)


Žánr:
Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno: , Albatros (ČR)
Originální název:

The Tales of Beedle the Bard, 2008


více info...
Nahrávám...

Komentáře (622)

Kniha Bajky barda Beedleho

Hanncha
20. května

Knížka je ideální pro toho, kdo ještě nechce tak úplně opustit svět Harryho Pottera a taky se chce tak trošku cítit součástí onoho světa. Úplně jsem si představovala jak jsem si knihu půjčila z bradavické knihovny.
Povídky se mi moc líbily. Občas se ke knize vrátím.

Haloon
19. května

Pěkné a originální, s lehounce naivním rozborem od samotného Brumbála. To by tolik nevadilo, však je to cílené pro děti. Trochu v tom však cítím snahu, vyvařit ze světa HP co se dá.


Ellie287
13. května

Kouzelné bajky z čarovného světa.

Vlci.Sestra
11. května

Úžasné! Závislá na pohádkách jsem od té doby, co jsem se naučila číst, a tak jsem měla velkou radost, když se mi do ruk dostaly ty z kouzelnického světa. Možná si vezmu příklad z Brumbála a začnu se nad nimi pořádně zamýšlet...

emilieselden
28. dubna

Krásná doplňující knížečka pro všechny milovníky Harryho Pottera.

Hermiona419
24. dubna

Krásné!!

IvetaZ
20. dubna

Přečteno ušima a bylo to super. Nejvíc se mi líbila bajka O skákavém hrnci, Mágovo chlupaté srdce a O třech bratrech, kteří přelstili smrt (tu známe už z hledání viteálů). Ke každé pohádce připojil Brumbál svoje poznámky a taky se dozvíte hodně o historii soužití mudlů a čarodějů nebo kouzelnických hůlek.

midone
15. dubna

Mně se všechny ty povídky moc líbily.

1 ...