Běsnění

Soubor povídek z alenkovského světa Šepotání Alyssa Gardnerová prošla králičí dírou a rozhodla o svém osudu. Přežila bitvu o Říši Divů i bitvu o své srdce. V tomto povídkovém souboru se můžete společně s ní a její rodinou vrátit do Říše Divů. Zároveň si můžete přečíst i několik vymazaných scén z předešlých knih! V povídce s názvem Šest nemožných věcí Alyssa vzpomíná na nejvzácnější okamžiky svého života předtím, než přišlo Zrcadlení, a na to, jak velkou roli hrají kouzla ve štěstí těch, které miluje. Alyssina matka pak v povídce Kluk v pavučině nostalgicky vypráví o čase, který strávila v Říši Divů, a zachraňovala muže, jenž se následně stal jejím manželem. A Morfeus v povídce Můra v zrcadle pátrá v Zachových vzpomínkách na Šepotání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308793/big_besneni-WXZ-308793.jpg 4.3202

Šepotání

Literatura světová, Povídky, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Untamed, 2015

Kniha Běsnění

Charmedka
21.08.2021

Rozhodně nejhezčí povídkou je poslední a zároveň nejdelší. Tato povídka se odehrává po konci Zrcadlení, ukazuje dobu, kterou Alyssa strávila jako člověk se Zachem a poté s Morfeem v Říši divů. Tahle povídka mě skoro rozbrečela, byla neskutečně dojemná, smutná, ale zároveň romantická. Opravdu mě zasáhlo to, že se Zachem mohla strávit pouze jeho smrtelný život, byla s ním v době nemoci, viděla ho umírat. A pak má věčnost na život s Morfeem.

Luigi1
19.08.2021

Opět velice pěkně podané a doplnění všech dílú,které se taky velice pěkně četly.

knizninadsenec
25.06.2021

Tři dokonalé povídky doplňující příběh, které jsou rozdělené ještě do kapitol.
Moc se mi líbily, hezky se četly.
Byl to hezký návrat do Říše divů, života postav, lidí...
Nejhezčí mě osobně přišla povídka třetí.

Moc se mi kniha líbila.

vera4097
19.04.2021

Hezké doplnění příběhu, série :)

Andreanis
16.04.2019

Tuhle knihu jsem doma měla již rok a nějak jsem se prostě nemohla dokopat k jejímu přečtení. A hned po prvních pár stránkách jsem si začala nadávat :D

Všechny povídky jsou správně rozpustilé, romantické a prostě takové divutvorné. Přesně takové jako celá série. Nádherné rozloučení se sérií.

werush
20.03.2019

Za mě tedy palec nahoru

andrejci
06.12.2018

Tohle bylo skvělé zakončení série. Všechny tři povídky se mi líbilo. Ta poslední byla asi nejlepší. Vůbec jsme nebyla zklamána

ame
14.06.2018

Na to kolik miluji celou sérii a jak úžasně se dokáže autorka vyjadřovat jsem zklamaná není to tak že by kniha byla plná bezcenných příběhů nebo její vyjádření bylo nejasné, jen mi přišlo že nebylo nutné, zvláště poslední příběh byl byzardní a přemrštěný, nechci o tom psát tak abych toho moc neprozradila, takže to tak úplně nejde, ale pokud sérii milujete a dokážete ji číst zas a znova jsem si jistá že knihu si přečtete a možná i oblíbíte, čekala jsem že si hlavní hrdinka udrží své vlastní kouzlo, ale to jakoby doopravdy vymizelo stářím a zkušeností, to kouzlo se po přeměně( kdo knihy zná tak pochopí) znovu oživilo, toho si cením