Klid je síla, řek tatínek

Výpověď ženy, která prošla peklem koncentračního tábora, přežila a svůj osud velice sugestivně sepsala v této knize.

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12576/klid-je-sila-rek-tatinek-cti-12576.jpg 4.8233
Literatura faktu, Literatura česká
Vydáno, Primus

Kniha Klid je síla, řek tatínek

Renatecka
19.10.2020

Kniha je velmi dobře zpracovaná, i když poměrně krátká. Líbilo se mi, že je zde i popis Zdenčina mládí a zmíněni i její předkové. Doporučuji.

goofinkaa
19.04.2020

Mám rada knihy z obdobia nacizmu, koncentračných táborov. Človek si uvedomí silu, život, ale aj biedu a premýšla inak, keď vie, čo sa stalo a ako to prebiehalo. Silný príbeh ako vždy.

katka.oo
15.04.2020

Silná kniha, pěkná, ale smutná, obdivuji všechny ty, které ty hrůzy zažili a přežili! Takové knihy bych zařadila mezi povinnou četbu do škol. Zdenčin tatínek byl opravdu moudrý a určitě moc hodný člověk.

zandu
13.03.2020

Příběh nezlomné lidské vůle, která paní Zdence pomohla přežít hrůzy... Kromě věty "klid je síla" mi v hlavě utkvěla ještě jedna: "když nám jde o život - jsme schopni zázraku". Tato kniha by měla být povinnou četbou. Smekám.

Kopretina_aku
25.02.2020

Nezbývá než hluboce smeknout před každým, kdo v sobě našel klid a sílu přežít. Tatínek paní Zdenky byl moudrý muž a je dobře, že jeho slova jí dodávaly odvahu a touhu po životě, že nezanevřela na svět a své vzpomínky vložila do této jedinečné knihy.

HelenBarbora
07.02.2020

Děsné, příšerné zážitky velmi silné ženy. Děkuji, že jste měla odvahu svůj příběh sepsat.

ivusse
04.02.2020

Velmi silný příběh. Člověk si ani neumí představit, jak moc síly museli mít, aby to vše přečkali... Tato kniha by měla patřit mezi povinnou četbu!

prochajda
11.07.2019

Můj obdiv každému, kdo dokázal přežít hrůzy a zvěrstva války. Upřímně, já bych to nedala. Děkuji za poutavé a smutné vyprávění.