Jeden plus jedna

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Představte si, jak by mohl vypadat příšerný život: manžel vás opustil a rodině nepřispívá ani penny. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti, ale vy si to zkrátka nemůžete dovolit. Už jen nákup školní uniformy by znamenal pořádnou díru do rozpočtu – a co teprve školné… Seznamte se, přesně takový je ve zkratce život Jess Thomasové. Jednoho dne se však Jess přihodí zvláštní věc. V taxíku Najde svazek bankovek, který patří arogantnímu milionáři Edu Nichollsovi, u něhož doma Jess uklízí. Žádný balík to sice není, pro Eda bezesporu jen pár drobných, nicméně pro Jess by ony peníze znamenaly řešení problému. Jinak zásadová žena se impulzivně rozhodne, že si peníze ponechá a využije je pro svou dceru. V té chvíli ještě netuší, jak jí jejich majitel následně změní život…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260138/big_jeden-plus-jedna-vO8-260138.jpg 4.21925
Nahrávám...

Komentáře (512)

Kniha Jeden plus jedna

Gemma88
23. května

Od spisovatelky jsem už pár knížek četla a i když tahle z nich byla nejvíc předvídatelná, (jak už to u klasických románů bývá) líbila se mi.

jana277
30. března

Najprv som si na obálke prečítala info k spisovateľke. Keďže má ocenenia za romantický žáner, chcela som knihu odložiť. Ale dala som jej šancu. V rámci dovolenkového relaxu, vypnutia je to dobrá oddychovka.


PepkazDepka
26. února

Veľmi príjemná oddychovka, od začiatku bolo jasné ako to skončí, ale vlastne mi to nevadilo :)

Georgine
09. února

Zprvu jsem se nějak nemohla začíst,nebyla to kniha,která " chytne ' od samého začátku, později mě dej zaujal. Takové oddechové čtení s předvídatelným koncem.

pedroK
03. února

Asi to na mě bylo moc romantika, ale četlo se to dobře. Oddechovka.

Jessica007
11. ledna

Moje druhá knížka od autorky (první jsem od ní četla knihu Než jsem tě poznala) a určitě ne poslední. Takže - líbila se mi. Vzbudila u mě různé emoce, které se střídaly. První polovina byla taková pomalejší, v druhé polovině knížka měla větší spád. Konec se mi moc líbil, i slzička ukápla.

Briv
10. ledna

Ač toto není typ literatury, který bych nějak často vyhledávala, tak občas potřebuji oddechové čtení a v tom případě si ráda vyberu knížky od od spisovatelky Moyes.
Překvapivě rychle jsem se začetla a prostě potřebovala co nejdřív vědět, jak to s Jess a Edem dopadne, co ta matematická soutěž a vše ostatní o jejich životech i jejich blízkých.
Zajímavá kniha, která je o obyčejných životech a i když dost situací vypadá velmi beznadějně, tak na nás dýchá laskavost, víra, odhodlání a síla to nevzdávat.

makkuska
08.12.2022

"Tohle je příběh rodiny, která nikam nepatřila. Holčičky, která byla trochu podivínská a měla radši matiku než šminky. A kluka, který měl rád šminky a nepatřil do žádného kmene. A tohle se stane rodinám, které nikam nepatří - skončí rozvrácené, smutné a na mizině. Tady se žádný šťastný konec nekoná, lidi."

Tak trochu roadmovie v knižní podobě, které popisuje 4 hlavní postavy, které se dostanou do potíží a na cestě prožijí věci, které by za normálních okolností jednoduše nezažily. Oddechovkou bych tuhle knihu nenazvala. Hodně postav, bohatý děj vyprávěný z pohledu čtyř osob, detailní popisy, které zpočátku můžou čtenáře nudit. Nakonec mě děj chytil a posledních 100 stran jsem přečetla jedním dechem.

1 ...