Jeden plus jedna

Představte si, jak by mohl vypadat příšerný život: manžel vás opustil a rodině nepřispívá ani penny. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti, ale vy si to zkrátka nemůžete dovolit. Už jen nákup školní uniformy by znamenal pořádnou díru do rozpočtu – a co teprve školné… Seznamte se, přesně takový je ve zkratce život Jess Thomasové. Jednoho dne se však Jess přihodí zvláštní věc. V taxíku Najde svazek bankovek, který patří arogantnímu milionáři Edu Nichollsovi, u něhož doma Jess uklízí. Žádný balík to sice není, pro Eda bezesporu jen pár drobných, nicméně pro Jess by ony peníze znamenaly řešení problému. Jinak zásadová žena se impulzivně rozhodne, že si peníze ponechá a využije je pro svou dceru. V té chvíli ještě netuší, jak jí jejich majitel následně změní život…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/260138/jeden-plus-jedna-vO8-260138.jpg 4.31397
Vydáno:, Ikar (ČR)

The One Plus One (2014)

Kniha Jeden plus jedna

hapac
předevčírem

Čtivé, milé, oddechové....zkrátka fajn.

petranecka

Opět autorka nezklamala, příjemné oddechové čtení

juni

Další kniha o Jojo Moyes se mi moc líbila, i když ženské romány nečtu. Doporučuji :)

Martina1725

Kniha se krásně čte, odpočinková, ale i trochu k zamyšlení. Inspiruje tím, jak se postavy vyrovnávají se svou životní situací.

Simii45

Kniha se dobře četla, taková oddechovka.

Gabča670

Čtivá a zábavná kniha. příjemný relax ☺️

zimka.r

Hezká víkendová knížka. Párkrát i pocit dojetí. Určitě si přečtu další :)

janca1705

Opět a zase skvělá kniha, nešlo přestat číst :)