Dajine Dajine komentáře u knih

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Opět čtivé, napínavé, dobrá zápletka, sympatické hlavní postavy. Proto odpouštím ten trochu za vlasy přitažený konec.

14.03.2023 4 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Skvělé, jako všechny díly této série.

12.03.2023 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

No velká paráda. Z počátku jsem myslela, že mi bude pan detektiv chybět, ale ne. Příběh na jedničku. Rodina a její síla, není nic, co by se nedalo odpustit, vyřešit, tolerovat a pomstít. Konec - nečekaný, i když předpokládaný. Jinak to ani dopadnout nemohlo.

11.07.2021 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Opět skvělé čtení, toho detektiva začínám snad milovat. Doufám, že brzy bude další pokračování, jinak nevím, jak budu bez něho žít.

06.04.2020 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Prostě skvělé jako všechny její knihy.

12.05.2019 5 z 5

Někdo z nás Někdo z nás Kristýna Trpková

V jednom okamžiku mně došlo, jak to všechno bylo a jen jsem doufala, že se pletu.

10.03.2024 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Prima čtení. Rychlé, svižné, napětí, tajemství a trochu předvídatelný konec.

22.02.2024 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Opět parádní čtení. Celá série je skvělá a paní spisovatelka psát umí. Svižné, krátké kapitoly vítám.

13.01.2024 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Je mně líto všech těch zvířat zabitých pro potěchu kohosi, kdo k jejich životu nemá respekt. A asi ještě více všech těch zbabělců, kteří je zabíjejí.

23.09.2023 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Fascinující severská příroda. Příběh už méně.

09.08.2023 4 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Dobrá česká detektivka, rozuzlení se odvíjí plynule a čtenář si dlouho může jen domýšlet, než to do sebe všechno správně zapadne.

06.08.2023 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Opět skvělé. A návrat na začátek dobrý nápad.

30.06.2023 5 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Skvělé, skvělé, skvělé. Jako všechny knihy této paní spisovatelky. Jak je těžké někdy něco pochopit, když vlastně nevíme proč.

26.04.2023 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Opět dobré čtení, příběh pokračuje.

08.04.2023 5 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Chtěla bych mít ve svém životě nějakého takového Tomasettiho a snad bych se k němu chovala lépe. Knížka fajn, stejně jako všechny od této spisovatelky. Jen ty poslední stránky s událostí, ke které děj směřoval už tak od poloviny knihy, fakt nebyly překvapením a možná i trochu zbytečné.

06.02.2021 4 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Další kniha výborné série s potrhlou hlavní hrdinkou a všemi těmi sympaťáky okolo ní.

26.12.2020 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Jako předcházející a předpokládám i další knihy tohoto autora. Napínavé, zajímavé, děj má spád, nic zbytečného navíc.

22.04.2019 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Těžké téma, těžká doba. Doporučuji zařadit mezi povinnou četbu na střední škole.

02.02.2018 5 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Harry Hole, chyběl jsi mně a díky za velkolepý návrat.

30.07.2023 5 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer