cleopatra11 cleopatra11 komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Velmi emocionální příběh a myslím si, že v mnoha rodinách pravdivý. Kolik bolesti se musí skrývat v dětských dušičkách, pokud projdou něčím podobným. Knihu doporučuji.

28.08.2023 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Konečně česká spisovatelka, která má koule napsat parádní, čtivý a vynikající krimithriller.
Jen tak dál...

13.04.2023 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velmi silná kniha.
Dnešní mládež ani netuší, čím vším si museli lidé kdysi projít.
Od teď pokaždé, když si budu dávat zákusek, připomene se mi tento děj, Hana, Mira a vše, co potom následovalo.
Další slova jsou zbytečná.
Doporučuji.

15.10.2017 5 z 5

Dokonalá oběť Dokonalá oběť Emma Kavanagh

Za mě dobrá detektivka. Mělo to švih i spád. V těch převlecích a tolika různých jmen jsem se už ke konci ale ztrácela.
Na pokračování se těším, jen mě napadá - o čem bude? Skoro vše už je v knize napsané.

10.10.2020 4 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Perfektní, napínavé. Myslím, že Kristýna má dobře našlápnuto.

26.04.2023 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Moc pěkný příběh. Člověk si neumí ani trochu představit tu veškerou hrůzu, kterou lidé zažívali...

24.01.2020 4 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Páni...skvělé...parádní tempo a napětí na každé stránce. Doporučuji.

23.09.2023 5 z 5

Konečně to někdo napsal na plnou hubu..přesně tak ,jak to je.

22.05.2020 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Pecka - za mě 5 hvězd. Konečně to nebylo nudné, mělo to švih a celou knihu jsem v hlavě viděla jako film. Nevím proč, Caru jsem viděla jako Angelinu Jolie..)) Připomnělo mi to film Sběratel kostí. Je sice nemožné, aby nikdy po takových vraždách nezůstal žádný důkaz, ale tak...je to kniha. Doporučuji.

29.09.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Musím se přiznat, že prvotní nadšení ze Stvůry trochu vyprchalo. Nebylo to špatné, ale moc mě to nevtáhlo do děje. Některé pasáže jsem přeskočila, nechtělo se mi je číst.

16.04.2023 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Pěkný příběh..dobře zapletené, ale velmi brzo mě trklo, jaká je vlastně pravda.
Kdyby byl příběh zfilmován, fandila bych mrše Erice...)))

21.06.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Musím říct, že kdykoliv uvidím novou knihu od této autorky, neodolám.
Opět skvělá jízda. Podezíráte úplně všechny, protože všichni mají motiv.
Bravo..těším se na další knihu.

03.06.2020 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Nádherný příběh. Knihu jsem přečetla na jeden zátah, nešlo se odtrhnout. Krásný důkaz toho, jak je důležité odpouštět.

30.09.2023 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nešlo to..nedočetla jsem..

16.09.2019 2 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

Rozhodně lepší, než Odbočka v lesích - český Blair Witch.
Zhruba ve třetině jsem chtěla knihu odložit, ale pak byl zlom a dojela jsem to do konce.

06.04.2024 5 z 5

Dokonalé městečko Dokonalé městečko Kateřina Karolová

Parádní a čtivé, jen mi chyběl normální závěr....moc useknuté a neukončené..

25.03.2024 5 z 5

Někdo z nás Někdo z nás Kristýna Trpková

Výborná kniha, zatím v tomto roce moje top. Neskutečný, co museli jako rodina zažívat.

17.03.2024 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Noo...několik stránek jsem přeskočila, vynechávala jsem nějaké věty, v rychlosti knihu proletěla. Na můj vkus tam bylo moc mrtvol a vše stejným způsobem provedené, nic co by mě překvapilo. Dočetla jsem jen kvůli tomu, abych zjistila, kdo to byl a jak to skončí.

21.10.2023 3 z 5

Náhradník Náhradník Princ Harry (p)

Velmi dobrá kniha, ani se nedivím, že z toho studeného hnízda zdrhli až do USA.
Co mě ale zarazilo, tak chování Williama. Člověk ho má za klaďase a ona pravda asi bude úplně jinde.
Historie se opět opakuje - na kordy mezi sebou byli bratři Jiří VI a Eduard VIII kvůli abdikaci, na kordy mezi sebou byly Alžběta a Margaret kvůli nepovolenému sňatku s Peterem Townsendem, na kordy jsou mezi sebou Charles a Andrew, no a nyní jsou na kordy mezi sebou Harry a William. Jak prosté....
Věřím, že život v té britské firmě musí být mazec.
Jen k jedné věci bych měla výhradu - nevěřím, že si opravdu myslí, že si Megan nikdy neguglila jeho rodinu, členy, vztahy a historii...Ta moc dobře věděla, do čeho jde..

09.07.2023 5 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Naprosto parádní, konečně po dlouhé době thriller, který se mi mooooc líbil.
Musím říct, že varianta - to, jak to dopadlo a kdo je vrah - mě napadla už cca v půlce.
Doporučuji.

08.06.2022 5 z 5