cerna7151 cerna7151 komentáře u knih

Výzva Výzva Elle Kennedy

Bylo milé se zase vrátit k těmhle sympaťákům...

08.05.2021 4 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

I když dějově to nebylo TOP, kniha byla napsána hezky čtivě.
Příběh že života, který se možná odehrává kousek od nás , ani nevíme.
Jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.

06.05.2021 3 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Krásné čtení, vtipně popsány emoce a strach, které se asi promítnou v hlavě většině rodičů.

03.05.2021 4 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Kniha splnila očekávání... Bylo to další příjemné čtení pera téhle autorky.

26.04.2021 4 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Knihu jsem si vybrala díky Čtenářské výzvě a vysokému hodnocení, které má. Ale mě prostě nebavila. Nesedl mi styl psaní, většina příběhu pro mě byla nezajímavá... Sice chápu důležitost tématu, ale pro mě nebylo dobře zpracováno.

25.04.2021 2 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha byla velmi čtivá, příběh dotažený do detailu. Určitě to nebyla moje poslední kniha téhle spisovatelky.

22.04.2021 4 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Kniha se mi velmi dobře a hezky četla, i když to bylo smutné. Pro mě to byla jedna z těch knih, kdy jsem si říkala - ještě kousek, ještě jednu kapitolu a jdu spát... No, nedalo mi to a musela jsem ji dočíst.

13.04.2021 4 z 5

Nahá pravda Nahá pravda Vi Keeland

Nějak to nebylo ono. Musím souhlasit s komentáři níže, které dávali stejné hodnocení.

09.04.2021 3 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Nebyla to klasická slaďárna, kterou jsem čekala a o to byl příběh hezčí.

06.04.2021 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Není co dodat... Příjemné oddychove čtení na nedělní odpoledne:-)

04.04.2021 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Chtěla jsem oddychovku s trochou sexu a dostala jsem ji... Za mě spokojenost.

04.04.2021 4 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Strašně jsem se na knihu těšila, ale musím říct, že jsem zklamaná. Tenhle díl se mi zdál, že vůbec "neodsejpá". Pořád se něco dělo, ale vlastně se nic nedělo. Ke konci v pár kapitolách to vypadalo, že už by se to mohlo rozběhnout, ale ne.... Po dlouhé době kniha, u které jsem ráda, že skončila. Někdy je méně více.

03.04.2021 3 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Krásná kniha, krásný příběh! Bylo to jiné, neotřelé, nové prostředí plne krásné přírody, splynutí člověka s přírodou.Bylo to o přežití i boji, lásce i bolesti...Myslím, že je to jedna z těch knih, na které si budu pamatovat dlouho.

25.03.2021 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Kniha určitě zaslouží 4,5 hvězdy. Bylo to další milé, oddychové čtení této autorky a já už se moc těším na další.

24.03.2021 4 z 5

Znám tvou minulost Znám tvou minulost J. D. Robb (p)

Určitě kniha zaslouží 4,5 hvězdy. Mám tyhle "setkání s Evou" moc ráda a vždy se moc těším na další knihu.

20.03.2021 4 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Kniha se velmi těžko hodnotí...U knihy s tímto tématem se špatně říká - Super čtení, líbilo se mi to :-(

28.02.2021 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Mám tyhle knihy ráda. Není to nic náročného a člověk si odpočine.

28.02.2021 4 z 5

Pod australským sluncem Pod australským sluncem Candice Proctor

Krásná kniha.

27.02.2021 5 z 5

Klobouk s oblohou Klobouk s oblohou Terry Pratchett

Příjemné čtení, určitě si od něj ještě něco přečtu.

27.02.2021 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Nevim čím to je, ale nějak se do knih s Erikou nemůžu začíst...Příběh vymyšlený dobře...ale nevím nějak...

26.02.2021 3 z 5