cerna7151 cerna7151 komentáře u knih

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Nakonec jsem pointu knihy pochopila, ale začátek byl boj - říkala jsem si, že ji dočtu, protože nemám ráda nedočtené knihy, ale že vlastně nemá žádný příběh. Konec to zachránil a všechno rozpletl :-) Je to taková lepší 3.

16.04.2024 3 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Nemohu říct, že by to byla TOP detektivka, přesto byl pro mě příběh velmi čtivě napsaný, všechno do sebe zapadlo a určitě si přečtu i další díly.

10.04.2024 4 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

To bylo tak smutné a zároveň tak krásně napsané!

26.03.2024 5 z 5

Příběh mateřídoušky Příběh mateřídoušky Miriam Blahová

To bylo krásné čtení!!!

23.03.2024 5 z 5

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Za mě byl tohle nejslabší díl ze série "útěků"... Vůbec se mi nechtělo ke čtení vracet... Škoda

15.02.2024 2 z 5

Dům v blankytně modrém moři Dům v blankytně modrém moři TJ Klune (p)

To bylo tak krásné čtení! Až člověka mrzí, že už kniha skončila.

05.02.2024 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Kniha mě bavila tak do půlky, pak mě začaly hlavní postavy spíše štvát....Ke konci už jsem byla úplně hotová z toho, jak Syd pořád brečí....Dočetla jsem ji, ale konec byl boj.

18.01.2024 3 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Opět skvěle napsané. Jen konec se mi zdál příliš zdlouhavý, když Saga "bloudila" po městě...

14.01.2024 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Emotivní čtení, ale krásné.

04.01.2024 5 z 5

Vánoční kalendář Vánoční kalendář * antologie

Mě to nějak nechytlo...

20.12.2023 2 z 5

Vánoce v knihkupectví Vánoce v knihkupectví Jenny Colgan

Moc milé vánoční čtení. Oddychovka

06.12.2023 4 z 5

Všichni tě opustí Všichni tě opustí J. D. Robb (p)

Tuhle sérii s Evou mám moc ráda a vždy se těším na další díl. Je to taková srdcovka :-)

20.11.2023 4 z 5

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

Je to úžasné! Čekání na další díly bude "peklo"

28.10.2023 5 z 5

Znamení osudu Znamení osudu Laura Walden

Jsem zklamaná. Měla jsem knihy od L. Walden ráda, ale další číst dlouho nebudu. Hlavní postavy mi nebyly sympatické, všichni se zamilovávají na první pohled, všichni spí se všema, i když vlastně chtějí spát s někým jiným... Vůbec mi to nesedlo.

24.10.2023 2 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Pro mě je tahle kniha zklamání. Jsem u Kennedy zvyklá na pohodové oddechovky a tohle bylo víc trápení, než oddech. Konec mě úplně dostal - to jako fakt?

16.10.2023 2 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Knihu ani nechci hodnotit, pro mě to byla depka. I když byla kniha psaná čtivě, nemohla jsem se dočkat, až ji dočtu.

03.10.2023 4 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

To bylo hezky ;-) Příběh se četl skoro sám.

16.09.2023 4 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Tohle byla prostě bomba! Knihu jsem měla na doporučení, ale moc se mi do ní nechtělo. Ale jsem nadšená a kdyby to šlo, hned bych se vrhla na druhý díl.

08.09.2023 5 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Krátké romantické příběhy se šťastným koncem. Oddechové, nenáročné čtení.

29.08.2023 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vtipné, milé, oddechové čtení :)

27.08.2023 3 z 5